تیت ریوز به نیوز مکس تلویزیون: تماس با ردیابی مشغول به کار در می سی سی پی

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفته نیوز مکس تلویزیون جمعه که دولت موفق شده است در نگه داشتن تعدادی از coronavirus بیماران در بررسی به دلیل تماس با ردیابی که منجر به مراتب کمتر از بستری شدن در بیمارستان شد پیش بینی کرد.

طی مصاحبه ای در “گرگ کلی گزارش” ریوز گفت: دولت خود را شروع به بازگشایی از ویروس های مرتبط با تعطیلی به خاطر این کار او تیم را در سطح ایالت.

“ما اجازه داده و علم درایو تصمیم گیری ما در اینجا. ما یکی از آخرین متحده به پایبندی به یک پناهگاه در محل سفارش. ما را در راه مسئول هر چند” ریوز گفت.

“ما رویکرد اولیه به COVID-19 بود برای تست زیادی برای شناسایی کسانی که COVID-19 و پس از آن برای جداسازی آنها و کسانی که آنها را در تماس با آمده. بنابراین ما انجام شده است تماس, ردیابی از آغاز.”

فرماندار سپس توضیح داد که تعدادی از بیماران خود را در حالت بستری با کروناویروس شد بسیار پایین تر از یک دانشگاه واشنگتن مدل پیش بینی کرد. همان درست است برای افرادی که نیاز به هواکش.

“در مارس 30, آنها پیش بینی شده است که ما نیاز 8,987 تخت در می سی سی پی. ما تا به حال کمتر از 400 نفر در بیمارستان تخت دیروز,” او گفت:. “آنها پیش بینی شده است که ما نیاز تقریبا 1,100 هواکش در می سی سی پی. ما تا به حال 82 بیماران هواکش دیروز.

“استراتژی ما در حال کار است و به این دلیل است که ما در حال حاضر قادر به بازگشت به کار و شروع به تمرکز بر ما بهبود اقتصادی.”

از شب جمعه, می سی سی پی دیده است 5,434 COVID-19 موارد و 209 مرگ و میر.

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink, Wow! یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de