سه شنبه: دیدار با دموکرات نامزد ریاست جمهوری

آن را به نام سوپر شنبه زیرا بیش از یک سوم از نمایندگان مورد نیاز خود را کسب نامزدی حزب دموکرات خواهد بود تصمیم گرفت در یک روز. رای دهندگان در 14 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا را به پای صندوقهای رای. نتایج انتظار می رود برای جمع اوری تکه تکه دموکراتیک زمینه و احتمالا روشن است که از چندین میانه ممکن است در ظاهر به بلانت حرکت خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز یکی از اوایل رهبران.

دوباره با انرژی S. C. win, قدرت ممکن است پیش رو

جو بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما در نظر گرفته شده است به یک قوی میل با جریان اصلی دموکراتیک و رای دهندگان. او وارد نژاد به عنوان فرض های مورد علاقه, اما شک و تردید عمل در رای گیری اولیه متحده تا زمانی که برنده کارولینای جنوبی است. او در مواجهه با سوال در مورد سن و سال او گذشته و همکاری با جمهوری خواهان در مجلس سنا از جمله اصلی خود را برای حمایت از عملیات نظامی در عراق است. او نیز شده است درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در کار فرزند خود در اوکراین است.

Latecomer بانکی در سه شنبه متحده

مایک بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان وارد مسابقه دیر ارائه خود را به عنوان یک مطلب electable جایگزین برای دیگر نامزدها رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. بودجه انتخاباتی خود را بدون به دنبال سهم او نشسته اوایل بحث قفقاز و مقدماتی بانکداری به جای یک میلیون دلاری تبلیغات حمله رعد اسا در سه شنبه متحده است. او افزایش یافته است در برخی از نظرسنجی ها اما ثروت خود را و خود بودجه را در معرض او به انتقاد از تلاش برای “فروش” نامزدی.

مبارزه با جانباز دعوا برای کشش با رای دهندگان

Tulsi Gabbard ارتش گارد ملی عمده و هندو منتخب در کنگره کاهش غیر معمول شکل در سیاست آمریکا اما به دست آورده کشش کمی در مسابقه. تلاش در پای صندوق های رای او همه از بین رفته از بحث مرحله. زن اول مبارزه با کهنه به اجرا برای رئيس جمهور او را چرخاند و خودش را به عنوان دموکراتیک رشته ارشد حریف از “بی فایده جنگ.” در حالی که او از آتش نیست با رای دهندگان او مطرح شده ملی خود را از مشخصات.

بحث اجرای نگه داشته و او را در مسابقه

مینه سوتا خود سناتور. ctq کست خودش را به عنوان یک فلک زده که انتظارات بیش از حد با یک مقام سوم در پایان New Hampshire. اما این نتیجه به دنبال ناامید کننده مکان پنجم به پایان برساند در آیووا که در آن او را برداشت تنها یک نماینده پس از ساخت دولت تمرکز اصلی خود را مبارزه. دور outspent توسط مسابقه رهبران Klobuchar موفق به قطع زور پاره پاره بحث اجرای. مینه سوتا است که تنها کشوری که در آن او باعث شده است که در هر نظر سنجی هر چند برنی ساندرز می تواند از بین بردن او را بخانه امروز.

او را به ضرب و شتم تا زمانی که رقبا تقسیم رای

سناتور. برنی ساندرز وارد به عنوان presumptive پیشتاز داشتن به پایان رسید در این مسابقات. اند و او را به عنوان مرد به ضرب و شتم به خصوص دموکراتیک استقرار, است که دیدگاه های خود را دموکراتیک سوسیالیستی سیاست به عنوان یک بازنده در ماه نوامبر. سرسخت خود را پیروان او را به عنوان بهترین نامزد به انرژی ناراضی رای دهندگان که در زمان تصویب هیلاری کلینتون در سال 2016. تا کنون او بهره مند از رقابت بین یک کلاچ متوسط نامزدهای رقابت برای رای مرکز-چپ دموکرات.

وارن امید به فشار دکمه تنظیم مجدد در مبارزات انتخاباتی

سناتور. الیزابت وارن به رقابت با ساندرز به رهبری حزب لیبرال ترین بال اما بدون موفقیت های زیادی. او اوج تا کنون یک سوم-پایان محل در آیووا ناامیدی همسان تنها با پایان دادن به چهارم در N. H., درب بعدی را به خانه اش ماساچوست. هر چند او یک نیروی غالب در نوادا بحث که در آن او لباس پوشیدن پایین بلومبرگ آن را پرداخت نمی کند در نوادا قفقاز که در آن او به پایان رسید چهارمین دوباره. او در حال حاضر به دنبال سه شنبه به عنوان یک فرصت برای تنظیم مجدد مبارزات انتخاباتی خود را و پیدا کردن یک مسیر واقع بینانه به نامزدی.

می تواند ایران انتخاب crack سوتا زره ؟

رئیس جمهور تهمت چهره بدون رقابت مهم برای جمهوری خواه نامزدی. او خواهد بود که تنها نام حزب رای گیری در ایالت مینه سوتا و همچنین چندین کشورهای دیگر. یک بار دیده می شود به عنوان یک عجول و بی پروا سیاسی خارجی او را تماشا مدرن ایران یکی شدن در اطراف او به عنوان رئیس جمهور. او برگزار شد به طور منظم جانشینی از تجمعات انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور حفظ پایگاه خود را از حامیان و دست نخورده است. یک نشانگر برای او خواهد بود مینه سوتا یک دولت است که هیچ جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنده شده است از سال 1972. معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید مینه سوتا در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im