Targovax آسا اعلام کرد پیشنهاد جدید رئیس هیئت مدیره

اسلو, نروژ, آوریل 3 سال 2020 /PRNewswire/ — Targovax آسا (OSE: TRVX) اعلام کرد که نامزدی کمیته نامزد آقای دامیان Marron برای انتخابات به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شرکت سالانه مجمع عمومی.

آقای دامیان Marron با تجربه, غیر-مدیر اجرایی شرکت مشاور و زندگی علوم اجرایی با سابقه موفق از ایجاد ارزش از طریق عمومی و تامین مالی سرمایه, نمونه کارها, برنامه ریزی, M&A, موافقت نامه صدور مجوز و همچنین به عنوان R&D همکاری هر دو به عنوان یک مدیر اجرایی و در نقش مشورتی. او به ویژه تخصصی در immuno-انکولوژی سلول درمانی و بیماری یتیم. آقای Marron در حال حاضر غیر مدیر اجرایی در استخوان درمان بالینی مرحله پزشکی بازساختی شرکت ذکر شده در Euronext و Resolys زیستی خصوصی در اواخر قبل از بالینی ما راه اندازی. او همچنین رئیس Biopharma با Treehill شرکای جهانی خالص-بازی, بهداشت و درمان, مشاوره شرکت. آقای Marron است که قبلا بوده است رئیس هیئت PepGen با مسئولیت محدود و مدیر عامل شرکت در Agalimmune با مسئولیت محدود TxCell SA, Cytheris SA و Trophos SA.

رئیس کمیته نامزدی آقای Ludvik سودا می گوید: “ما بسیار خوشحالیم که به پیشنهاد آقای دامیان Marron به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره است. در این مرحله از توسعه Targovax مهم است که به پیشنهاد یک ثابت رئیس با تجربه در صنعت گسترده برای رسیدن به ما و تجاری و علمی و اهداف. او بسیار قوی و سابقه ایجاد ارزش از طریق عمومی و VC تامین مالی, M&A استراتژیک و نمونه کارها برنامه ریزی و توسعه شرکت است. خود شبکه گسترده ای از مخاطبین در سطح جهان از بزرگ داروسازی از طریق شرکت های زیست فناوری و با سرمایه گذاران و بانک ها و تحلیلگران ارزشمند ثابت خواهد کرد. این او را قادر به تجربه قابل توجهی و راه حل های به Targovax به عنوان ما همچنان به توسعه بالینی خط لوله از oncolytic ویروس به هدف قرار دادن سخت به درمان تومورهای جامد برای بیماران است.”

آقای Marron پیشنهاد شده است به جای آقای پاتریک Vink, MD که به اطلاع کمیته نامزدی که او را نمی ایستادگی برای انتخابات مجدد در آینده AGM با توجه به افزایش حجم کار و مسئولیت و رقابت در اولویت است. Targovax بیانگر این شرکت قدردانی برای کار بسیار عالی آقای Vink انجام داده است به عنوان رئیس هیئت مدیره بیش از سه سال گذشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
رناته Birkeliسرمایه گذار روابط
تلفن: +47-922-61-624
ایمیل: [email protected]

Media و IR enquires:
Andreas Tinglum – ارتباطات سازمانی (نروژ)
تلفن: +47-9300-1773
ایمیل: [email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/targovax/r/targovax-asa-announces-proposed-new-chairman-of-the-board,c3079411

منبع Targovax

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>