گروه های لابی گری است که نشان دهنده شرکت از جمله هدف Corp., Clorox شرکت ، و Anheuser-Busch InBev NV در حال هل دادن برای معافیت از محلی جمع آوری و ممنوعیت و منع رفت و آمد در ایالات متحده به طوری که در فروشگاه ها می توانید دوباره پر کردن محصولات است که به سرعت در حال ناپدید شدن از قفسه های فروشگاه.

بیش از چهار ده صنعت گروه به نمایندگی از بخش ها اعم از خانگی محصولات غذایی و نوشیدنی به حمل و نقل در حال فشار دادن تهمت, دولت, مجلس و دولت و مقامات محلی برای تنظیم یک چارچوب مشخص برای کالاهای مصرفی سازندگان پردازنده های مواد غذایی و توزیع کنندگان و کارگران خود را برای جلوگیری از کمبود.

این گروه-که شامل مارک های مصرف کننده انجمن ملی تولید شیر فدراسیون آمریکا نانوا انجمن مواد غذایی حیوان خانگی موسسه آبجو با موسسه شورای ملی کشاورز تعاونی و آمریکا مواد غذایی منجمد موسسه — با ارسال نامه ای به فدرال و ایالتی و مقامات محلی درخواست برای شفافیت در این نوع از کسب و کار که معاف از جمع آوری ممنوعیت و منع رفت و آمد وضع به سرعت گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

برخی از دولت های ایالتی و محلی اقدامات سختگیرانه تر از دستورالعمل های صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل باعث سردرگمی در میان کسب و کار و کارگران در این نامه گفت.

“برخی از ایالت ها به وضوح معاف مواد غذایی و آشامیدنی و مصرف کننده بسته بندی محصولات تولید” در حالی که دیگران نه نامه ای می خواند. “این عدم یکنواختی است که منجر به کاهش سردرگمی و بیشتر می تواند بدتر اگر یک سطح از ثبات در سراسر ایالت ها و شهرداری ها است و نه به سرعت به دست آورد.”

در این نامه همچنین درخواست معافیت برای صنایع مرتبط از جمله حمل و نقل و انبارداری و توزیع در مراکز و بخش های دیگر از زنجیره تامین از جمله مواد غذایی و حیوان خانگی-فروشگاه های عرضه به عنوان آمریکایی ها به قفسه های خالی از اقلام کلیدی مانند پاک کننده خانگی, توالت, کاغذ و مواد غذایی کنسرو در ترس از گسترش ویروس.

جف Freeman, مدیر ارشد اجرایی از مارک های مصرف کننده در ارتباط است که منجر به تلاش گفت: در مصاحبه روز شنبه خود سازمان در حال همکاری با کاخ سفید و بخش حمل و نقل علاوه بر فرمانداران شهرداران و مقامات شهرستان.

“من دیده نمی تمایل به مقابله با این مسائل آن را فقط سیل از مسائل جدید که بسیار چالش برانگیز است.”

فریمن در یک تماس بیش از آخر هفته با مدیران ارشد از Costco Wholesale Corp., Walmart, Inc., Tyson Foods, Inc., شرکت کارگیل شرکت ، هدف و General Mills, Inc. و کاخ سفید به نیاز مصرف کنندگان به خودداری از وحشت خرید اقلام در مقادیر انبوه.

رئیس جمهور تکرار آن پیام در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر کسی در این کشور ضروری به ذخیره کردن مواد غذایی لوازم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هشداردهنده توده فروشگاه مواد غذایی اجرا می شود “به خاطر آن سخت به دوباره پر کردن فروشگاه ها در اساس به عنوان سریع به عنوان آنها در حال جایگزینی آنها.”

روز دوشنبه تهمت توییتی در مورد تماس با این فروشنده گفت: “این چراغ جامعه ما باقی خواهد ماند و باز برای شما بدون توجه به آنچه. ما در حال کار سخت به حذف هر گونه موانع است که تلاش!”

پس از یکشنبه تماس فریمن با ارسال نامه ای به کاخ سفید با تعدادی از طرح های دیگر از جمله تشکیل یک اداره فدرال زنجیره تامین هماهنگ در سراسر سازمان “برای اطمینان از حرکت از کالاهای ضروری به عنوان این بحران تکامل می یابد” و به طور موقت اضافه کردن بهداشت فردی و بهداشت و تمیز کردن ضد عفونی و عقیم سازی محصولات به کم درآمد کمک برنامه هایی مانند کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF).

این مارک های مصرف کننده در ارتباط است و همچنین با فشار دادن دکمه سمت وزارت امور خارجه و نماینده تجاری ایالات متحده به آدرس صادرات محدودیت های برخی از کشورهای در حال قرار دادن بر روی مواد تشکیل دهنده کلیدی است که به محصولات.

یک عضو انجمن پراکتر و گمبل شرکت ، که دارای برچسب مانند Charmin کاغذ توالت جزر و مد مواد شوینده و Swiffer تمیز کردن محصولات منابع هزاران نفر از مواد تشکیل دهنده از 387 تامین کنندگان در چین به تنهایی که در نهایت در 17,600 محصولات مختلف در سراسر جهان با توجه به یک شرکت اجرایی است.

هند که پیشرو صادر کننده داروهای ژنریک در جهان قرار داده است محدودیت های صادرات در 26 مواد فعال دارویی از جمله استامينوفن ماده فعال در تیلنول. این نامه از این گروه همچنین با اشاره به, آلمان, فرانسه, جمهوری چک و ترکیه و روسیه به عنوان کشورهایی که ممنوع یا محدود صادرات محافظ پزشکی دنده از جمله ماسک.

کارگران بیمارستان در ایالت واشنگتن-یکی از اولین مناطق تحت تاثیر شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا — در حال مقابله با کمبود تجهیزات ایمنی و در حال تهیه ماسک خود بلومبرگ گزارش کرده است. کمبود انتظار می رود به رشد در سراسر کشور به عنوان موارد افزایش است.

“این امر تنها نیاز به یک انگشت شماری از کشورها در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه به سرعت نتیجه در دراز مدت و عنصر حیاتی, کمبود خواهد بود که افزایش قیمت و به شدت محدود مصرف کننده دسترسی به محصولات ضروری برای سلامت انسان و پاسخ به COVID-19” نوشته برایان Zumwalt مصرف کننده با نام تجاری انجمن معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور عمومی در نامه ای به تاریخ 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de