Tamatem پیشرو, بازی موبایل, ناشر را افزایش می دهد $3.5 MM به گسترش فراتر از خاورمیانه و شمال آفریقا در بازار

AMMAN, Jordan, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — Tamatem پیشرو, بازی موبایل, ناشر در زبان عربی بازار مطرح است $3.5MM سری دنبال دور. دور شد و رهبری موجود سرمایه گذار Wamda سرمایه با مشارکت از مدرن الکترونیک شرکت (یک شرکت تابعه از AlFaisaliah گروه) و شمالی پایه رسانه.

هدف از این دور است که دو برابر: به دو پایین در Tamatem تلاش در منطقه و به گسترش فراتر از منا به بازار محروم در سراسر جهان است.

در سال 2020 Tamatem رشد بازاریابی مقیاس خود عنوان های موجود از جمله از طریق آفلاین حوادث – یک قطعه کلیدی از منطقه بازاریابی چشم انداز است. علاوه بر این شرکت باز خواهد شد دفاتر خود در ریاض. با حمایت مدرن, الکترونیک, شرکت, آنها با هدف ترویج کسب و کار فرصت های توسعه در این منطقه بزرگترین بازار. Tamatem نیز دیدن یک استارک افزایش تعداد عناوین آنها با کار در این منطقه است. با چند عنوان راه اندازی شده در Q1 سال 2020 این شرکت خواهد اهرم موجود در آن علم داده ها قابلیت ها و بازار تخصص به ترکیب تسلط خود را در چاپ و نشر فضا و تبدیل شدن به منطقه برتر راه اندازی موتور برای بازی های جدید.

پس از موفقیت های بزرگ در زبان عربی بازار – با بیش از 75 میلیون دانلود 3.5 میلیون کاربر فعال ماهانه و $2.5MM سرمایه گذاری دور در سال 2018 – Tamatem را گسترش فراتر از آن زمان مرزهای منطقه ای. در سال 2020 Tamatem خواهد بود با انتشار عناوین دیگر در حال ظهور و محروم بازار.

صحبت در مورد این شرکت پتانسیل رشد, مدیر عامل شرکت حسام Hammo گفت: “مقدار زیادی از راه اندازی در خاورمیانه احساس خود را در بازار بالقوه محدود به این منطقه است. من عاشق دیدن استارتاپ گسترش فراتر از این مرزها و من افتخار می کنم که این تیم در Tamatem در حال حاضر به دنبال فراتر از فقط زبان عربی بازار است. من معتقدم که این آخرین دور از بودجه ما اجازه خواهد داد به ارائه چشم انداز ما تبدیل شدن به بالا بازی موبایل ناشر برای هر محروم بازار در حال ظهور در جهان است.”

توری nick peterson, شریک سرمایه گذاری در شمال پایه رسانه ها گفت: “بازی در بازار در خاورمیانه است که مجموعه فوق العاده ای برای رشد و هیچکس بهتر است قرار داده شده به درایو آن را از Tamatem.” Wajih Beirutiمدیر عامل شرکت الکترونیک مدرن شرکت افزود: “Tamatem باعث شده است تا بازی های موبایل فضا در منطقه برای 6 سال است و ما بسیار هیجان زده به کار با آنها را در یک نزدیک تر اساس. بودن توزیع کننده سونی برای 50 سال و کار داشتن با آنها را بر روی ساخت بازی اکوسیستم در عربستان سعودی از طریق پلی استیشن و کلیدی دیگر ناشران, من معتقدم که ما می تواند ایجاد ارزش فوق العاده ای برای عربی زبان پارسه با همکاری نزدیک با Tamatem. من مشتاقانه منتظر به کار با Tamatem بر گسترش است.”

Tamatem آغاز شده به عنوان یک توسعه دهنده بازی های تلفن همراه ایجاد گاه به گاه با عناوین گسترده ای در دسترس و نسبتا کم کسب درآمد. پس از ساخت بزرگترین پایگاه عربی کاربر محبوبیت در منطقه Tamatem چرخد و به انتشار مدل در سال 2016 کار با توسعه دهندگان پیشرو از سراسر جهان به گسترش رسیدن به خود را در بازار است.

Tamatem پیشرو, بازی موبایل, ناشر در زبان عربی بازار است. عربی 4 اکثر زبان گفتاری و در عین حال تنها 1 ٪ از محتوای آنلاین در دسترس است در عربی. علاوه بر این منطقه دارای جهان بالاترین ARPPUs (متوسط درآمد به ازای هر کاربر پرداخت) ارائه یک فرصت عالی برای توسعه دهندگان بین المللی علاقه مند در خاورمیانه و شمال آفریقا در بازار است.

این ترکیب با موانع ورود برای توسعه دهندگان خارجی به دلیل پیچیدگی زبان فرهنگی توضيح و منحصر به فرد کسب درآمد مکانیسم باعث می شود Tamatem ایده آل ناشر انتخاب برای هر تلفن همراه بازی استودیو به دنبال به حداکثر رساندن جهانی خود را رسیدن به.

این دور از کمک های مالی به شرح زیر Tamatem سری A در سال 2018 و امضای چند عنوان جدید برای راه اندازی در Q1 سال 2020 است.

تماس با ما:
تیموتی Bendt
CGO
ایمیل: timothy@tamatem.co
Tel: +962 7 97165019

www.tamatem.co


 

منبع Tamatem

لینک های مرتبط

http://www.tamatem.co/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر