مشکوک مسابقه خیابانی نزدیک اجرا می شود بیش از ققنوس افسر پلیس می گویند

کلرادو مردی که مظنون به خیابان مسابقه دوشنبه نزدیک به فرار بیش از یک ققنوس افسر پلیس به عنوان او در حال فرار از پلیس با توجه به سوابق دادگاه.

ماموران با وزارت خیابان-مسابقه نیروی کار در پاسخ Feb. 24 به “گروه بزرگ” اتومبیل های مسابقه و انجام burnouts در Costco پارکینگ در نزدیکی مدرسه ای در هند جاده و خیابان پلیس در بیانیه ای گفت: ارسال به دادگاه است.

یک افسر با نزدیک شدن به چت با ویلبر A. Tochico 24 ساله که در صندلی راننده یک ماشین با پنجره آن تا حدی پایین با توجه به سوابق دادگاه. افسر پرسید Tochico به خاموش کردن ماشین.

به جای دادگاه پرونده دولت Tochico فرار کرد و پس از آن سقوط کرد به یک وسیله نقلیه پارک شده. چند نفر خارج ماشین رانده شده توسط Tochico و زد.

Tochico سپس حمایت از خودرو دور از منطقه سقوط و سوار سمت افسر که “تا به حال به پرش به بیرون از راه برای جلوگیری از فرار بیش از” دادگاه پرونده می گویند.

ماشین پرید محدود به خارج از پارکینگ بود اما پس از یکی دیگر از ماشین پلیس با دو افسر. ماموران در تلاش برای جلوگیری از Tochico اما او ادامه داد: رانندگی با وجود آسیب های گسترده ای به این خودرو از جمله سیگار کشیدن, سوابق دادگاه می گویند.

او در نهایت متوقف و دستگیر شد. او گفت: پلیس “ترمز خود را شکست خورده بنابراین او قادر به توقف بلافاصله” با توجه به سوابق دادگاه.

پلیس گفت Tochico نشان داد نشانه هایی از اختلال و وجود دو خالی بطری تکیلا موجود در ماشین او در حال رانندگی بود.

Tochico اتهامات عنوان شده علیه از تشدید حمله غیر قانونی پرواز از اجرای قانون و تشدید رانندگی تحت تاثیر سوابق دادگاه می گویند. او در حال برگزار شد در $3,500 اوراق قرضه.

پرونده های دادگاه نشان داد Tochico زندگی در دنور.

Tochico بازداشت و پس از مرگ 18 ساله فلیکس Cardoza هفته گذشته پس از یک اتهام خیابان-مسابقه تصادف در مسیر دولت 51 در ققنوس.

اجرای قانون مقامات گزارش داده اند که افزایش در خیابان-مسابقه فعالیت از اواخر سال گذشته باعث ایجاد ققنوس پلیس خیابان-مسابقه نیروی کار در سال جاری و مقدمه ای از قانون که مجازات خیابان روروک مخصوص بچه ها.

این لایحه در مجلس سنا 1659 معرفی شده توسط سناتور. پل بویر R-ققنوس شکست خورده در کمیته قوانین مجلس سنا در روز دوشنبه.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma