مظنون در بازداشت پس از carjacking در تمپه منجر به سقوط در مسا

یک carjacking روز جمعه در تمپه به پایان رسید در مسا با یک “سقوط بزرگ صحنه” پلیس می گویند.

رودریگو اگویلار دو لا فرانترا, 44, دستور داد یک مرد از یک ماشین مجازی و سپس سوار کردن, ضربه, یکی دیگر از وسیله نقلیه و رهبری ماموران در یک تعقیب و گریز در داخل و خارج از تمپه قبل از پریدن یک ميانه و توفنده به ترافیک می دوزند با توجه به پلیس.

حوادث گشوده حدود 12:30 p. m. تمپه کارآگاه پلیس گرگ بیکن گفت: افسران نامیده می شود در مورد carjacking نزدیکی کشیش درایو و پایه جاده ها است.

بیکن گفت: قربانی نشسته بود خود را در یک فورد فیوژن که اگویلار دو لا فرانترا آمد تا به این وسیله نقلیه با یک تفنگ دستی و گفته او را به خارج. قربانی پیروی و اگویلار دو لا فرانترا کردم و در ماشین و فرار از صحنه بیکن گفت.

بعد از پلیس دریافت گزارش از یک hit-and-run مربوط به فورد. یک تمپه افسر یافت, خودرو, سرعت, اما متوقف پیگیری زمانی که راننده وارد مسا بیکن گفت.

بعد از این وسیله نقلیه شد دوباره خال در تمپه و افسران خود را از سر گرفته و پیگیری. بیکن گفت: اگویلار دو لا فرانترا نشان داد توسط سیگنال های روشن و کم کردن سرعت است که او قرار بود برای جلوگیری از افسران, اما پس از آن همچنان جنوبی در Dobson جاده ها است.

به عنوان مثا پلیس پیوست پیگیری اگویلار دو لا فرانترا عبور ميانه و زده بود دیگر وسایل نقلیه عنوان عازم شمال قبل از توقف کامل در نزدیکی گوادلوپ و Dobson جاده بیکن گفت.

بیکن گفت: اگویلار دو لا فرانترا فرار از صحنه قبل از گرفتار شدن توسط افسران. به گفته بیکن او را “مبارز.” یک مسا افسر پلیس شوکه او را با یک تیزر و او را به زندان.

یک افسر دچار یک آسیب دیدگی جزئی در طول بازداشت بیکن گفت. دو نفر دیگر وسایل نقلیه درگیر در تصادف گرفته شد و به بیمارستان با آسیب شد که تهدید کننده زندگی است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de