هدف شرکت این است که آخرین خرده فروش به جای محدودیت در میزان از دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب مشتریان می توانید در یک زمان به عنوان یک coronavirus-الهام خرید دیوانگی منجر به قفسه های خالی از آن دسته از محصولات در بسیاری از فروشگاه های.

“با توجه به تقاضای بالا و برای حمایت از تمام مهمانان ما خواهد بود با محدود کردن مقدار از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب دست عفونی و دست و صورت دستمال مرطوب به 6 در هر مهمان” می گویند نشانه مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروش قرار داده شده در فروشگاه خود را بیش از آخر هفته.

هفته گذشته این کشور بزرگترین مواد غذایی زنجیره ای, Kroger, همچنین محدود تعداد بهداشتی سرد و آنفولانزا محصولات مربوط به پنج نفر در هر سفارش.

در علاوه بر این به دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر محصولات شده است که در تامین کوتاه مدت در قفسه های فروشگاه در چند هفته گذشته به عنوان یک نتیجه از انباشت شامل کاغذ توالت و ماسک صورت. Costco است که در میان خرده فروشان که خود نیز تجربه یک چشم انداز مثبت در انباشت رفتار و کمبود برخی از محصولات.

هدف مدیر عامل برایان کرنل هفته گذشته تحلیلگران گفت که خرده فروش دیده است “تهاجمی خرید” در سراسر کشور در فروشگاه خود را به عنوان مصرف کنندگان شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در خانواده ملزومات ضد عفونی کننده و مواد غذایی و نوشیدنی است. او افزود که این شرکت در حال همکاری نزدیک با آن فروشندگان داخلی را در بیشتر موجودی برای آنچه که او گفت که او انتظار دارد به افزایش تقاضا برای این محصولات برای حداقل چند هفته آینده.

روز جمعه هدف را همان روز تحویل خدمات Shipt که دسته تحویل برای هدف و همچنین تعدادی دیگر از خرده فروشان گفت: این دلگرم کننده است تحویل آن مردم را به رها کردن اقلام در مشتریان درهای جلو به جای به طور مستقیم توزیع آنها را به مشتریان.

“از فراوانی از احتیاط ما در حال تشویق ما خریداران به رها کردن آیتم های خود را در درب خانه خود را که در آن قابل اجرا” Shipt گفت: در یک e-mail به مشتریان خود است.

دیگر تحویل اپراتورها مانند Postmates و Instacart نیز برقرار مشابه بدون تماس با گزینه های تحویل در روز های اخیر در پی افزایش نگرانی ها در مورد کوروناویروس.

در آن e-mail Shipt همچنین اشاره کرد که برخی از موارد ممکن است در دسترس نیست به دلیل تقاضای بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im