واژه های شیرین: دوقلوها کوزه و خشکشویی گزارش به بهار آموزش

– بهار آموزش رسمی آغاز شد و تا صبح روز چهارشنبه در 80 درجه آب و هوا به عنوان دوقلوها کوزه و خشکشویی گزارش به اردوگاه در CenturyLink پیچیده است.

تنها غیبت بودند پارچ فرناندو رومرو و Kenta Maeda.

رومرو یک 25 ساله righthander از جمهوری دومینیکن, را به تعویق انداخت مسائل مربوط به ویزا و نیست و انتظار می رود تا هفته آینده. پس از چشمگیر, استماع با دوقلوها در سال 2018 او در نظر گرفته شد چشم انداز امیدوار کننده به عنوان یک مسکن — شاید حتی نزدیک تر — ورود به اردوگاه در سال گذشته است. اما او تلاش می کرد در فصل بهار در افراد زیر سن قانونی و در 15 بازی در لیگ های بزرگ است و به احتمال زیاد مقصد به شروع فصل در کلاس AAA.

Maeda به 31 ساله استارت به دست آمده از داجرز باید اینجا پنج شنبه. این تجارت بزرگ نبود نهایی تا اواخر روز دوشنبه و Maeda بود که از خانه اش در توکیو. دوقلوها ارسال مسکن Brusdar Graterol از 67 انتخاب در سال جاری پیش نویس و جزئی لیگ outfielder لوقا Raley به داجرز برای Maeda, $10 میلیون و 20 سال, minor league گیر Jair Camargo.

Maeda خود را حفظ خواهد کرد شماره 18 توسط راه و جالب میچ Garver را تبدیل به شماره 8.

• دوقلوها تصویری منتشر شده از پارچ جدید Jhoulys Chacin تلفظ نام او. این جو-کمتر Cha-دیده می شود.

بیایید ملاقات

بلین هاردی lefthanded پارچ

سن: 32

2019 آمار: رفت 1-1 با 4.47 عصر در 39 بازی با دیترویت. در 44⅓ نوبت هاردی رفت 13 و زده از 29.

به دست آورد: امضا به عنوان یک nonroster دعوت به بهار آموزش.

نقش: یک شوت به تیم هاردی به احتمال زیاد پر کردن وسط امداد نقش.

آیا شما می دانید ؟ هاردی همسر نیکی است از برینرد منطقه است. و پس از امضای قرارداد با دوقلوها هاردی بازی گلف در منطقه با سابق و فعلی ببر مدیر Ron Gardenhire که او وعده داده است که او را مانند خود سازمان جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>