پشتیبانی محلی: کسب و کار نوآوری و انطباق با نگه داشتن اقتصاد محلی رفتن

کسب و کارهای محلی ایجاد شده است برای زنده ماندن و رشد با استفاده از خلاقیت و نوآوری و خالص تعیین.

که هرگز آشکار به عنوان در حال حاضر. در طول COVID-19 گیر انطباق است نام این بازی است. از درایو-از طریق مواد غذایی و نوشیدنی, فروش, crowdfunding, راه حل ادامه به تعجب.

تجلیل به آنها. پس از همه کسب و کارهای کوچک ستون فقرات اقتصاد محلی. جمهوری پشتیبانی از کسانی که در تلاش کمک به مشتریان پیدا کردن راه حل های روزانه است. و ما بخشی از صدای آمریکا شبکه ای که به تازگی راه اندازی supportlocal.azcentral.com.

در حال حاضر کسب و کار می توانند برای ثبت نام رایگان در سایت و فروش کارت های هدیه را برای استفاده در آینده. سایت خواهد شد با ویژگی های جدید به عنوان روز و هفته جدید عادی حل و فصل در. در روز جمعه, 58, لیست وجود دارد برای بیشتر ققنوس.

خرید کارت های هدیه. منظور از محله کسب و کار وب سایت است. پرداخت خود را به آرایشگاه و یا سالن آرایش ناخن فرد در پیشبرد. همه می تواند کمک به آنها را به نگه داشتن شناور تا زمانی که ما بهبود می یابند.

البته جمهوری خبرنگاران در حال مستند سازی کسب و کارهای محلی به طور مداوم:

  • FilmBar در مرکز شهر فینیکس واحه برای علاقمندان به سینما که walloped توسط رمان coronavirus. صاحبان ارائه شده حامیان a $10.95 “بلیط” را به یک فیلم, خرید 40 دلار کارت هدیه و یا پرداخت 120 دلار و دریافت یک بلیط فیلم هر روز برای بقیه عمر خود را. آن کار می کرد. آخرین: پول به اندازه کافی مطرح شد به کارکنان پرداخت و حتی کمک به همسایه کسب و کار.
  • در اسکاتسدیل آریزونا و بالای شهر فینیکس لس Sombreros آن شناخته شده است بهترین فروش Steve-A-ریتا. پس از بسته شدن به مدت 10 روز صاحب آمد تا با یک طرح جدید: فروش margaritas و شام-به-برو در یک درایو-از طریق پنجره. “خوشبختانه پارکینگ ما این است که در حال حاضر یک پادشاه U شکل” صاحب کالین خطرe گفت. سیستم تماس رایگان با استفاده از یک پیتزا کفگیر به عبور مواد غذایی به مشتریان.

جمهوری/azcentral کمک آریزونا انجمن غیر انتفاعی با ما آنلاین لیست منابع و مشارکت اجتماعی. و ما همچنین می خواهم برای کمک به کسب و کارهای محلی حرکت بحران بنابراین همه ما ظهور قوی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>