BRAINTREE, Mass., مارس 17, 2020 /PRNewswire/ — دفاع برتر, ماسک, یک شرکت تابعه از برتر بسته بندی و به پایان رساندن ایجاد پوشش ماسک طراحی شده برای کمک به حفاظت از عموم مردم گسترش COVID-19 منتشر کرده است نه محصولات جدید به آن رشد مجموعه است.

در این میان طرح های جدید-که طیف وسیعی از بوستون قوی با الهام از الگوی به wildly موفق اولین پاسخ edition–اولین SDM محصول ایجاد شده به طور خاص برای کودکان.


ادامه مطلب

این تیم در برتر ستاد شنیده از پدر و مادر نگران است که طرح اصلی مناسب نیست فرزندان خود را مواجه و باعث ناراحتی; در برخی موارد طراحی مینیمالیستی حتی ترس آنها. در پاسخ به این بازخورد مصرف کننده برتر توسعه یک نمونه جدید که حاوی کودک پسند با ابعاد لذت ببر-با الهام از الگوی.

“من خود بچه ها ترسیده بودند نگاه از ماسک و نمی خواهید به آنها را می پوشند” گفت: برتر را مالک و رئیس جمهور دانی Charlebois. “من می دانستم که ما تا به حال به آنها را سرگرم کننده به طوری که آنها خواهد آنها را می پوشند و ایمن ماندن.”

آقای Charlebois در ادامه می گویند که چگونه این کودکان ماسک ها به طور خاص طراحی شده برای ابعاد یک سر کودک, ساخت مناسب خیلی بهتر از بسیاری از ماسک دیگر در بازار است. ماسک صورت کامل فراهم می کند پوشش و باقی می ماند در کودک در طول بازی; یکبار مصرف, طبیعت, کاغذ ماسک نیز باعث می شود آن را آسان برای بازیافت و جایگزین بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نیاز به پوسته از یکی دیگر از $15 برای نگه داشتن یک کودک امن است.

برتر, برنامه توسعه طرح های اضافی برای کودکان در هفته های آینده و در نهایت اجازه می دهد بچه ها خود را طراحی ماسک. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.superiordefensemask.com

رسانه های تماس:

اندرو همینگوی
603.203.4063
[email protected]

منبع برتر دفاع ماسک

لینک های مرتبط

https://superiordefensemask.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im