صعودی گوشت خوک قیمت نماد همه گیر بحث های گسترده امریکا

گوشت بحران طنين انداز در سراسر امریکا است. نه فقط به این دلیل از این واضح نگرانی های بیش از منابع بلکه به دلیل آن بازدید راست در مرکز شماره از بحث هم زده تا با این بیماری همه گیر.

آن را سوراخ سوراخ شدن سریع راه اندازی مجدد برای اقتصاد در برابر تلفات انسانی به عنوان مرگ و میر در میان گوشت-کارگران کارخانه همچنان به افزایش است. اما آن را نیز نشان می دهد هزینه های طولانی مدت مستندات با مصرف کنندگان رنج می برند هر چند قیمت های بالاتر و کشاورزان بی سابقه ای مواجه تعداد حیوانات و قیمت پایین.

قیمت خرده فروشی برای لغو احکام صادره ی گوشت خوک به دست آورد 7.6% در ماه آوریل, بزرگترین افزایش ماهانه از اطلاعات آغاز و در سال 1998 است. در همان ماه گراز آتی آمار کمترین میزان در بیش از سه سال است. در حالی که دام قیمت در بهبود برخی از زمین تولید کنندگان هنوز هم در مواجهه با چشم انداز اولین کاهش در خروجی پس از 2014.

مشاجره تا حد زیادی کاهش می یابد در راستای سیاسی پارگی آمریکا است. کشاورزان و بزرگ گوشت شرکت های مشتاق به دیدن گیاهان, restart, بازتاب تماس های قرمز-دولت رای دهندگان که می گویند نگرانی های اقتصادی باید اولویت را دارد. در ضمن سخت ضربه ساحلی آبی متحده اصرار بر افزایش تست و ردیابی به عنوان یک شرط برای بازگشایی مدارس و کسب و کار.

هم وجود دارد تعدادی از اجتماعی و اقتصادی تقسیم فشار به کانون توجه است. گوشت کارگران ساخته شده برخی از ایالات متحده را آسیب پذیرترین جوامع است. در حدود نیمی از مهاجران و تقریبا سه چهارم یا اسپانیایی یا سیاه جمعیتی شده اند که آمار نامتناسب با ویروس هر دو در شرایط سلامت و اقتصادی است.

در ضمن به عنوان معمولی گوشت لوازم رشد تنگ آلی و علف خوار گونه های فراوان هستند-اما آنها دو بار به عنوان گران قیمت و یا بیشتر. در پایان غنی تر آمریکایی ها ممکن است نگه دارید تا مصرف گوشت در حالی که خانواده های کم درآمد مجبور به عقب برگردد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im