دیوان عالی کشور به تعویق انداختن مارس شفاهی

دیوان عالی ایالات متحده در روز جمعه به تعویق افتاد شفاهی برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به عنوان یک نتیجه از coronavirus و هنوز معلوم نیست که چند موارد بالا مشخصات شنیده خواهد شد و تصمیم گرفت.

این دادگاه که در حال حاضر با تاخیر موارد با توجه به توان استدلال کرد در ماه مارس تا به حال به می گویند که چگونه آن را برنامه ای برای رسیدگی به موارد سخنگوی کتی Arberg در بیانیه ای گفت. دادگاه ترم جاری است که با توجه به نتیجه گیری در پایان ماه ژوئن.

در میان مه موارد به تاخیر یک اختلاف بیش از مجتمع انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده سیستم با تمرکز بر اینکه آیا مجمع انتخاب کنندگان برای شکستن تعهدات خود را به نامزدی که برنده دولت خود را به رای مردم.

دادگاه در تاریخ 16 مارس اعلام کرد این امر به طور نامحدود به تعویق انداختن راهپیمایی دور شفاهی از جمله مشخصات بالا اختلاف بر سر اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و سوابق مالی باقی می ماند ،

دادگاه در عین حال به می گویند که چگونه آن را در نظر دارد برای ادامه این بحث هنوز هم با توجه به شنیده می شود در این مدت است. دادگاه خواهد در نظر گرفتن گزینه های دیگر اگر موارد می شود که در دادگاه Arberg گفت: بدون تعیین.

دادگاه دیگر برگزار کرده اند شفاهی آنلاین.

دادگاه همچنین می تواند انتخاب کنید برای تصمیم گیری در موارد بدون شنیدن شفاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر