لس آنجلس — گیج کننده مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری می رسد یک مقطع بحرانی روز سه شنبه به عنوان میلیون ها نفر از رای دهندگان از مین به کالیفرنیا سر به پای صندوق های رای. سناتور. برنی ساندرز که انرژی لیبرال ها و رای دهندگان جوان به دنبال به جلو و دور از بقیه در این زمینه در حالی که جو بایدن امید به سوار شدن یک موج حرکت و ایجاد خود را به عنوان پرچمدار برای این حزب بال متوسط.

سوپر شنبه مسابقات در 14 متحده نیز اولین آزمون میلیاردر مایک بلومبرگ عظیم هزینه های دموکراتیک مسابقه. او قلم چهار متحده بانکی در بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات و عملیات زمینی برای ایجاد او را به عنوان یک پیشتاز برای نامزدی.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. Ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و تایید بایدن. یکی دیگر از سابق رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke علنا حمایت بایدن در حالی که موج جدیدی از شهرداران قانونگذاران و اهدا کنندگان گفتند که حمایت از معاون رئیس جمهور سابق.

ساندرز و نزدیک ترین مشاوران خود را به عقب رانده و در برابر تغییر از استقرار و کمک کننده کلاس سوی بایدن. مبارزه در مینه سوتا ساندرز به دنبال ضرب و شتم به عقب بایدن حرکت با استقبال از پیام به Klobuchar و Buttigieg حامیان.

“به همه امی و پیت میلیون ها نفر از حامیان درب باز است. بیا در” ساندرز گفت. “همه ما درک که ما با هم در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

چشمگیر تحولات آمد و در یک کلید در چهارراه دموکرات آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور. در عین حال به عنوان یک رشته که یک بار برجسته بیش از دو دوجین نامزد انقباض فقط پنج انتخاب اولیه رای دهندگان در حال تبدیل شدن روشن تر است.

در یک طرف می ایستد بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار بود که relishing تازه کشف شده خود را حرکت در یک کمپین است که در زمان تلاش برای تحریک رای دهندگان با یک پیام با تاکید بر یک رویکرد عملگرایانه به حاکم و متوسط تغییر دهید. از سوی دیگر می ایستد Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که به ثمر رساند تا چهار متوالی اول یا دوم-جایگاه تکیه بر انرژی ائتلاف کشیده شده به وعده خود برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی.

در عین حال اولیه نیست فقط دو مرد نژاد.

بلومبرگ به طور خاص می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن را ایجاد درخواست تجدید نظر. سابق شهردار نیویورک که به نظر می رسد در یک سال 2020 رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه سرمایه گذاری به میزان بی سابقه ای در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد و موجب ویرانی بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه خود را.

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که تلاش کرده است برای نمایندگان و حرکت بیش از ماه گذشته قول داده است به ماندن در مسابقه تا زمانی که حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

در طول یک تظاهرات دوشنبه شب در لوس انجلس, Warren, انتقاد بایدن به عنوان او گفت که حامیان نامزدی یک “واشنگتن خودی نمی خواهد دیدار این لحظه” و نه نامزد یک مرد “که می گوید ما نمی نیاز به هر گونه تغییر اساسی در این کشور است.”

برای بایدن موج جدید حمایت نمی تواند در یک زمان بهتر است.

فقط دو روز زودتر از دست دادن در کارولینای جنوبی را به طور موثر کشته نامزدی خود را. اما 48 ساعت پس از فوران چاه نفت, پیروزی, معاون سابق رئیس جمهور ایستاده بود بر روی صحنه در قلب یکی از فوق العاده روز سه شنبه جواهرات تاج و تخت حمایت توسط سه رقیب سابق و مجموعه رو به رشد از خیرین و فعالان و مقامات منتخب.

بایدن وارد سوپر سهشنبه اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای برنده شدن متحده که شبیه کارولینای جنوبی جمعیتی آرایش: کسانی که با بزرگ آفریقایی-آمریکایی و سفید متوسط جمعیت. که باعث می شود, آلاباما, کارولینای شمالی, آرکانزاس, تنسی و ویرجینیا بالقوه بایدن پیروزی حتی در یک متلاشی میشه.

در عین حال برخی از فوق العاده روز سه شنبه با ارزش تر از زمین کمتر است و آمرزنده است.

ساندرز پیش بینی کرده است پیروزی در کالیفرنیا روز بزرگترین نماینده جایزه. دولت مانند نماینده غنی تگزاس پخش به نقاط قوت خود توجه قابل توجه خود را از جناح لیبرال سفیده مناطق شهری بزرگ با رای دهندگان و قوی لاتینی جمعیت. ساندرز نیز برخوردار مزایای آشکار در خانه اش در ایالت ورمونت و در کشور همسایه ماساچوست که در آن او چشم دوخته اند ضربه مترقی در برابر رقیب وارن در دولت است.

بلومبرگ سهام در خطر محو شدن به عنوان بایدن دستاوردهای زمین. اما میلیاردر همچنان یک عامل عمده در روز سه شنبه.

او صرف مقدار زیادی از آخرین روز مبارزات انتخاباتی در یک تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که در آن دستیاران خود را می گویند که آنها معتقدند او می تواند شکاف یک پیروزی تا حد زیادی به این دلیل که او تنها نامزد که بازدید چند بار زد و محلی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات است. او با تمرکز بر آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و تگزاس.

بلومبرگ کمپین معتقد است که او به طور خاص درخواست تجدید نظر در میان حومه دموکرات — کسانی که به خوبی تحصیل کرده از طبقه متوسط بالا رای دهندگان که ممکن است متوسط بیشتر در مسائل مالی است و ممکن است آگاه از حمایت خود را در کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا.

و بایدن استراتژی برای روزهای آینده که متکی بر پوشش رسانه ای و اعزام جدید خود را مجموعه ای از عناصر عملیاتی نشان دهنده یک استارک واقعیت: در مقایسه با سندرز و مهر او understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه می کند به تبدیل خود را تنها کارولینای جنوبی به پیروزی یک جنبش ملی.

بایدن مطرح 18 میلیون دلار در ماه فوریه در مقایسه با یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ساندرز و 29 میلیون وارن.

ساندرز تلاش برای برنده شدن بیش از همکاران خود در کنگره به دست آورده اما با مشخصات بالا حمایت از خود در آستانه سه شنبه از دموکراسی امریکا, ملی سازمان مردمی است که دارای هزاران عضو در سراسر شهرستان.

“حمایت برنی ما در ما عضو رای باید یک شوکی به شکسته visionless شرکت دموکراتیک استقرار” گفت: سازمان صندلی چارلز چمبرلین. “آمریکایی ها می خواهند تغییر اساسی در واشنگتن و نه بازگشت به وضعیت موجود است.”

در حالی که روز سه شنبه نتیجه نامشخص است بایدن تیم اعتماد به نفس بود که حرکت سریع مسیر مسابقه در حال حرکت بود راه خود را.

“معاون رئیس جمهور دارای شتاب” گفت: Cedric, Richmond, لوئیزیانا کنگره و بایدن ملی co-رئیس. “شما خواهید دید که در سه شنبه متحده که بیشتر شبیه کارولینای جنوبی است.” و او اضافه کرد: در یک سکته مغزی از اعتماد به نفس “ما در حال رفتن به برنده شدن در تگزاس است.”

یکی از عوارض: تعداد قابل توجهی از آرا ریخته شد در روزها و هفته های منتهی به روز انتخابات زمانی که Buttigieg, Klobuchar و تام Steyer هنوز در این مسابقه است.

حداقل 1.4 میلیون مردم رای دادند در حال حاضر در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه به عنوان مثال با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط آسوشیتد پرس. در تگزاس بیش از 1 میلیون اوایل رای دموکرات بازیگران شده است. و در ویرجینیا حدود 28000 نفر رای دادند زود دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال 2016.

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص 60 نمایندگان به Sanders 54 به بایدن و هشت به وارن.

چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 155 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im