هدف بهترین خرید می تواند ضربه های زنجیره عرضه اختلالات به دلیل coronavirus

هدف شرکت و بهترین خرید شرکت. Inc. می تواند در میان شرکت های ایالات متحده را به یک ضربه مستقیم از شیوع کروناویروس به عنوان نگرانی های رشد در مورد اختلال در عرضه شبکه های زنجیره ای در چین است.

اگر چه موجود موجودی قوی هستند در بسیاری از ملت بزرگ جعبه خرده فروشان تحلیلگران از ولز فارگو هشدار می دهند که خریداران می توانید شروع به دیدن قفسه های فروشگاه های خالی به عنوان اواسط ماه آوریل است.

“ما معتقدیم که زمان برای شروع به نگرانی در مورد زنجیره تامین در معرض خطر … است که در اینجا” این گزارش گفت:.

تقریبا 60 میلیون چینی کارگران باقی می ماند قرنطینه در خانه های خود و دیگران دور ماندن از کار ترس از ابتلا به این ویروس در شلوغ کارخانه. تا کنون وجود داشته است بیش از 42000 تایید موارد coronavirus و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

به عنوان یک نتیجه شده اند وجود دارد “کاهش چشمگیر در فعالیت” در سراسر چین و عملیات آهسته بوده است به راه اندازی مجدد پس از سال جدید قمری, تعطیلات, ولز فارگو گزارش گفت:. خرده فروشان شروع به ابراز نگرانی در.

مینه سوتا مبتنی بر هدف و بهترین خرید کاهش یافته است به نظر در مورد چگونگی شیوع بیماری مؤثر است کسب و کار خود را. اما ولز فارگو گفت: این دو شرکت همراه با خارج, dick’s Sporting Goods و G III Apparel گروه در میان 19 خرده فروشان در نظر گرفته در معرض خطر زنجیره عرضه اختلال.

هدف و خارج “تر هستند به شدت وابسته به رهبری زمان کوتاه دوباره پر کردن مدل” این گزارش گفت:.

اگر چه خرده فروشان شده اند به دنبال به تغییر تولید به سایر نقاط آسیا, بسیاری از مواد خام از چین آمده.

چند هفته آینده کلید بسته به اینکه چگونه به سرعت مردم در چین و بازگشت به کار. مصرف کنندگان آمریکایی ممکن است شروع به دیدن خارج از بورس مورد شروع در مدت 60 تا 90 روز کشش خوبی را در نیمه تابستان, اگر, اختلالات, ادامه, با توجه به یک تیم از تحلیلگران به رهبری ادوارد کلی.

“در حالی که وجود دارد این است که محصول نهایی نشستن در کارخانه ها و مراکز توزیع در چین تماس با ما نشان داده اند که تقریبا هیچ چیز در حال حرکت بر روی آب یا در هوا در حال حاضر” این گزارش گفت:.

اسکات مک دونالد که صاحب میننتنکا مبتنی بر تولید کنندگان هرزه شرکت مک و مک گفت: یکی از مبلمان پاسیو تامین کنندگان تا به حال تنها 700 از آن 7,000 کارگران چینی نشان می دهد تا برای کار روز دوشنبه اولین روز کسب و کار پس از تمدید چینی از تعطیلات سال جدید.

مک و مک و دیگر شرکت هایی که کار کردن با چین هستند بدانند که چگونه برای مقابله با این کار به تاخیر می اندازد.

مک دونالد گفت: مشتری خود معتقد است که کارگران نمی توانند به کارخانه به دلیل اختلال در حمل و نقل. هر چه علت بسیاری از شرکت ها می تواند صالح با کمبود مواد اولیه حمل و نقل در هفته های آینده.

این هفته یک مشتری شکایت کرده است که یک کشتی کانتینر به رهبری به یک بارانداز در Hangzhou — 10 ساعت از کانون شیوع این بیماری در استان هوبئی — نمی تواند به بندر. مک دونالد گفت: آن روشن نیست اگر دولت چین تا به حال خاموش کردن پورت و یا اگر کاپیتان کشتی به سادگی حاضر به بارانداز برای ترس از ویروس.

در هر صورت خود مشتری محصولات “تا به حال به رزرو مختلف کشتی” به طوری که آنها می تواند رسیدن به مقصد نهایی خود را, او گفت:.

مک دونالد گفت: بزرگ جعبه خرده فروشی مشتریان نگران هستند به خصوص که آنها از شنیدن گزارش می دهد که هواپیما در چین ممکن است حاضر اجازه به زمین در برخی از شهرستانها بودند و منحرف به فرودگاه های دیگر. “هر کس به دنبال این به دلیل آن است که قطعا رفتن به تحت تاثیر قرار کسب و کار و حمل و نقل.”

معلوم نیست که آیا ادامه داد: ممنوعیت سفر و کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین را تحت تاثیر قرار خواهد زنجیره تامین دراز مدت.

Arctic Cat کارخانه در تیف ریور فالز, Minn., با استفاده از برخی از قطعات چینی در خودروهای جدید خود از جمله ردیاب Off Road چهار چرخ, اما این شرکت دیده می شود هیچ اثر تا کنون گفت: Dave Sylvestre سخنگوی قطب شمال گربه پدر و مادر Textron.

“در این زمان ما مینه سوتا گیاهان به طور معمول عامل” گفت: Brandon ماهی سخنگوی Textron تخصص وسایل نقلیه.

Shakopee مبتنی بر سپردن Datacard که باعث می شود داده های محصولات امنیتی کارت اعتباری پرینتر و خودکار آگهی پرینتر برای بانک ها در سراسر جهان اقدام به خرید کمتر از 10 درصد از منابع خود را از فروشندگان در چین است و در حال حاضر تنظیم به زندگی “پس از” شیوع.

در طول و پس از سال نو چینی, آن تعطیل آن فروش و آن دفتر در شانگهای و شنژن سوژو و پکن است. آن خواسته های دیجیتال خود را همکاران در چین و سنگاپور و هنگ کنگ به کار از خانه تا زمانی که بحران عبور می کند.

این شرکت 50 نفر در چین و 350 در سراسر آسیا. آن را لغو تمام سفر غیر ضروری از چین به مشتریان در سراسر آسیا. آن را تلاش برای به دست آوردن آن کارگران ماسک صورت که در تامین کوتاه مدت هستند که به دلیل احتکار توسط بیمارستان ها در چین است.

“ما به یکی از صحبت ما [اعضای تیم] امروز است که در هنگ کنگ که در آن وجود دارد بسیار کوچک خانه. و او است که وجود دارد در آپارتمان با هر دو پدر و مادر او. آن تنگ است” و تضعیف روحیه نیست که آزادی را ترک کنند گفت: رئیس منابع انسانی افسر بث Klehr. “بنابراین نگه داشتن همه ارواح تا برای ما بسیار مهم است. آنچه که ما در حال شنیدن است که آن را بسیار مهم به آنها را قادر به نگه داشتن کار.”

به طور جداگانه واگذار Datacard تقلا به جای کارگران تحت تاثیر ممنوعیت سفر با دیگران که هنوز هم می تواند ملاقات با مشتریان خارج از چین است. و این مسابقه برای دریافت منابع از فروشندگان چینی “است که ما نیاز به ساخت در اینجا” در Shakopee, Klehr گفت. “این بزرگترین چالش ما.”

تا کنون جایگزین تامین کنندگان هستند که در بر داشت و هیچ تاخیر تولید انتظار می رود در شاکپی سخنگوی گفت.

در St. Paul مبتنی بر Ecolab که باعث می شود دست عفونی و ضد عفونی کننده برای هتل ها و رستوران ها و کارخانه ها در سراسر جهان است 3,000 کارگران در چین و حمل “مقادیر زیادی” از ماسک صورت برای کارگران آن است. در حال حاضر آن را تلاش برای نگه دارید تا با تولید. “ما در حال انجام همه ما می توانیم برای حمایت از این کشور در تلاش برای مهار این ویروس و همچنین کمک به همکاران و مشتریان امن باقی می ماند” گفت: سخنگوی روم Blahoski.

Ecolab نگه داشته و دست خود را صابون کارخانه در Taicang عامل پاره وقت در طول تعطیلات و در هفته گذشته بازگشایی گیاهان در نانجینگ و گوانگژو.

“ما شاهد افزایش تقاضا برای بهداشت و پیشگیری از عفونت راه حل اما برعکس اقتصاد چین در حال تجربه گسترده اختلال” Blahoski گفت. “در این زمان ما نمی بینیم نشانه آن است که تولید ما مختل خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری است اما این وضعیت در حال تحول. و ما قادر به پیش بینی تاثیر کامل آن را ممکن است در عملیات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>