ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در زمینه ورشکستگی طرح که شامل یک پیشنهاد از $215 میلیون دلار برای حل و فصل ادعاهای مطرح شده توسط ورزشکاران است که می گویند آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط تیم سابق دکتر لری Nassar.

کل مقدار حامل بیمه برای ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته مایل به ارائه به امید پایان سال از جنگ حقوقی با آزار ورزشکاران آسوشیتد پرس گزارش داد.

بازماندگان شده اند در میانجیگری با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, از آنجا که سازمان برای ورشکستگی زمینه در دسامبر سال 2018 است.

Nassar, است, خدمت, دهه, در, زندان برای تجاوز جنسی و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان در میشیگان. صدها نفر از ورزشکاران رو به جلو آمده اند بیش از سه سال گذشته گفت: او مورد آزار قرار گرفته و آنها را تحت پوشش درمان است. آنها عبارتند از نایب قهرمان المپیک سیمون Biles و شش بار مدال المپیک علی Raisman.

اما جان منلی یک وکیل به نمایندگی از 200 Nassar بازماندگان از جمله Raisman و McKayla Maroney گفت: چشم انداز آن برای تصویب فقیر هستند.

“من در یک موقعیت به آن را رد کند اما در صحبت با مشتریان من و سایر وکلا وجود دارد یک شانس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برنی ساندرز از قربانیان پذیرش این پیشنهاد” مردانه نیویورک تایمز گفت در روز پنج شنبه.

در بیانیه ای به AP او افزود: “این طرح پیشنهادی شامل نمی بحرانی تغییرات ساختاری لازم برای اطمینان از ایمنی از دختران در حال حرکت رو به جلو و نه آن مناسب آدرس شمار جسمی و روحی قربانیان به عنوان یک نتیجه از این جنایات است.”

“بیشتر نگران کننده این طرح تلاش برای تبرئه USOPC از هر گونه مسئولیتی در قبال این جنایات که مرتکب شدند در زیر آن را تماشا کنید. این طرح از USAG است و نه فقط بیاستفاده آن نامعقول است.”

راشل Denhollander زنان که برای اولین بار به ارمغان آورد Nassar سوء به توجه عمومی در سال 2016 گفت که او “فراتر از نا امید” توسط USAG را ارائه سی ان ان گزارش شده است.

“قابل ملاحظه ای غایب از این طرح است که هر یک از اصلاحات خاص ما علنا خواسته برای, برای سال,” او هنوز توییتی. “چقدر است, دختر بچه ای با ارزش است ؟ ظاهرا به مراتب کمتر از آسیب او را متحمل شده است.”

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک جمهور Li Li لئونگ گفت: AP سازمان می خواهد به “کار در جهت درست با رضایت طرفین حل و فصل” با بازماندگان.

“امید ما این است که بحث را ادامه خواهد داد و پول بیشتر خواهد بود (در دسترس) گفت:” لئونگ که در زمان بیش از در ماه مارس 2019. “این در پوش $215 (میلیون).”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im