نیویورک — هدف گزارش قوی سه ماهه چهارم سود هر چند فروش آن وزن شدند با تقاضای ضعیف برای اسباب بازی و لوازم الکترونیکی در طول این مهم فصل خرید تعطیلات.

هدف می پیوندد یک رشته از دیگر فروشندگان با فروش ناامید کننده در کوتاه ترین خرید تعطیلات دوره از سال 2013. خارج شده بود و نادر فروش کمبود در حالی که میسی و J. C. Penney شاهد کاهش فروش در سه ماهه چهارم. Kohl’s ارسال شده ناامید کننده فروش تعطیلات اما در روز سه شنبه گزارش داد که در سه ماهه چهارم سود و درآمد ضرب و شتم وال استریت انتظارات. فروشگاه مدیر عامل شرکت میشل Gass در بیانیه ای گفت که او را تشویق توسط “شتاب ترافیک و جدید جذب مشتری در فروشگاه آنلاین و رانده شده توسط سطح بی سابقه ای از مارک های جدید و مشارکت.”

Nordstrom برنامه ریزی شده است به گزارش مالی سه ماهه چهارم نتایج پس از بازار, از شنبه.

خرده فروشان در حال حاضر برخورد با هزینه های بالاتر از یک جریان جنگ تجاری با چین تلاش برای به دست آوردن پتانسیل خریداران از طریق درب دیر و شروع سال 2020 به نظر نمی رسد که ارائه مقدار امداد. یک ویروس جدید فراتر چین پس از اخلال در زنجیره تامین وجود دارد و در حال حاضر مانع عملیات در ایالات متحده, که در آن وجود دارد بیش از 100 مورد در حداقل 11 متحده است. شده اند وجود دارد حداقل شش مرگ و میر مربوط به COVID-19 در واشنگتن است.

شرکت های بزرگ در حال لغو غیر ضروری داخلی برنامه سفر خود را برای کارگران است. در واقع مینیاپولیس مبتنی بر هدف لغو آن سرمایه گذاران نیویورک جلسه سهشنبه و پخش خواهد شد این رویداد از مینه سوتا است. اما ارزان فروشان مانند هدف باید سود در کوتاه مدت به عنوان خریداران شده است جوراب زنانه ساقه بلند در ملزومات مانند دست عفونی مواد غذایی کنسرو شده و موارد آب برای آماده سازی خود را اگر این ویروس در ایالات متحده آمریکا

تحلیلگران صنعت خواهد بود تنظیم در بیشتر احتمالی از این ویروس در طی این کنفرانس تماس بگیرید.

هدف تحویل سود خالص از $834 میلیون دلار یا $1.65 هر سهم برای دوره سه ماه منتهی به فوریه. 1. که در مقایسه با $799 میلیون دلار یا $1.52 هر سهم در سال پیش دوره است. درآمد حاصل از افزایش 1.8 ٪ به $23.13 میلیارد دلار است. تحلیلگران انتظار داشتند $1.65 هر سهم در درآمد حاصل از $23.44 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

فروش قابل مقایسه و یا فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال — افزایش 1.5%. که شامل فروش آنلاین رشد 20% در این دوره است. مشخص شده است که آن 11th سه ماهه متوالی رشد فروش قابل مقایسه با یک کلید متریک از یک خرده فروش در سلامت است. همان روز خدمات از جمله چیدن سفارشات در فروشگاه و یا curbside اختصاص بیش از 80 درصد است.

در کول فروش در فروشگاه را باز کرد حداقل یک سال بدون تغییر بودند در طول سه ماهه در مقایسه با سال پیش دوره است.

هدف نیز صادر سود سالانه خود را پیش بینی. این تخفیف گفت که از آن انتظار تعدیل سود هر سهم در این محدوده از $6.70 به $7.00 هر سهم. تحلیلگران انتظار داشتند $6.88 هر سهم. برای آنها گوش این انتظار کم تک رقمی افزایش در مقایسه با فروش.

سهام هدف شرکت اضافه شده یک سکه به $109.06 در premarket تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im