جراح عمومی: آماده, اما نمی, وحشت ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد مردم بدانند که خطر ابتلا به عفونت از coronavirus و آماده می شود اما نه به ترس و وحشت به عنوان خطر ابتلا به بیماری کم باقی مانده است برای بسیاری از آمریکایی جراح عمومی دکتر جروم Adams روز جمعه گفت.

“چه شما در حال رفتن به شنیدن از رئیس جمهور این است که آنچه شما شنیده ام از او در تمام طول: که خطر ابتلا به آمریکا به طور متوسط از coronavirus در این زمان کم باقی مانده است” آدامز گفت: در فاکس نیوز’ “امریکا Newsroom.” “با این حال ما شاهد جیب در این کشور از افزایش موارد coronavirus. و بنابراین ما می خواهیم مردم را به آماده شدن.”

او همچنین تکرار مشاوره برای آمریکایی ها به شستن دست های خود را اغلب سطوح تمیز در خانه های خود را پوشش دهان خود را هنگامی که آنها با سرفه و عطسه و باقی می ماند خانه اگر آنها بیمار هستند.

او همچنین اصرار داشت که مردم نمی پوشیدن ماسک ها که حتی می تواند افزایش خطر بیمار شدن.

“ما می دانیم که ماسک موثر هستند برای عموم مردم در امن نگه داشتن آنها را از coronavirus و در واقع ممکن است افزایش خطر ابتلا به کروناویروس یا آنفولانزا چرا که اگر شما نمی پوشیدن ماسک به درستی شما اغلب به پایان خواهد رسید تا دست زدن به صورت خود را اغلب و شما را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض یک بیماری تنفسی,” او گفت:.

او همچنین گفت که او در تلاش به عنوان جراح عمومی برای کمک به مردم در حفظ مسائل در چشم انداز است.

“ما تا به حال 18,000 آنفولانزا مرگ و میر” گفت: Adams. “این یکی از بدترین فصل آنفولانزا داشته ایم. اگر مردمی می خواهید به نگرانی در مورد چیزی که باید در مورد خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض آنفولانزا. آنها باید مطمئن شوید که آنها دریافت عکس های آنفولانزا. نکته مهم اگر شما در محافظت از خودتان را از, اگر آنفولانزا شما نیز محافظت از خودتان را از coronavirus. آن را به یک برنده/برنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im