استخرهای شنا در آریزونا می تواند بازگشایی در مارس 13. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

خانواده ها را دریافت کنید برخی از تاخیر از افزایش درجه حرارت در زمانی که استخر شروع به بازگشایی در مارس 13.

رژیم صهیونیستی. mlb اعلام کرد که روز سه شنبه برای استخر های عمومی می تواند بازگشایی با اضافه احتیاطی پس از بیش از یک ماه بسته در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

دفتر خود خواسته است که استخر اپراتورهای پیاده سازی فیزیکی فاصله اقدامات و افزایش تمیز کردن تلاش. گروه حوادث و کلاس ها باید محدود شود.

اپراتورها باید به دنبال دستورالعمل های اضافی قرار داده و از هفته گذشته توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری Ducey گفت.

استخر های عمومی در پارک ها و مجتمع های آپارتمانی و هتل ها دستور داده شد به در مارس 4 همراه با دیگر امکانات پارک که نیست “اجازه می دهد توصیه می شود فاصله فیزیکی یا بهداشت مناسب است.”

بزرگتر پارک آب مانند داخل پارک در Great Wolf Lodge در نمک در رودخانه رزرو و شش پرچم Hurricane Harbor ققنوس در غرب دره بسته در اواسط ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد شروع به صعود در آریزونا.

به عنوان دولت شروع به از خواب بیدار از یک monthlong خواب در هفته گذشته Ducey برگزار شد در افتتاح استخر های عمومی تا دولت دریافت راهنمایی بیشتر از مقامات بهداشت عمومی.

هر چند مقامات بهداشت هشدار داده اند در برابر بازگشایی متحده بیش از حد به سرعت پیمانکاری COVID-19 از آب است و بعید است چون کلر موثر در کشتن ویروس با توجه به CDC.

اما مسائل دیگر وجود دارد استخر اپراتورها باید در نظر بگیرید در هنگام بازگشایی از قبیل حفظ اجتماعی فاصله بین بازدید کنندگان و بالا بردن تمیز کردن تلاش در بالا لمس مناطق.

افزایش بهداشت جسمی فاصله

دستورالعمل منتشر شده فرماندار تماس بگیرید وب سایت برای بازدید کنندگان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار باقی می ماند حداقل 6 فوت دور از دیگر استخر کاربران و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را.

بازدید کنندگان باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از خروج از استخر و دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه زمانی که آنها به خانه.

دولت و مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنند که استخر اپراتورها:

  • محدود کردن تعداد زیادی از مردم در استخر در یک زمان به اطمینان حاصل شود فاصله فیزیکی بین کاربران است.
  • افزایش فضای بین صندلی.
  • پاکسازی اغلب لمس سطوح استخر, صندلی, میز و کنار استخر و مبلمان.
  • ارائه ضد عفونی کننده دست و یا دسترسی به آب و صابون برای کارمندان و بازدید کنندگان.
  • صفحه کارکنان برای علائم COVID-19 قبل از شروع خود را تغییر.
  • ارائه و نیاز کارکنان به پوشیدن پارچه پوشش صورت. (پوشش صورت نباید پوشیده در آب است.)
  • مهمان خود را بپاشید.

CDC توصیه می کند که اپراتورهای ضد عفونی کردن نرده و اسلاید و جلوگیری از اجاره استخر اسباب بازی مانند عینک شناور و اسباب بازی که مشترک بین مهمانان. اپراتورها باید پاکسازی موارد اگر آنها قرض داده است.

محدود کردن کلاس های گروه

دولت توصیه می کند اجتناب از گروه رویدادها و کلاس اگر فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود.

اگر کلاس باید همچنان دولت توصیه می کند محدود کردن تعداد شرکت کنندگان در کلاس و یا رویداد متناوب افت و وانت بار و محدود کردن هر غیرضروری بازدید کنندگان و یا داوطلبان.

اپراتورها باید در نظر غربالگری کارکنان و بازدید کنندگان برای علائم این ویروس به خصوص کودکان که ممکن است یک زمان سخت تر ماندن شش فوت دور از دیگران است.

های از تجهیزات استخر به خصوص در مواردی که آنها دشوار است برای پاکسازی مانند عینک و یا کلیپ های بینی باید دلسرد.

سفر برای شنا و دیگر استخر حوادث باید محدود به جلوگیری از اختلاط مردم از مناطق مختلف است.

استخر اپراتورهای مشتاق برای باز کردن

پارک آبی و استخر اپراتورهای مشتاق هستند برای باز کردن به عنوان تابستان روش.

Golfland در مسا برنامه ریزی برای بازگشایی آن آب اسلاید جمعه گذشته به عنوان دیگر خرده فروشان باز برای کسب و کار.

این شرکت مورد تایید خود را در نظر گرفتن, در بیرون, تفریح, که مشهور ذکر شده است به عنوان یک ضروری خدمات تونی جونز Golfland سخنگوی, گفت, آریزونا جمهوری پنجشنبه گذشته.

برنامه ای به نام برای باز کردن سه اسلاید در Golfland سمت پارک. استخر و دیگر فعالیت های آب در Sunsplash طرف نبودند میله میله برای بازگشایی شده است.

اما Golfland برگزار شد در باز کردن به عنوان دولت و شهرستان و مسئولان شهرستان دوباره ارزیابی این که آیا آن را امن برای پارک به بازگشایی شده است.

“آن در نظر گرفته شده بود یک نرم افتتاحیه, اما آن را به تولید مقدار زیادی از هیجان است. در حالی که ما تا به حال برنامه های در محل برای محدود کردن ظرفیت آنها از ما خواست به مکث را فشار دهید در حالی که آنها با ارزیابی مجدد وضعیت” جونز گفت: در یک ایمیل به جمهوری.

دیگر آب پارک کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, برنامه ای برای بازگشایی شده است.

Great Wolf Lodge, رفت و آمد مکرر با نام تجاری که در عمل یک هتل و پارک آبی سرپوشیده در نزدیکی Scottsdale به طور موقت بسته شد و هتل ها در سراسر کشور در اواسط ماه مارس بیش از نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

این شرکت امیدوار به بازگشایی در مارس 2, اما با تاخیر باز حداقل تا مارس 19 به عنوان دولت های محلی و ایالتی به نام برای اضافه شدن اجتماعی فاصله گرفته است.

شش پرچم Hurricane Harbor, ققنوس اعلام کرد فقط یک روز قبل از آن میله میله برای باز کردن فصل در 14 مارس است که در آن برنامه ریزی برای باقی می ماند. پارک برنامه ای برای بازگشایی در اواسط ماه مه با توجه به اعلام در توییتر.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im