سوئدی هشدار می دهند آمریکایی ها در برابر تلاش برای تقلید از Coronavirus پاسخ

آمریکایی ها مخالف stay-at-home سفارشات در محل قرار داده و با توجه به coronavirus را با اشاره به سوئد به عنوان یک مثال از آنچه که آمریکا باید انجام شود اما سوئدی هشدار می دهند در برابر تلاش برای کپی کردن کشور خود استراتژی است.

سوئد دولت تصمیم گرفت در برابر توصیه مستند سفارشات پس از شیوع شروع یک حرکت آن را به تازگی شروع به تجدید نظر پس از مرگ و میر در مراقبت از خانه ها به طور چشمگیری افزایش یافت. این رویکرد ساخته شده است این کشور محبوب با مستند مخالفان در ایالات متحده از جمله آزادی خواهان مانند بهداشت ، رند R-Ky., که اعتصاب برخی از سوئدی ها به عنوان عجیب و غریب از این کشور آشکارا در آغوش متعدد سوسیالیستی سیاست هایی که آنها اعتباری با کمک به آنها در طول بحران.

“پس از رند پل و دیگر جمهوری خواهان می خواهید به پا زدن شروع به اقتصاد آنها به دنبال به سوئد بدون واقعا درک یا کشور بودن که علاقه مند در سوئد استراتژی برای مقابله با کروناویروس. و این خطر وجود دارد در استفاده از سوئد به عنوان مثال در واقع بدون درک سوئد گفت:” Dag Blanck, مدیر موسسه سوئدی برای آمریکای شمالی مطالعات در دانشگاه اوپسالا در اوپسالا سوئد.

Blanck گفت: ان بی سی نیوز که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت قرارداد جدید برنامه “تا به حال منعکس سوئد رفاه سیستم و آن را وابسته به یک دولت قوی و بخش عمومی.

“با این حال امریکا جمهوری خواه افزوده شده است هرگز به خصوص علاقه مند در مدل سوئدی و یا یک سیستم رفاه. این شده است در ارتباط با لیبرال ها و به تازگی [ورمونت سن.] برنی ساندرز جناح.”

سوئد کارآفرین Vendela Ragnarsson افزود: “من در توصیف این جمهوری خواهان به عنوان turncoats. شما را اجرا خطر انداختن زیادی نسبت کم درآمد و دیگران که کافی ندارند, بیمه بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im