مذاکرات بر آینده TCAAP توسعه شکستن بین شهرستان رمزی و آردن هیلز

میانجیگری بین شهرستان رمزی و آردن هیلز بیش از توسعه آینده از سابق شهرهای دوقلو ارتش مهمات گیاه شکست خورده است.

در حال حاضر یک طرح دعوی در دادگاه واصل شهرستان بهار گذشته و به پایان آن قدرت های توافق با شهر از سر گرفته است و با قاضی پرونده دستور جلسه در 19 مارس ،

دو طرف در حال مبارزه با بیش از تراکم و میزان مسکن ساخته شده در 427 هکتار سایت, بزرگترین بیل آماده دستگاه زمین در شهرستان و معادل آن در اندازه به مرکز شهر سنت پل.

آردن هیلز رهبران تصور وسيع حومه جامعه است که آینه های موجود در محله است. شهرستان مقامات نگران کمبود مسکن ترجیح می دهند متراکم تر توسعه بیشتر شبیه به شهری دستگاه.

شهر و شهرستان رهبران و واسطه شده بود نشست پشت درهای بسته و به مدت شش ماه تلاش برای هش کردن یک معامله برای سایت در حومه شمالی. اما در پایان آنها قادر به رسیدن به یک توافق به هر دو ادامه با توسعه مجدد و یا پایان دادن به قدرت های توافقی که هدایت توسعه.

“آن تبدیل شده است کاملا روشن است که به خوبی توسعه نمی تواند پیشرفت در چارچوب تاسیس در احزاب مشترک قدرت توافق” وکیل برای رمزی شهرستان گفت: در این پرونده.

یک طرح اولیه تایید شده توسط هر دو شهر و شهرستان در سال 2016 به نام ترکیبی از دفاتر کسب و کار و 1,460 واحد مسکونی با 10 درصد از آنها مقرون به صرفه است.

شهرستان رهبران در حال حاضر می گویند که با توجه به بحران مسکن در منطقه, آنها نیاز به ایجاد به عنوان بسیاری از 2,500 خانه با حداقل 20% از آنها مقرون به صرفه است.

شهرستان رمزی خرید سایت از دولت فدرال در سال 2012 با شهر برکت است و در حال حاضر صرف بیش از 40 میلیون دلار در این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im