جراح عمومی به ما هشدار می دهد از غم انگیزترین هفته’ و ‘9/11 لحظه’

واشنگتن — ایالات متحده جراح عمومی ارائه شده برخی از starkest هشدارهای یکشنبه و در عین حال به عنوان او آماده برای آمریکایی ها بدتر شدن ذرات از کروناویروس جدید, هشدار “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده.” عمومی توصیه شد به طور جداگانه توسط این کشور را بیماری های عفونی و رئیس به “فقط دست و پنجه نرم کردن” و این که این ویروس احتمالا نمی تواند به طور کامل از بین برود این سال است.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 8,400; بیش از 3500 کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک است.

بسیاری از این کشور تحت دستور به ماندن در خانه و مقامات فدرال گفت که نشانه هایی دیده می شود که مردم در حال گوش دادن به پیام اجتماعی در مورد فاصله. اما برگ برنده دولت نیز نیز با تاکید بر این که بدترین است برای بسیاری از جوامع است.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی تواند موضعی” جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” وی افزود: “این رفتن به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هفته آینده است که “رفتن به تکان دهنده برای برخی از.”

“اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند تا فقط دست و پنجه نرم کردن” Fauci گفت: CBS “چهره ملت است.”

Fauci گفت که میزان موارد جدید را تعیین خواهد کرد که آیا ایالات متحده قرار دادن بدترین پشت آن است.

“ما دیده ایم که در ایتالیا” Fauci گفت. “ما قصد داریم به امید دیدن که در نیویورک به زودی و این اولین نشانه است که فلات و پایین آمدن.”

Fauci همچنین هشدار داد که اگر جهان می شود این ویروس را تحت کنترل آن را “فرض کنیم یک فصلی طبیعت است.”

“ما نیاز به آماده می شود که پس از آن بعید است که خواهد شد به طور کامل ریشه کن شده از این سیاره که به عنوان ما به فصل آینده ما ممکن است آغاز یک تجدید حیات” Fauci گفت. “به همین دلیل ما در حال هل دادن در ما آمادگی بسیار بهتر از آن بود.”

در حالی که اکثر ایالت اتخاذ شده اعمال محدودیت بر جنبش مردم چند متحده کاهش یافته است به منظور ساکنان خانه بمانند. آدامز خواسته شده بود در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” اگر آنها باید پیوستن به بقیه از کشور است.

“نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل” آدامز گفت. “اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران ما به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما پایمال کردن نیست ما سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de