مشکوک به کوسه بزرگ سفید کشته شدن زن کردن مین ساحل

یک کوسه مورد حمله قرار گرفت و به کشته شدن یک زن شنا در نزدیکی بیلی جزیره در Harpswell مین بعد از ظهر دوشنبه به مناسبت اولین جمله مرگ است که ثبت شده است در مین آب. یک کارشناس می گوید: این نظر خود را که یک کوسه سفید بزرگ شد مقصر است.

با توجه به مین دریایی گشت که نیست شناسایی شود تا خانواده او اطلاع داده شد هنگامی که یک شاهد را دیدم او در حال حمله با آنچه به نظر می رسد به یک کوسه به گزارش پورتلند پرس هرالد.

Kayakers او به ارمغان آورد و یک زن دیگر به ساحل و قربانی درگذشت و در صحنه است. زن دوم مجروح شد.

“کوسه تعامل با انسان ها بسیار نادر در مین” سابق دانشگاه جدید انگلستان استاد دانشگاه و کوسه متخصص James Sulikowski گفت: دوشنبه شب. “این اولین بار است که مستند مرگ و میر تا کنون در ایالت مین است.”

او افزود که این احتمال وجود دارد که زن بود “اشتباه به عنوان یک آیتم غذایی” و حدس می زنم این است که او مورد حمله قرار گرفت توسط یک کوسه سفید بزرگ با توجه به میزان نزدیک به ساحل این حادثه رخ داده است.

Sulikowski که تحقیقات برجسته شده است در کانال دیسکاوری “کوسه هفته” نمایش ان بی سی “امروز” و “اقیانوس اسرار” با Jeff Corwin گفت: آن را به او روشن که بزرگ سفید کوسه ها می رویم شمال به مین از کیپ کاد به دلیل رقابت خود را برای مواد غذایی در حال رشد است.

او اضافه کرد که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از انسان مورد حمله قرار گرفت زیرا از مین را مهر و موم جمعیت و او معتقد است همان کوسه ممکن است مورد حمله یک مهر و موم نزدیکی در روز یکشنبه. مهر بود و نه خورده اما دچار یک 19 اینچ-طولانی نیش علامت است که می تواند تنها از یک کوسه که حداقل 11 پا طولانی, او گفت:.

او همچنین هشدار داد که مردم نباید شنا در نزدیکی مهر و موم چرا که “ما به راحتی می تواند برای یک مهر و موم … به عنوان یک کوسه در شام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net