سوپر مارکت در حال بازنویسی خود را playbooks برای مقابله با تقاضا ایمنی. در اینجا این است که چگونه همه چیز ایستاده در مترو ققنوس

سفر به سوپر مارکت — هنگامی که بیش از یک چاره اندیشی موقت برای بسیاری از افراد قبل از coronavirus همه گیر آمار — نشان دهنده در حال حاضر یکی از چند “عادی” فعالیت برای بسیاری از مردم است.

هنگامی که در داخل هر چند همه چیز در حال تغییر از چه خریداران مورد استفاده قرار گرفت به عنوان فروشگاه ها باقی می ماند و یکی از چند مکان که در آن تعداد قابل توجهی از مردم در حال جمع آوری و تعامل.

سوپر مارکت ها احساس فشار به بازنویسی خود را playbooks به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با افزایش تقاضا است. اجتماعی-فاصله نشانه رفته اند تا همراه با پلکسی گلاس پارتیشن. ساعت کوتاه تر با ویژه خرید زمان برای سالمندان است. خود خدمت به مناطق بسته است. کارکنان همین ماسک و دیگر دنده محافظ. کاغذ توالت و تقاضای اقلام جیره بندی.

در میان این همه فروشگاه ها همچنان به مبارزه برای نگه داشتن لوازم ضروری مواجه نگردند.

“کاغذ کالا — حمام بافت حوله کاغذی — همچنان به فروش به سرعت به عنوان ما آنها را در قفسه و عرضه محدود از فروشندگان و تولید کنندگان می افزاید: به افزایش تقاضا گفت:” راب جانسون یک Bashas’ سخنگوی.

بسیاری از موارد دیگر از جمله کنسرو سبزیجات, سوپ, فلفل قرمز, پاستا و ماکارونی سس نیز در حال فروش به سرعت به عنوان آرد و شکر و مخمر و دیگر پخت محصولات, او گفت:.

در مواجهه با دسترسی محدود در برخی از آجر و ملات فروشگاه بیشتر مصرف کنندگان نیز باید تبدیل به آنلاین تحویل خدمات اشاره کرد تفنگ هیوز و ریک ویلیامز مدیران در, JPG, منابع, خرده فروشی-تجاری مشاوره شرکت در یک تفسیر.

برخی از داده ها نشان می دهد خرید آنلاین برای بسیاری از خرده فروشی اقلام دو برابر ماه گذشته در مقایسه با ماه مارس 2019.

“مصرف کنندگان با تمرکز بر ملزومات مانند لبنیات و گوشت همراه با ماندگاری اقلام مانند خشک محصولات کنسرو شده و منجمد (مواد غذایی) آنها به عنوان ذخیره برای آینده نامشخص” آنها گفت.

درآمد بالاتر قرار کارمندان

سوپر مارکت ها نیز در حال مبارزه در راه های مختلف برای حفاظت از مشتریان و کارکنان. برخی باید با به طور فزاینده ای بی قرار کارمندان که نگران پیدا کردن خود در خط مقدم جنگ علیه این بیماری همه گیر.

خواروبار کارگران مانند سایر مردم بدست بیمار و حتی مرگ او را از coronavirus عفونت. کارکنان را خواستار خطر پرداخت و افزایش سلامت پادمان. برخی از کارگران موسوم به “بیمار outs” و یا دیگر تظاهرات همانطور که اتفاق افتاده است به تازگی در برخی از تمام فروشگاه های مواد غذایی و در Instacart خدمات تحویل. بسیاری از کارگران در زنجیره تامین نگران هستند از جمله کسانی که در آمازون انبارها در ققنوس.

نگرانی هایی آمده است که به تقاضا رونق. متوسط هزینه های خانوار در مواد غذایی و لوازم مربوط به کروناویروس اختلال در شروع به پریدن کرد به $631 با توجه به آوریل 1 نظرسنجی از 1000 خانوار توسط LendEdu. که تا از $336 فقط دو هفته قبل از.

برخی از مردم در حال کردن بر روی کالاهای حیاتی و حتی احتکار. اما هزینه های افزایش یافته همچنین نشان می دهد مردم در حال غذا خوردن در خانه از ضرورت از آنجا که رستوران ها به طور کلی خود را محدود نشستن به پایین خدمات — و یا بسته در دسترس نباشد.

در اینجا این است که چگونه برخی از پیشرو سوپر مارکت زنجیره ای در اطراف دره در برخورد با فرصت ها و چالش های بیماری همه گیر کوروناویروس:

منابع بهبود در Bashas’

مانند بسیاری از رقبای خود Bashas’ اجرا از محصولات خاص هر چند در روزهای اخیر این وضعیت بهبود یافته است و این روند باید همچنان به عنوان تامین کنندگان بیشتر موارد جانسون گفت: در یک ایمیل.

تقریبا سه هفته پیش Bashas’ شروع به محدود کردن خرید انواع محصولات و هنوز هم محدودیت های منعکس کننده تغییر ترجیحات مشتری. مواد غذایی شهرستان و امیرحسین خوب فروشگاه های مواد غذایی نیز بخشی از Bashas’ ،

“در ابتدا آن را محصولات کاغذی و محصولات تمیز کردن و پس از آن ما شاهد یک تغییر متمرکز لبنی و تخم مرغ و گوشت با جدید ترین تمرکز در مرکز-فروشگاه اقلام مانند مواد غذایی کنسرو شده و پخت محصولات” جانسون گفت.

در میان بهداشتی تدابیر چندلر-بر اساس شرکت نصب شده پلکسی گلاس سپر در چک کردن مناطق در سراسر همه از آن 114 فروشگاه در حالی که اضافه کردن اجتماعی-فاصله نشانگر بصری در طبقه در شش پا فواصل در مناطق که در آن مشتریان می تواند صف گفت جانسون.

که در علاوه بر این به افزایش علامت های سراسر فروشگاه های گاه به گاه عمومی-آدرس اطلاعیه ها و حذف از میز و صندلی از دلی سالن و استارباکس کیوسک برای دلسرد کردن مردم از نشستن و تجمع. همچنین Bashas’ به طور موقت بسته ساندویچ شمارنده سالاد و دیگر خود در خدمت مناطق.

بر خلاف برخی از رقبا از جمله Safeway, Bashas’ هنوز محدودیت های قرار داده شده بر روی مشتریان با استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد. کارکنان پوشیدن دستکش و ماسک.

ارشد ساعت برگزار شد چهارشنبه ها یک ساعت قبل از general store دهانه محبوب بوده است گفت: جانسون. “ما دریافت بسیاری از عبارات قدردانی از ما 65-و-تا مشتریان که یکی از بیشترین گروه در معرض خطر” او گفت:.

این شرکت نیز خود را کنار بگذارند زمان های خاص برای پلیس و آتش نشانان و کارگران بیمارستان به فروشگاه. “که 30 دقیقه قبل از ذخیره باز می شود هر سه شنبه و پنج شنبه و آن هم این است که به خوبی حضور داشتند.”

Bashas’ همچنان به استخدام با دهانه تقریبا در هر رده شغلی در فروشگاه های آن و در آن مرکز توزیع. بازدید jobs.bashas.com برای اطلاعات بیشتر.

اجتماعی-فاصله فوکوس در فرای

Kroger پدر و مادر از سرخ اعلام کرد در مارس 6 است که فروشگاه ها در سراسر کشور را محدود می کند در برابر تعداد مشتریان مجاز در داخل برای اطمینان اجتماعی-فاصله اقدامات به دنبال دارد.

خرده فروش محدود خواهد شد مشتری ظرفیت 50٪. استاندارد ساختمان ظرفیت یک نفر به ازای هر 60 متر مربع است. این ظرفیت های جدید اجازه می دهد تا یک فرد در هر 120 متر مربع است.

“کروگر را معرفی مشتری-ظرفیت محدود است یکی از راه های بیشتر ما در حال انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی در حالی که عامل به عنوان یک کسب و کار ضروری گفت:” ماری الن Adcock, Kroger, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات در یک بیانیه آماده.

تعدادی از مشتریان در هر فوت مربع خواهد بود و نظارت در Kroger فروشگاه با QueVision تکنولوژی — یک سیستم است که با استفاده از “سنسورهای مادون قرمز و predictive analytics” به گفته این شرکت ،

اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات در سراسر Kroger فروشگاه شامل نصب و راه اندازی پلکسی گلاس موانع در ثبت پول نقد و دیگر شمارنده کف کن برای ترویج فیزیکی فاصله بیشتر و استفاده از ماسک و دستکش توسط همکاران.

فرای این است که محدود کردن خرید برخی از اقلام اما “انبار ما دریافت محصول در تمام طول روز و کار non-stop برای دریافت محصول به فروشگاه ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Pam Giannonatti, Kroger شرکت مدیر امور برای سرخ کردن در ققنوس.

کروگر که صفوف به عنوان بزرگترین خالص سوپر مارکت کارفرما در آریزونا با 20,100 کارکنان به عنوان یک فوریه شمارش توسط Arizona Republic, استخدام بیش از 1000 Arizonans فقط در سه هفته گذشته به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است.

این شرکت هنوز استخدام برای موقعیت های مختلف از جمله ورود به سطح مدیران Giannonatti گفت. رفتن به Jobs.frysfood.com به درخواست و یا بازدید از محلی فرای فروشگاه.

هیچ خرید ویژه ساعت در جوانه

به جای ترجیحی خرید بار به سالمندان و گروه های دیگر, Sprouts Farmers Market اضافه کرده است بیشتر کارکنان برای بهبود خدمات به مشتری و نگه داشتن فروشگاه های تمیز و امن است.

“خرید ویژه ساعت می تواند در طولانی ورود خطوط و ازدحام که درگیری های اجتماعی-فاصله توصیه هایی برای افراد مسن و در گروه های در معرض خطر” در این رابطه گفت: دیگو رومرو در ایمیل.

دیگر از اقدامات اخیر شامل پیشرفته فروشگاه تمیز کردن و نصب و راه اندازی پلکسی گلاس موانع در چک کردن مناطق. همچنین همه اعضای تیم خواسته به پوشیدن دستکش و ماسک و تکمیل سلامت غربالگری پرسشنامه قبل از شروع تغییرات خود را.

مشتریان ممکن است در ادامه به آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد هستند اما خواسته به ترک آنها را در چرخ دستی را که جوانه اعضای محل مورد.

در جوانه مشتریان خواسته شده است به منظور محدود کردن خرید های خود از تخم مرغ, گالن, شیر, داخل حمام, دستمال و حوله کاغذی.

“ما زنجیره تامین قوی باقی می ماند و ما در حال دریافت روزانه تحویل به نگه داشتن فروشگاه های ما به خوبی مواجه نگردند” گفت: رومرو. با بیشتر افراد مشغول به کار در خانه و با نزدیک شدن به عید پاک بسیاری از خریداران کشیده شده برای پخت محصولات او اضافه شده است.

جوانه بیش از حد است که به دنبال استخدام افراد بیشتر در فروشگاه های توزیع در مراکز و مناطق دیگر با حدود 300 پوزیشن های باز در مترو ققنوس. افراد علاقه مند می توانند به صورت آنلاین در sprouts.com/careers.

ایمنی کارکنان در Albertsons و Safeway

Albertsons شرکت ها و فروشگاه ها که شامل Safeway پیوست با ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه بپرسید که مواد غذایی کارکنان طبقه بندی شده به عنوان “تمدید اولین پاسخ دهندگان” و “پرسنل اورژانس.”

که در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که آنها دریافت coronavirus تست و تجهیزات حفاظت شخصی.

“موقت تعیین اولین پاسخ و یا پرسنل اورژانس وضعیت کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این باور نکردنی خواروبار کارگران دسترسی به اولویت تست دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و دستکش و همچنین محل کار دیگر حمایت های لازم را برای حفظ خود و مشتریان آنها در خدمت امن و سالم” Albertsons رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Vivek Sankaran و UFCW جمهور مارک Perrone گفت: در یک بیانیه مشترک.

Albertsons و Safeway باید اجرا اجتماعی-دورى از پروتکل های تعیین شده و انتظار امتیاز در چک کردن خطوط خدمات delis فر و داروخانه شمارنده برای نگه داشتن مردم از تجمع. برخی از فروشگاه های پلکسی گلاس موانع.

بسیاری از فروشگاه ها را محدود به خرید کاغذ توالت خاصی گوشت و مرغ اقلام و محصولات دیگر.

تغییرات دیگر شامل محدود کردن تعداد خریداران به 75 یا 100 در یک زمان بسته فروشگاه اندازه. همچنین ماسک به زودی توزیع خواهد شد به کارمندانی که ارتباط برقرار کردن با مشتریان است.

مانند بسیاری از کسب و کار Albertsons/Safeway فروشگاه ها به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری است که تشویق به شستن دست به طور منظم و پیشرفته برای تمیز کردن و مایع پروتکل با توجه به شرکت.

Albertsons و سوپر مارکت ها در حال همکاری با شرکت هایی مانند ماریوت و هیلتون به ارائه شغل به مهمان نوازی کارگران شده اند که furloughed.

“ما در حال دیدن مداوم استخدام در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا گفت:” JPG تحلیلگران. “تقریبا در هر نقش در خرده فروشی و توزیع است که تحت فشار به عنوان خرده فروشان انطباق تقریبا روزانه به پیدا کردن راه هایی برای حفاظت از کارکنان خود را و در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز مواد غذایی و آیتم های خانگی.”

اطلاعات شغلی را می توان در https://www.albertsonscompanies.com/careers.html

رسیدن به خبرنگاران در [email protected] و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im