سوئیس رای دهندگان تصویب Outlawing ضد همجنسگرایان تبعیض

سوئیس رای دهندگان تایید شده توسط یک حاشیه گسترده ای یکشنبه اندازه گیری است که آن را غیر قانونی به تبعیض علیه مردم خود را به دلیل گرایش جنسی.

سوئیس مجلس در اواخر سال 2018 تایید شده در حال گسترش در این کشور موجود قانون ضد تبعیض به آن را غیر قانونی به عموم لکه دار کردن, تبعیض و یا هم بزنید تا نفرت بر اساس یک فرد گرایش جنسی.

مخالفان این حرکت اصرار داشت آن را نقض حق مردم برای آزادی نظر و جمع آوری امضا به اندازه کافی به نیروی یک همه پرسی در مورد این موضوع. سوئیس دارای پرسی چندین بار از یک سال است که به رای دهندگان مستقیم می گویند در سیاست گذاری.

رای دهندگان به حمایت outlawing ضد همجنسگرایان تبعیض توسط یک حاشیه 63.1% به 36.9% یک نتیجه تقریبا در خط با قبل از رفراندوم ، از سوئیس 26 کانتون (ایالت) تنها سه اپانزل-Innerrhoden, ایالت شویتز و Uri — تا به حال اکثریت رای در برابر آن است.

تحت اندازه گیری اپراتورها از رستوران سینما و امکانات عمومی مانند استخر شنا نمی قادر خواهد بود به نوبه خود مردم را دور خود را به دلیل گرایش جنسی.

تجدید نظر تایید یکشنبه گسترش دامنه قانون در نیروی از سال 1995 که ممنوعیت تبعیض بر اساس نژاد و یا دین. قانون اجازه می دهد تا جریمه و به مدت سه سال در زندان برای نقض. در شکل جدید خود را, آن را پوشش گرایش جنسی و نه هویت.

هواداران گفت: علاوه بر این نیاز است اما که آن را نمی خواهد سرکوب مشروع بحث های عمومی به عنوان طولانی به عنوان دیدگاه های مطرح شده نمی ولگرد به دامن زدن به نفرت و یا تبعیض.

رای دهندگان “می گویند جملهای است که نفرت و تبعیض را در ما رایگان سوئیس” وزیر دادگستری کارین کلر-Sutter گفت.

مخالفان استدلال می کردند که حفاظت در برابر بد شد و در حال حاضر مندرج در قانون سوئیس. ملی حزب مردم سوئیس بزرگترین واحد حزب در مجلس در مخالفت با تغییر و گفت: حامیان در حال حاضر باید showit بود “نه بهانه ای برای توزیع کردن حکم با انگیزه های سیاسی و خاموش ناخواسته نظرات و صداهای.”

کلر-Sutter گفت “آزادی بیان تضمین شده باقی می ماند.” او اضافه کرد که دادگاه شده اند “مهار” در خود نرم افزار موجود و قانون “هر کسی که باقی مانده احترام نیاز دارند بدون ترس از محکوم کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر