هر سال حدود 6.5 میلیون همدم وارد پناهگاه حیوانات در سراسر کشور با توجه به جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است. از کسانی که حدود 3.3 میلیون سگ و 3.2 میلیون گربه ها هستند.

هر هفته آریزونا جمهوری برجسته یک تعداد انگشت شماری از بسیاری از حیوانات خانگی برای پذیرش در دره پناهگاه است. به بررسی وضعیت خاص حیوانات, لطفا تماس با پناهگاه به طور مستقیم.

فلفل: شیرین ملایم سگ

با کمی بیشتر نمک در خز او از آنچه او متولد اول با شایان ستایش فلفل شیرین ارشد pup است که پیری همیشه تا به آرامی. متاسفانه این 10 سال cocker spaniel نمی آمد از یک وضعیت است که او سزاوار زمانی که برای اولین بار نجات توسط آریزونا جامعه انسانی در ماه مارس این سال است.

فلفل یکی از سه حیوانات خانگی یافت می شود رها شده در RV بدون آب و غذا به مدت سه روز توسط پلیس محلی و بلافاصله به ارمغان آورد به AHS برای درمان. غمگین یادآوری این مهم همکاری بین AHS و اجرای قانون برای کمک به نجات حیوانات با هم. پس از بررسی در AHS’ Second Chance Animal تروما بیمارستان معلوم شد او تا به حال شدید حرارتی در اطراف او عقبی پایان با توجه به مدفوع سفت در خز مسائل دندانپزشکی و به کمی ابری در چشم او. خوشبختانه فلفل را بیماری های مراقبت از گرفته شد با آبگرم و داماد در روز دندانپزشکی با چند استخراج و مقدار زیادی از مراقبت.

اگر چه او کند که برخی از مسائل مربوط به دندانپزشکی است که با سن او آنها را می توان برای مراقبت با یک برنامه ریزی مناسب در محل با آینده دامپزشک. به عنوان شیرین و ملایم فلفل بزرگ با همه دست زدن وقتی که می آید به پزشکی و کارهای نظافت و بسیار آرام دختر که دوست دارد با مردم است. داشتن زندگی با سگ و گربه قبل از این ملکه زیبایی را با دیگر حیوانات خانگی که مطابقت با سطح انرژی است.

چگونه به اتخاذ: آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما مجازی خود خواستگاری فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی مانند فلفل و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

برج ثور: بسیار احمقانه زن سبک و جلف

برج ثور هشت ماهه, طنز, ارائه سرگرمی های خالص برای کسانی که در اطراف او. اگر چه او ممکن است نگاه جدی پوشیدن, bow tie, خنده دار خود را کنار می آید هنگامی که او تصمیم می گیرد به چرت زدن خود را به عقب و گاهی اوقات در عجیب ترین مکان های.

تصور کنید با داشتن این پسر در اطراف در طول این مشکل بار. اگر شما احساس کمی پایین, شیرین, برج ثور به ارمغان خواهد آورد لبخند به چهره شما. او را دوست دارد برگزار می شود و نوازش و به نظر می رسد به جلو در هر روز برای داشتن موهای بلند و زیبا خار. او همراه می شود با گربه های دیگر است که می تواند خود را playmates.

چگونه به اتخاذ: برج ثور شده است زندگی در شهر خورشید 4 پنجه نجات و می تواند به تصویب رسید در محل سکونت خود در PetSmart در دریاچه دلپذیر Towne Center 25372 دریاچه دلپذیر پارک وی پیوریا. خانواده ها به شدت مورد نیاز 4 پنجه. اگر شما می تواند کمک به تماس 623-773-2246 سه شنبه-پنج شنبه ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

— بورلی Bormann خورشید شهرستانها 4 پنجه

Joey: راحت گربه

جوی بسیار خوش تیپ, داخلی, دارای موی سرخ و سفید 6 ساله نر گربه. جوی نمی پرسید که برای بسیاری دیگر از آرام و قابل پیش بینی در خانه و دامان به حلقه در.

جوی تنها شناخته شده یکی از خانه تمام عمر خود را. او کمی مطمئن از خود و این وضعیت موقت در مرکز فرزندخواندگی. جوی است که بیرون آمدن از پوسته خود را بیشتر در هر روز در معرض فوق العاده طرف شیرین.

چگونه به اتخاذ: جوی تصویب هزینه $125.00. در, دوستان, برای, زندگی, نجات حیوانات, تمام حیوانات در حال تغییر واکسینه microchipped د wormed و گربه ها تست شده برای FELV/FIV. در همراهی با دستورالعمل های جدید در خصوص COVID19 حیوانات تنها در دسترس برای پذیرش با تعیین وقت قبلی. لطفا به دوستان برای زندگی در سایت azfriends.org که در آن شما یک پاپ آپ با دستورالعمل در مورد چگونه به ایجاد یک قرار ملاقات و با پر کردن یک فرم مشاوره قبل از مراجعه به جوی.

— Jannelle Cosgriff دوستان برای زندگی

ایمان: یک گربه است که دوست دارد به نوازش

ایمان است 4-year-old, سیاه, داخلی, گربه زن سبک و جلف که به آریزونا جامعه انسانی پس از یک وضعیت غم انگیز است که دیده می شود اغلب. این گربه زیبا را صاحب گذشت و تا به حال هیچ بعدی از قوم و خویش برای کمک به مراقبت از خود و یا دیگر دوستان خزدار در خانه است. یک استارک یادآوری به بحث اورژانس برنامه با خانواده و دوستان در مورد حیوانات خانگی خود را باید چیزی غیر منتظره بوجود می آیند.

بسیار سالم و بسیار آوازی ایمان است نیاز به برخی از زمان برای تنظیم به شرایط جدید در حالی که انتظار برای پیدا کردن یک جدید برای همیشه لطفا برای ، با AHS رفتار تیم کاری با ایمان در حالی که او در پناه این عیار نشان داده است که او نیاز به تنها گربه در خانه های آینده خود را و ممکن است نیاز به با بچه ها که حداقل هشت سال است. پس از همه, او دوست دارد که در مرکز توجه است.

کمی خجالتی در ابتدا ایمان می شود یک نوازش اشکال با رقص گربه گرایش. در آرامش و پیدا کردن راحت ترین مکان برای خواب در, این دختر زیبا عشق را چیزی بیش از برای آویزان کردن بر روی نیمکت و تماشای فیلم های مورد علاقه خود انسان است. ایمان نیز بسیار هوشمند و سرگرم کننده دوست گال که بهره مندی از داشتن مقدار زیادی از تحریک ذهنی در طول روز با پازل اسباب بازی و تماشای گربه تلویزیون!

چگونه به اتخاذ: آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما آن مجازی تصویب دلال یا دلاله ازدواج برنامه در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی مانند ایمان و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im