سوئد: آیا قاضی نور Virus رویکرد خیلی زود

سوئد و وزیر امور خارجه می گوید آن را خیلی زود به قاضی این کشور را بیشتر سهل انگاری رویکرد به مبارزه با کروناویروس و سختگیرانه تر اقدامات ممکن است هنوز اجرا شود پس از پنج بارها در استکهلم تعطیل شد, برای نگه داشتن کاربران به اندازه کافی دور از هم جدا نگهبان گزارش روز دوشنبه

“شده است وجود دارد بسیاری از سوء تفاهم” گفت: ان لینده. “ما تقریبا همان اهداف هر دولتی دیگر … و همانطور که ما همیشه می گفت: ما کاملا آماده برای رفتن با بیش اتصال مقررات اگر جمعیت پیروی نمی کند.”

سوئد متکی است درخواست از مردم به طور داوطلبانه جلوگیری از سفر غیرضروری به کار از خانه و در خانه بمانند اگر آنها افراد مسن و یا برخی از دیگر زمینه موضوع سلامت است که قرار دادن آنها در معرض خطر است. بسیاری از کشورهای دیگر از جمله اروپا و همسایگان قرار داده اند این قوانین در نیروی قانون و نه پیشنهاد.

سوئد دارای بسته ارشد و مدارس ممنوع تجمعات بزرگتر از 50 نفر است.

مرگ و میر در هر میلیون مانده است به مراتب کمتر از اسپانیا و ایتالیا پیشی گرفته اما خود همسایگان جرقه انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان.

سوئد اهداف بودند به “صرفه جویی در زندگی می کند, جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, اطمینان حاصل شود که سیستم بهداشت و درمان می تواند مقابله و کاهش پیامدهای برای کسب و کار و شغل” لینده گفت: Gardian و باید پایدار و طولانی مدت است. “این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de