مظنون شناسایی شده در ققنوس تعقیب پلیس به پایان رسید که در تیراندازی در مسا

مظنون در تیراندازی مربوط به یک ققنوس افسر پلیس شناسایی شده است مسا سخنگوی پلیس نیک Rasheta گفت.

سانتیاگو Mancinas-Ramirez, 25, led ققنوس پلیس در تعقیب از طریق مسا شنبه به پایان نزدیک باشگاه های کشور درایو.

حدود 12:40 am پنج شنبه, ققنوس پلیس گشت زنی در منطقه ای در نزدیکی جاده دولت 51 و بین ایالتی 10 اقدام به متوقف کردن یک خودرو که سرعت و موفق به متوقف کردن در نور ترافیک به گفته پلیس.

Mancinas-رامیرز led ماموران در یک تعقیب به مسا توقف وسیله نقلیه خود را چند بار و در داخل و خارج از خودرو و در حال اجرا در اطراف, پلیس گفت:.

ققنوس پلیس مستقر در نوار سنبله همراه مسا رانندگی در شمال آمریکا 60 قبل از به Mancinas-رامیرز وارد بزرگراه westbound.

Mancinas-رامیرز ادامه داد: غرب در ایالات متحده 60 قبل از آمدن به توقف در خروج از سطح شیب دار در کشور Club, Drive, به گفته پلیس.

او سپس سعی کنید به یک کامیون عنوان عازم جنوب کشور باشگاه درایو. ققنوس افسر پلیس شلیک سلاح خود را به عنوان Mancinas-رامیرز تلاش برای پرش به بستر کامیون, پلیس می گویند.

هیچ کس مجروح شد, پلیس گفت:.

رامیرز شد متهم با یک تعداد از سرقت دو فقره سرقت با استفاده از حمل و نقل یک تعداد از غیر قانونی پرواز, حمل و نقل, یک تعداد از تشدید حمله با سلاح مرگبار و یک تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>