سوپر با تغییر آب و هوا ‘megadrought’ امتیاز به خشک آینده در غرب

از سال 2000 غرب زده شده توسط یک طلسم خشک آنقدر شدید است که آن را در میان بزرگترین “megadroughts” از گذشته 1200 سال. اما دانشمندان دریافته اند که بر خلاف دهه های طولانی خشکسالی از قرن ها پیش, این یکی شده توسط سوپر بشریت حرارت این سیاره است.

محققان تجزیه و تحلیل خشک و مرطوب چرخه که جاروب در سراسر غرب آمریکای شمالی در طول قرن ها با بررسی باستان سوابق محاط در حلقه های رشد درختان است.

هسته های استخراج شده از هزاران نفر از درختان فعال محققان برای بازسازی خاک و بررسی غرب و هیدرولوژیکی تاریخ از جمله خشکسالی که به نظر می رسد به عنوان مجموعه ای از باریک حلقه های رشد در حال اجرا را از طریق چوب.

داده ها با استفاده از درختان در 1,586 فتح کند گرفته شد سایت در سراسر منطقه از مونتانا به شمال مکزیک, دانشمندان شناسایی چهار دیگر شدید خشکسالی در اواخر 800s اواسط-1100s این 1200s و 1500s.

Driest 19-سال دوره زده در اواخر 1500s و دوم-بدترین خشکسالی که مدت گریبان این منطقه از سال 2000.

تیم تحقیقاتی به رهبری دانشمندان در دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین نیز استفاده می شود 31 مدل های آب و هوا برای برآورد تاثیر دماهای بالاتر به هر طریقی با تغییر آب و هوا از 2000 طریق 2018.

آنها دریافتند این منطقه دمای متوسط در طول آن سال ها بود 1.2 درجه سانتیگراد (2.2 درجه فارنهایت) گرم تر از آن شده اند که بدون انسان ناشی از گرم شدن کره زمین و آنها برآورد تغییر آب و هوا مسئول 47 درصد از خشکسالی به شدت.

دانشمندان به این نتیجه رسیدند که در دامن زدن به خشکسالی گرمایش جهانی تبدیل شده است چه در غیر این صورت بوده است نسبتا متوسط رویداد به یکی از شدید ترین megadroughts پس از 800 H. D.

یافته های منتشر شده در شنبه, 17 آوریل در مجله علم اضافه کردن به بدن در حال رشد از تحقیقات آشکار چالش های عمده ای برای غرب آمریکا به عنوان سیاره گرم با سوزاندن سوخت های فسیلی است.

با افزایش دما در این منطقه در حال ویران شده توسط خطرناک تر امواج گرما و آتش سوزی شدید تر. و داغتر خشک کن شرایط دو دهه گذشته ارائه یک پیش نمایش از چگونه تغییر آب و هوا ادامه خواهد داد به پیچیده تر شدن تلاش ها برای مدیریت آب در مناطق خشک غرب که در آن رودخانه ها و آب های زیرزمینی حوضه بودند در حال حاضر بیش پمپ قبل از افزایش درجه حرارت انباشت اشیاء بدست آمده در فشار اضافه شده.

صحبت در مورد تحصیل در مصاحبه های متعدد علمی محققان و مدیران آب منطقه گفت: این یافته ها نشان می دهد این منطقه باید آماده شدن برای داشتن آب کمتر در دراز مدت از طریق هر دو خشک و مرطوب دوره به عنوان درجه حرارت گرمتر خم کردن تلفات تبخیر و ترک کمتر جریان آب در نهرها و رودخانه ها.

در کنار دیگر کار علمی آنها گفت: آخرین تحقیقات نشان می دهد که گرم شدن آب و هوا مسئول بخش بزرگی از خشکی بیش از دو دهه گذشته و ادامه خواهد داد به نفوذ در کاهش منابع در دسترس و حتی در سال با متوسط مقدار باران و بارش برف.

“همه ما باید انتظار به دیگر خشک کن داغتر خشکسالی. که باید به آنچه که ما پیش بینی در آینده و احتمالا نه چندان دور آینده گفت:” کانی Woodhouse یک paleoclimatologist در دانشگاه آریزونا که نبودم درگیر در مطالعه است. او گفت: این پژوهش همراه با کار توسط دیگر دانشمندان ارائه می دهد یک “سر بالا” است که سوابق گذشته هیدرولوژی دیگر نمی تواند در نظر گرفته شود به تنهایی و بدون مقاطعه در تغییر آب و هوا.

این غذای آماده مورد منابع آب در سراسر غرب و آن را به طور فزاینده در مرکز بحث و گفتگو در مورد تجدید نظر در مدیریت رودخانه کلرادو. طولانی overallocated و مشمول مالیات سال از خشکسالی رودخانه بزرگترین مخازن در حال حاضر نشستن کمتر از نصف ،

“ما نیاز به درک که این درجه حرارت گرمتر است که ما در حال تجربه ادامه خواهد داد و به تجربه در برخی از سطح همه چیز را بدتر” Woodhouse گفت.

دیگر محققان گفت: زیرساخت های آب و سیستم های مدیریت که توسعه داده شد و در طول وتر برابر خواهد که به تحت تغییرات قابل توجهی. آنها پیشنهاد مناطق در سراسر غرب خواهد شد نیاز به یک میزبان از انطباق با تلاش و متناسب با شرایط محلی از جمله ساختمان جدید زیرساخت های استقرار فن آوری های جدید و بازنویسی آب سیاست ها و قوانین.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای پیشرفت بیشتر صرفه جویی درمصرف آب در مزارع در صنایع و در شهرستانها گفت: مارگارت گارسیا, یک دانشگاه استاد که با تمرکز بر زیرساخت های آب و مدیریت.

در اکثر کشورهای غربی آبیاری برای کشاورزی حساب 75% یا بیشتر از کل آب استفاده کنید. گارسیا گفت: کشاورزی مناطق می تواند در بهبود راندمان آبیاری و یا تغییر به آب کمتر فشرده محصولات بازده بزرگ آب صرفه جویی.

مناطق شهری ساخته شده اند دراماتیک حفاظت از دستاوردهای با کارآمد تر وسایل گارسیا گفت و هنوز هم می تواند صرفه جویی بیشتر.

آماده شدن برای اثرات دماهای بالاتر نیاز به استراتژی های مختلف بسته به منطقه گارسیا گفت: از جمله تلاش برای کاهش تقاضای آب, تعمیر لوله های سوراخ دار و یا ایجاد امکانات بیشتر برای بازیافت فاضلاب برای استفاده مجدد.

“من فکر می کنم این چیزی است که همه ما باید آگاهانه و نه وحشت در مورد. آن را آهسته در حال حرکت نوع مشکل” گارسیا گفت. “ما می خواهید ما برای نگاه کردن به زیرساخت های آب و جایی که فرصت آن را کارآمد تر شاید نگاهی که در آن آسیب پذیری ما هستند.”

آنچه مهم او شروع به فکر کردن در مورد گزینه های در حال حاضر و به جامعه گفتگو در مورد چگونه برای آماده سازی.

Megadrought سوخت تغییر آب و هوا

دانشمندان کشف کرده اند که گذشته megadroughts در غرب ادامه داشت بسیار طولانی تر از زمان دو دهه خشکسالی است.

کوتاه ترین رویداد به طول انجامید و نزدیک به 30 سال از 1575-1603.

این megadrought در 1200s بود که طولانی ترین مدت نزدیک به یک قرن است. در طول این حماسه خشکسالی اجدادی Puebloan مردم که تا به حال پرورشی و روستاها ساخته شده است در چهار گوشه منطقه شده و خود را رها cliffside خانه در مسا ورد و Chaco Canyon.

این درختان با عمر طولانی است که ثبت باستان خشکسالی شامل ponderosa سنبه Douglas, دپو, پینن سنبه و آبی اکس, در میان دیگران.

پارک ویلیامز climatologist در کلمبیا و مطالعه منجر نویسنده گفت: او تخمین می زند تیم خود را مورد استفاده قرار داده از بیش از 30 ، 000 درختان. این مجموعه گردآوری شده و بیش از چند دهه توسط صدها نفر از دانشمندان دیگر که استخراج چوب و هسته های خسته کننده به تنه درخت با استفاده از ابزار به نام افزایش سوراخ.

تجزیه و تحلیل این مجموعه از اطلاعات ویلیامز و همکارانش قادر به بازسازی رطوبت خاک و مقایسه های مختلف خشکسالی. آنها دریافتند که بدون اثرات انسانی ناشی از گرم شدن پست-2000 خشکسالی هنوز هم می شده اند خشکسالی اما نمی شود آن را در تاریخ همتراز با megadroughts از قرن ها پیش.

داده ها همچنین نشان داد که چگونه شرایط می تواند تلنگر به طور چشمگیری بین خشک و مرطوب. فقط قبل از آخرین dry spell دانشمندان دریافتند که از سال های 1980 از طریق 1998 دیدم مرطوب 19-سال دوره حداقل 1200 سال است.

در این مطالعه محققان نوشت که تنوع طبیعی می تواند به خوبی پایان خشکسالی در سال های آینده “و این انتقال ممکن است در جریان پس از یک مرطوب 2019.” از سوی دیگر ویلیامز اشاره کرد که در گذشته megadroughts شده اند مربوط توسط فردی مرطوب سال در بخش هایی از این منطقه تنها به ادامه.

خیلی از آریزونا تا به حال یک مرطوب زمستان که پر از مخازن نمک و ورد رودخانه ها که عرضه ققنوس.

اما به دنبال به طور گسترده تر در سراسر 11 کشورهای غربی خشکسالی اتحاد هایش دوباره بیش از سال گذشته است.

به عنوان این هفته در ایالات متحده خشکسالی نظارت بر وب سایت نشان می دهد که 50 درصد از غرب از واشنگتن به نیومکزیکو در حال حاضر غیر طبیعی خشک و یا دچار خشکسالی شرایط. که یک افزایش چشمگیر از زمان مشابه در سال گذشته که کمتر از 17 درصد از منطقه طبقه بندی شده به عنوان خشک و یا در خشکی.

و زمانی که بزرگ بعدی, مرطوب, دوره می آید ویلیامز گفت: این مهم خواهد بود به یاد داشته باشید که این منطقه بیش از مدت طولانی هنوز هم خشک شده است بیش از نیم قرن.

“گرم شدن فرایند است که واقعا در مراحل ابتدایی,” او گفت:. و به عنوان درجه حرارت در ادامه به افزایش “حس ما چه متوسط است که رفتن به تغییر دهید.”

چقدر گرم شدن اضافی رخ می دهد و چقدر aridification آن سوخت بستگی دارد به میزان زیادی در چقدر بیشتر سیاره-گرم شدن زمین, آلودگی بشریت پمپ به اتمسفر در سال آینده گفت: ویلیامز.

“حتی اگر غرب در حال رفتن به خشک و میزان خشک شدن است که ما در غرب در 50 سال آینده به 100 سال می گذرد به طور قابل ملاحظه ای تحت تاثیر جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای امروز” گفت: ویلیامز. “اگر ما به ایجاد تغییرات عمده در انرژی در مقیاس جهانی امروز است که در نتیجه در کمتر تولید گازهای گلخانه ای پس از آن خشکسالی احتمالا نمی تواند به عنوان بد آن را به عنوان خواهد بود در غیر این صورت در نیمه دوم قرن.”

‘داغتر و بلوچستان’

تعداد فزاینده ای از مطالعات علمی مستند چگونه درجه حرارت گرمتر ناشی از انباشته شدن گازهای گلخانه ای را آغاز کرده اند به تاثیر غرب ایالات متحده است.

دانشمندان تخمین زده اند که حدود نیمی از کاهش در رودخانه کلرادو جریان از سال 2000 شده است با توجه به دماهای بالاتر. محققان با بررسی زمین شناسی ایالات متحده یافت رودخانه حساس به گرم شدن کره زمین و می تواند از دست دادن حدود یک چهارم از آن جریان تا سال 2050 به عنوان درجه حرارت به صعود ادامه.

در تحقیقات دیگر دانشمندان دریافته اند که کشاورزان در بخش هایی از غرب ایالات متحده است که بستگی به رواناب ذوب برف به کمک آبیاری محصولات کشاورزی خواهد شد به احتمال زیاد ضربه سخت با کاهش در برف با تغییر آب و هوا است و این می تواند بر تولید مواد غذایی.

برخی از محققان با تمرکز بر چگونه به کوچک شدن برف در کوه ها را به تدریج تضعیف توانایی مدیران آب برای استفاده است که برف در محاسبه آب قابل عرضه در هر سال.

آنها در بر داشت که در اواسط قرن بیش از دو سوم از مناطق در غرب است که تکیه بر رواناب ذوب برف را ببینید توانایی خود را برای پیش بینی فصلی خشکسالی به طور قابل توجهی مختل به عنوان کوه ها به طور فزاینده ای برهنه از برف است.

در کنار این در دراز مدت کاهش می یابد و در دمای برف, دیگر نشانه های خشک شدن پدید آمده اند. دانشمندان مشخص شد که آب و هوا تقسیم خط همراه 100 خط نصف النهار که اکسپلورر جان وسلی پاول شناسایی در 1800s به عنوان مرز بین مناطق خشک دشت های غرب و وتر شرقی آمریکا شده است به تدریج تغییر به سمت شرق.

با علم با اشاره به خشک شدن بیشتر در دهه های آینده برخی از مدیران از آب سازمان گفت: آخرین تحقیقات تاکید چرا این مهم به برنامه ریزی برای بدترین سناریو مورد.

“پیامدهای این مطالعه هشدار دهنده هستند” گفت: کاترین Sorensen, مدیر ققنوس آب در بخش خدمات. “منتظر این مطالعه و دیگران به ما می گویند که ما می توانیم انتظار می رود سطح آب در دسترس به کاهش طول زمان شاید به طور چشمگیری است.”

Sorenson بخش در خدمت حدود 1.6 میلیون نفر و بیشتر از آب می آید از رودخانه ها.

در یک سال به طور متوسط 40 درصد از ققنوس می آید آب از رودخانه کلرادو 58 درصد از مخازن نمک و ورد رودخانه و حدود 2 درصد از آبهای زیرزمینی.

در حال حاضر بسیاری از شمال ققنوس به طور کامل متکی بر رودخانه کلرادو آب. مقامات شهرستان در حال کار بر روی پروژه های که شامل حفاری 15 حلقه چاه جديد و ساختمان آب برق و ایستگاه های پمپاژ را در آب از مناطق که در قرعه کشی نمک و ورد رودخانه.

Sorenson گفت: این پروژه که هزینه خواهد شد در مورد $410 میلیون دلار را به سیستم بیشتر انعطاف پذیر با امکان ققنوس به حرکت تامین آب از منابع مختلف در سراسر قلمرو آن است. او گفت: این شهرستان است که “بانکداری” برخی از رودخانه کلرادو آب در سفره های آب با هدف حفظ و صرفه جویی در آن آب های زیرزمینی “به عنوان عرضه آخرین رفت و آمد مکرر.”

“رو داغ تر و خشک آینده از آن آسان است برای دیدن که نسل های آینده قطعا به آن نیاز دارید” Sorenson گفت. “طرح ما این است که برای استفاده از آب های زیرزمینی تنها زمانی که کاملا ضروری است و برای شارژ ما سفره های آب که ممکن است به طوری که نسل های آینده باید یک شات در این نوع از کیفیت زندگی است که ما لذت بردن از امروز.”

در حالی که ققنوس می توانید در قرعه کشی های مختلف منابع آب مناطق دیگر از آریزونا باید گزینه های کمتر.

در Pinal County, عرضه محدود آب های زیرزمینی و کاهش تحویل رودخانه کلرادو آب باید پرسش های مطرح شده در مورد زنده ماندن از این منطقه بسیاری از تقسیم بندی برنامه ریزی شده.

در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی مقامات شده اند بحث در مورد برنامه ریزی برای تامین آب بیشتر از جاهای دیگر برای فعال کردن رشد آینده.

در مناطق روستایی از ایالت آریزونا است که تکیه به طور کامل در آب های زیرزمینی اراضی کشاورزی باید گسترش بیش از دهه گذشته و هیچ قانون وجود دارد در قانون دولت محدود حفاری و یا پمپاژ. به عنوان سطح آب کاهش یافته است و برخی از مالکان روستایی بوده است: مبارزه با هزینه های زمانی که خود را در چاه خشك اجرا شود.

سطح آب های زیرزمینی نیز حذف شده است با توجه به سنگین پمپاژ در کشاورزی مناطق جنوبی دشت بالا به دره مرکزی کالیفرنیا. ویلیامز گفت: یکی از دلایل خشکسالی از سال 2000 نشده تحمیل آسیب بیشتر است که بسیاری از مناطق شده است “تکیه واقعا سخت در آب های زیرزمینی.”

“است که با تعریف ناپایدار” ویلیامز گفت. “پس آب های زیرزمینی با استفاده از فقط رفتن به آن را تغییر دهید.”

یک بیت از اخبار خوب

یک روند است که کمک کرد تا در طول خشک سال شده است طولانی مدت کاهش در استفاده از آب در بسیاری از مناطق به دلیل در بخشی به حفاظت از محیط زیست پیشرفت و بهبود بهره وری. در سراسر کشور, آمار و ارقام گردآوری شده توسط بررسی زمین شناسی ایالات متحده نشان می دهد که بیش از دو دهه گذشته در ایالات متحده استفاده از آب به طور چشمگیری کاهش یافته و با مجموع مصرف آب در سال 2015 حذف زیر مقدار مورد استفاده در 1970.

ققنوس مصرف کمتر آب امروز از آن 20 سال پیش حتی به مردم خدمت توسط آن اداره آب رشد کرده است بیش از 25 درصد.

یک روند مشابه رخ داده است در کالیفرنیا که در آن حفاظت از محیط زیست تلاش و سرمایه گذاری در بازیافت آب کمک کرده اند کاهش سرانه مصرف آب در میان نزدیک به 19 میلیون نفر از مردم که آب محلی آژانس های عرضه شده توسط آب شهری منطقه جنوب کالیفرنیا است.

“امروز ما خواسته های بسیار پایین و بسیار پایین تر از ما برنامه ریزی شده بود” گفت: لایحه Hasencamp شهری مدیر از رودخانه کلرادو منابع است.

بسیاری از کالیفرنیا گرفته شده خود را استفاده از آب در طول 2012-2016 خشکسالی زمانی که سازمان پرداخت می شود و مالکان برای حذف چمن و زمانی که دولت رگولاتور تنظیم یک هدف از شهری کاهش مصرف آب در 25٪.

پس از تقاضای آب در سراسر شش منطقه شهرستان خدمت شهری مانده است زیر قبل از خشکسالی سطح.

Hasencamp گفت که او می بیند هر دو بد و یک خبر خوب در آخرین تحقیقات.

“من فکر می کنم خبر خوب این است, این شده است یک دوره خشک اما ما جان سالم به در برد آن را بدون هر گونه مسائل عمده” Hasencamp گفت. “در واقع ما نداشته کمبود روی رودخانه کلرادو. منظورم این است که اگر ما می توانید از طریق یک megadrought و نه کمبود روی رودخانه کلرادو است که بسیار خبر خوب است.”

سطح دریاچه مید این کشور بزرگترین مخزن کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از دو دهه گذشته باعث مذاکراتی که منجر به امضای یک مجموعه ای از خشکسالی احتمالی توافق سال گذشته است.

تحت سه حالت مقابله است که با هدف کاهش خطرات ناشی از دریاچه مید در حال سقوط به بحرانی پایین آریزونا و نوادا در این سال شروع به مصرف کمتر آب از رودخانه است. مکزیک شرکت کننده در کاهش جداگانه ای ایران و کالیفرنیا موافقت کرده است که به کمک آب در پایین نقطه ماشه اگر مخزن در ادامه به سقوط.

تلاش های حفاظت و بالاتر از متوسط برف در سال 2019 باید کمک افزایش سطح دریاچه مید در طول سال گذشته ، این مخزن در حال حاضر 44 درصد کامل که بالاترین سطح از سال 2014 اما هنوز هم به اندازه کافی بالا برای جلوگیری از آب بیشتر کاهش در آریزونا و نوادا در سال آینده.

به دنبال در سراسر شهر های مختلف منابع آب از رودخانه ساکرامنتو به رودخانه کلرادو تمام شده در حدود 85 درصد از میانگین در طول دو دهه گذشته Hasencamp گفت. “و ما می دانیم در حال حاضر که ما می توانیم زندگی می کنند با 85 درصد از میانگین آنجا که ما انجام داده ایم آن است.”

چه نگرانی او بیشتر از پایدار اما ثابت خشکسالی شدید خوشه — مرتب سازی بر فوق العاده خشک سال است که می تواند نیروی تولید کنندگان به جیره بندی آب است.

در کالیفرنیا Hasencamp گفت: “نگرانی بزرگتر از بودن در یک megadrought است که این تنوع در حال افزایش است و کسانی که پایین واقعا کم است.”

“ما باید به زندگی با کمتر’

در میان استراتژی های شهری را مقامات با توجه به اینکه به مقیاس یک تظاهرات بازیافت آب تاسیسات و ساخت در مقیاس کامل گیاه خواهد بود که در میان بزرگترین در کشور است. مقامات از جنوب نوادا آب قدرت ابراز علاقه در کمک به حمایت از این پروژه است که می تواند فعال آژانس به استفاده از برخی از شهری به رودخانه کلرادو آب در ارز.

که مرتب سازی بر اساس ارز نمی تواند مجاز و تحت قوانین موجود. تغییر این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر Hasencamp گفت: خواهد بود یکی از شهری پیشنهاد به مدیران آب در سراسر رودخانه کلرادو حوضه مذاکره مجموعه ای جدید از قوانین به صورت بالقوه کمبود است که اثر را پس از 2026.

فرصت های دیگر برای teaming تا زیرساخت ها می تواند شامل مکزیک و ایالات متحده و دولت که مورد توافق به عنوان بخشی از یک 2017 معامله به طور مشترک بررسی امکان ساخت یک کارخانه نمک زدایی در ساحل دریای کورتز.

به عنوان بخشی از آینده مذاکرات نمایندگان هفت کشور است که تکیه بر رودخانه کلرادو نیاز به رسیدن به یک اجماع در مورد چگونه به حساب اثرات تغییر آب و هوا در برنامه ریزی Hasencamp گفت.

برای یک چیز, او گفت:, که به این معنی با استفاده از دیگر حوضه تاریخی هیدرولوژی برای پروژه رودخانه آینده.

“ما می دانیم که ما باید به زندگی با کمتر” Hasencamp گفت. “من خوشبین هستم که حتی با رشد جمعیت و کاهش منابع به دلیل تغییرات آب و هوایی ما پیدا کردن یک راه را از طریق آن.”

رودخانه کلرادو و انشعابات آن تامین آب برای حدود 40 میلیون نفر و بیش از 5 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی. چارچوب قانونی که تقسیم رودخانه در میان هفت متحده و مکزیک تاسیس شد در طول وتر بار در نزدیک به یک قرن پیش با شروع سال 1922 رودخانه کلرادو جمع و جور است.

در حال حاضر این رودخانه است که موفق تحت موقت خشکسالی-برنامه های احتمالی که امضا شد سال گذشته یکی برای پایین حوضه ایالت آریزونا و کالیفرنیا و نوادا و دیگر برای فوقانی حوضه متحده Colorado, وایومینگ, یوتا و نیومکزیکو.

تنفس زندگی جدید: چگونه یک قطره از آب بازگرداندن خشک رودخانه کلرادو

معاملات طراحی شده بودند برای سرپا نگه داشتن مخزن سطح در هفت سال اخیر که در آن زمان مجموعه ای از کمبود های قوانین است که با توجه به اثر.

در یک گزارش منتشر شده در ماه نوامبر محققان آن قلعه و جان Fleck هشدار داد که رودخانه کلرادو تامین آب می تواند به کاهش بسیار در دهه آینده است که توانایی بالایی حوضه متحده برای دیدار با تعهدات قانونی به پایین دست کاربران در معرض خطر بود.

با توجه به این خطر قابل توجهی از کمبود آنها گفت: گزینه های شامل مذاکره و توافق میان ایالات متحده برای روشن شدن قوانین برای به اشتراک گذاری با کمبود و راه اندازی جبران حفاظت از برنامه ها “به عنوان پرچین در برابر خطر است.”

قلعه گفت که او می بیند جدید megadrought پژوهش “به عنوان یکی از بزرگ زرد رنگ نشانه بزرگراه با اشاره به این نتیجه رسیدند که ما نیاز احتمالی برنامه ها و سیاست های بیمه برای مقابله با این نوع از خشکسالی شدید امکانات.”

قلعه یک عضو ارشد در دانشگاه کلرادو قانون مدرسه Getches-Wilkinson مرکز منابع طبیعی و انرژی و محیط زیست است. او قبلا به عنوان داخلی وزارت دستیار وزیر برای آب و علوم در طول دولت اوباما.

قلعه انتقاد کرده است یک پیشنهاد برای ساخت 140 مایل خط لوله برای حمل آب از دریاچه پاول به جنوب یوتا. اداره فدرال احیاء در حال انجام بررسی های زیست محیطی از این پیشنهاد.

قلعه گفت: این سازمان باید نگاهی به خطرات ناشی از ساخت یک خط لوله که از قرعه کشی 86,000 هکتار-فوت آب از مخزن در هر سال — به اندازه کافی برای تامین حدود 250,000 خانواده های تک خانواده.

در زمانی که کشورهای در حال تمرکز بر پیدا کردن راه هایی برای کاهش خواسته های خود را بر روی رودخانه قلعه گفت: “چگونه می تواند این حس را به صندوق زیادی انحراف جدید و افزایش تقاضا؟”

با نصب گونه در رودخانه او گفت: یک پروژه مانند خط لوله تنها به افزایش خطرات.

رسیدن به خبرنگار Ian James در [email protected] یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de