تارا Reade: بایدن باید رها, ‘ناخالص’ به دیدن او ‘در حال اجرا در شخصیت’

در میان حملات در او بالقوه سیاسی انگیزه برای آمدن به جلو با اتهامات تجاوز جنسی توسط جو بایدن در سال 1993 متهم تارا Reade گفت: از آن آغاز شد تنها زمانی که دیگر اتهامات علیه بایدن اشاره به دیگر کارکنان باید به جلو آمده با حوادث مشابه.

“این بود تا 2019 وقتی دیدم لوسی فلرس جلو آمده و راه رسانه های درمان او” Reade گفت مگان کلی در یک مصاحبه اختصاصی به طور کامل منتشر شد جمعه. “من احساس من تا به حال می خواستم به جلو آمده و بنابراین من به صحبت دوست من کارن و کارن بود گفت:” آیا شما متوجه آنها گفت: هیچ کارکنان رو به جلو آمده اند?’

“و من گفت:” من می دانم ” و من در مورد آن فکر کرد.”

در 42 دقیقه مصاحبه Reade گفت کلی کمپین اسمیر در برابر او است نمایشگاه برای چرا آن را گرفته و او را تا زمانی به این طولانی سرکوب حمله به اتهامات رو به جلو است.

“من posterchild چرا زنان نمی آمد به جلو نیست من?” او بعدا اضافه شده است. “اگر شما در حال تماشای رسانه های اجتماعی و اخبار در مورد چگونه من در حال حمله بر روی همه چیز درباره من – اگر شما یک داستان را به جلو آمده و در جو بایدن – این امر می تواند بسیار دلهره آور آن نمی شود ؟

“من در پایان بازی است که اساسا داستان من در یک وقار راه نمی تواند به پاره از هم جدا. و آن را قادر به حرکت با زندگی من و زخم التیام یابد.”

او اعتراف ماهیت سیاسی از زمان او وحی بود اما در آورده با بایدن را “در حال اجرا بر روی شخصیت” که Reade احساس می کند مجبور به پاسخ دادن به.

“همه چیز را سیاسی, راست?” Reade اعتراف کرد. “این است که عمیق تر از آن است.

“او در حال اجرا بر روی پلت فرم از شخصیت من در بر داشت که ناخالص. من می دانم آنچه که او را دوست دارید. من تجربه آنچه که او بود و من می خواستم مردم بدانند.”

Reade که خشونت بازمانده و در حال حاضر مدافع عمومی برای قربانیان گفت: Kelly او پیشرونده است که پشتیبانی سناتور. الیزابت وارن د-توده. او همچنین رای دادند بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا در منطقه اما او نا امید شده بود در حال رد به او بگویید که داستان در بایدن شخصیت به تعدادی از زنان در نظر گرفته شده به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر.

“من می خواستم برای رسیدن به آنها بله” Reade گفت هریس برای اولین بار. “بنابراین من سعی کردم برای رسیدن به او به طور خاص برای کمک به. من می خواستم به یک مکان امن به بگویید که چه اتفاقی افتاده و من نمی توانید پاسخ و من نگه داشته و در تلاش برای آن را دریافت کند وجود دارد.

“بسیاری از چیزهایی که می تواند درست در یک بار. او به عنوان یک قهرمان از حقوق زنان و من شخصا می دانم و من می دانم که چندین زن دیگر که تجربه او که در راه است.”

Reade بستری شده اند رسانه های اجتماعی برای حمایت بایدن در گذشته و همچنین رای گیری برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بایدن در دو سال 2008 و 2012.

“من احساس می کنم از لحاظ سیاسی بی خانمان” Reade می گوید در حال حاضر از بین بردن خودش از حزب دموکرات بیش از این و امتناع از رای حزب جمهوری خواه به دلیل باورهای مترقی.

“من اینجا هستم برای نفوذ در یک انتخابات ملی است و من نمی خواهم به,” او گفت کلی. “من نمی خواهم برای کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده شوید. من نمی خواهم برای کمک به جو بایدن برنده بدیهی است که او کسی است که به من صدمه دیده است.”

اما در یک پیام مستقیم به بایدن که او امیدوار بود “رها کردن” از مسابقه: “شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.”

“شما لازم نیست که برای بی اعتبار کردن من یا نه من باور به رای جو بایدن” او گفت:. “من حتی دوستان و خانواده که هنوز رای گیری برای جو بایدن.

“من واقعا نمی مراقبت از اعماق اگر آنها باور کنید یا نه. من می دانم که چه چیزی برای من اتفاق افتاده و من به جلو حرکت می کند. اما من می خواهم بازماندگان دیگر به می دانم که آنها می تواند به جلو می آیند و هنگامی که آنها را ببینید این حمله از این نوع از تعصب آن را بسیار مایوس کننده است.

“بنابراین ما می تواند به جلو می آیند مگر اینکه آن را یک دموکرات? این است که پیام ما در حال ارسال،”

Reade تاسف رسانه ها و هواداران خود را در “همدستی” در برگزاری بایدن پاسخگو باشد.

“آنها گفت: رسانه ها به بررسی آن: به من که وحشتناک” Reade گفت کلی. “آن را مانند میخواندی و اوباش به پاره از هم جدا سازيد. و آنها انجام داد.”

به جای Reade با اشاره به سنا پرسنل شکایت او ثبت شده است که او گفت: بایدن به طور فعال خودداری از منتشر شده از دانشگاه دلاور به مبهم و تاریک کردن حقیقت است.

“من فکر می کنم که آن را همه می گوید” Reade گفت. “هنگامی که ما دریافت سند ما را ببینید چه آن را می گوید.

“من فکر می کنم که بی میلی او صحبت جلد است.”

در نهایت در مورد این مسئله از دروغ سنجی, Reade است با احتیاط انجام آن را به عنوان یک سابقه این امر برای زنان وزن که آیا به جلو آمده. Polygraphs برای “جنایی” مانند بایدن او اضافه شده است.

“من یک جنایتکار” Reade گفت. “جو بایدن باید دروغ.

“معنا است که ما در حال فرض گناه و همه ما در حال رفتن به باید به polygraphs? من یکی اگر جو بایدن طول می کشد اما من نه یک مجرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im