دیوان عالی کشور موافقت کردند دوشنبه برای تصمیم گیری در یک طرح دعوی در دادگاه است که تهدید اوباما-عصر قانون مراقبت های بهداشتی اما این تصمیم به احتمال زیاد تا بعد از سال 2020 انتخابات.

دادگاه گفت که از شنیدن درخواست 20 عمدتا دموکرات-کنترل متحده پایین تر-حکم دادگاه اعلام کرد که بخشی از این قانون خلاف قانون اساسی و بازیگران ابر بیش از بقیه است.

مدافعان قانون مراقبت مقرون به صرفه استدلال کرد که مسائل مطرح شده توسط این مورد خیلی مهم به اجازه دادخواهی کشیدن در ماه و یا سال در دادگاه های پایین و که 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان اشتباه هنگامی که آن را زده سلامت قانون در حال حاضر دندان نیاز است که آمریکایی بیمه درمانی داشته باشند.

این مورد خواهد بود که بزرگ سوم دیوان عالی کشور نبرد بیش از قانون به عنوان محبوب شناخته شده Obamacare پس از تصویب آن در سال 2010. دادگاه دو بار تایید قلب قانون با قاضی جان رابرتز فراموش نشدنی با جانبداری دادگاه لیبرال ها در سال 2012 در میان باراک فعالیت های انتخاباتی اوباما. اکثریت که تایید قانون دو بار باقی می ماند در دادگاه رابرتز و چهار لیبرال قضات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی از کل لغو این قانون از جمله مفاد آن است که منع شرکت های بیمه از تبعیض علیه افراد مبتلا به موجود بهداشت و درمان بیماریها. کل بهداشت و درمان قانون است در اثر انتظار مداوم مورد دادگاه.

ایالات متحده خواسته بود برای پیگیری سریع نقد و بررسی با تصمیم اواخر ماه ژوئن قبل از سال 2020 انتخابات در ماه نوامبر. به جای قضات احتمالا شنیدن استدلال در پاییز با یک تصمیم به احتمال زیاد در بهار سال 2021.

دادگاه عالی عمل طول می کشد در مورد از دست یک منطقه فدرال قاضی در تگزاس که قبلا زده کردن کل قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im