پس از چند دهه به عنوان یک حزبی ایالت مینه سوتا خواهد شد برگزاری اولین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی از سال 1992 در روز سه شنبه. اولیه قرار می دهد دولت در وسط سه شنبه هنگامی که رای دهندگان از 15 متحده و سرزمین های بازیگران برگه های رای.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد مینه سوتا اصلی:

کجا من رای دادن ؟

ثبت نام رای دهندگان می توانند رای خود را معمول مکان سنجی آوریل 3. اگر شما مطمئن نیستید که در آن شما رای مینه سوتا وزیر امور خارجه, وب سایت دارای یک رای گیری مکان یاب.

من هنوز هم می توانید ثبت نام و رای دادن در انتخابات روز ؟

بله رای دهندگان با مدرک شناسایی معتبر می توانند ثبت نام و رای دادن در مارس 3. ببینید وزیر امور خارجه وب سایت برای توضیح شناسایی معتبر و در همان روز ثبت نام قوانین. اگر شما لازم نیست که قابل قبول شناسه ثبت نام رای دهندگان خود را از حوزه می تواند با شما به یک مکان سنجی و ثبت نام سوگند به تایید برای شما.

من یک رای گیری غایب اند اما از طریق پست آن را در عین حال. آن خیلی دیر است ؟

اگر چه شما می توانید برای درخواست رای گیری هر زمان برای رای گیری خود را به این تعداد باید بازگردانده می شود یا قبل از روز انتخابات, آوریل 3.

من نامزد کاهش یافته است و من در حال حاضر در رای گیری غایب. آیا من می توانم تغییر رای من?

اگر چه تغییر رای خود را مجاز مهلت را که تغییر فوریه بود. 25 یک هفته قبل از روز انتخابات.

می تواند رای دهندگان انتخاب نامزدها برای هر دو طرف?

هیچ. هر شرکت کننده عمده حزب را جداگانه رای گیری و رای دهندگان باید انتخاب کنید که کدام یک برای تکمیل. رای دهندگان حزب سیاسی انتخاب خواهد شد ضبط و فاش به صندلی هر یک از احزاب عمده اگرچه هنوز نامزد خود را انتخاب.

آیا من نیاز به ثبت نام با یک حزب ؟

بر خلاف 31 سایر ایالت مینه سوتا نیازی نیست که رای دهندگان به ثبت نام با یک حزب سیاسی وابستگی. جدید اصلی سیستم می کند اما نیاز به رای دهندگان به تعهد است که آنها “در توافق کلی با اصول حزب” به منظور دریافت که حزب رای گیری و رای دادن.

خواهد همه بدانند چه حزب انتخاب کنم اگر من رای دادن ؟

این سیستم جدید را ندارد پارتی اولویت عموم در دسترس, اما آن را می دهد که اطلاعات را به این صندلی از چهار تمام احزاب سیاسی. وجود دارد هیچ محدودیتی در چگونه احزاب می توانید با استفاده از آن داده ها حتی اگر آنها می گویند که آنها نمی خواهد آن را رها publicly.

اگر یک دانش آموز خواهد بود 18 در زمان انتخابات در ماه نوامبر خواهد شد اما نمی توان 18 و در عین حال در ماه مارس آنها مجاز به رای دادن در اصلی ؟

هیچ. با توجه به قانون دولت واجد شرایط رای دهندگان باید 18 به منظور بازیگران انتخابات در مارس 3 اصلی.

خواهد شد که در انتخابات?

تنها نامزد ریاست جمهوری تعیین شده توسط دولت احزاب عمده سیاسی می توانند شرکت کنند. در مینه سوتا که به معنی دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر و حزب جمهوری خواه و از این چرخه انتخابات مردمی-قانونی شاهدانه و ماری جوانا قانونی در حال حاضر ، با این حال وزیر امور خارجه امریکا دو طرفدار ماری جوانا قانونی احزاب نمی خواهد شرکت در اصلی. این DFL حزب به اطلاع وزیر امور خارجه استیو سیمون که 15 نامزدها خواهد بود در انتخابات به عنوان گزینه برای نامزدی ریاست جمهوری: ctq اندرو یانگ, Bernie Sanders, Cory Booker, Deval پاتریک, الیزابت وارن, جو بایدن, John Delaney, جولیان کاسترو, Marianne Williamson, مایکل بنت, مایکل بلومبرگ, پیت Buttigieg تام Steyer و Tulsi Gabbard. رای دهندگان نیز ممکن است با انتخاب گزینه “غیر متعهد” در انتخابات. داوطلبانی که رها کردن قبل از اولیه در حال حاضر هنوز هم نام خود را در انتخابات.

مینه سوتا حزب جمهوری خواه تنها ذکر شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن انتخابات. پس از واکنش مقامات حزب گفت: آنها اجازه خواهد داد که نوشتن در نامزدها.

در شب انتخابات شما می توانید نتایج از مینه سوتا اصلی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im