آفتاب بازنشستگی زندگی می افزاید: عفونت های تنفسی از جمله تست COVID-19 برای تقویت پیشگیری از عفونت پروتکل

خم شدن سنگ., در 23 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به طور نامتناسبی تحت تاثیر سالمندان در سراسر کشور, آفتاب, زندگی بازنشستگی (www.sunshineret.com) یک خم اورگانمبتنی بر خانواده متعلق به مسکن ارشد شرکت با 32 لیگ برتر جوامع در 16 متحده اعلام کرده است که آنها آغاز خواهد شد تست ساکنان و کارکنان که برگزاری نمایشگاه نشانه و یا که ممکن است در معرض ویروس. این Vikor علمی™ FDA تایید شده Respira-ID™ آزمون نیز با توجه به تمام ساکنان جدید قبل از حرکت به هر یک از شرکت جوامع است.

تولید شده توسط Vikor علمی بالا و پیچیدگی CLIA خبره و کلاه معتبر تشخیص مولکولی آزمایشگاه در چارلستون کارولینای جنوبی, Respira-ID آزمون برای بیش از 40 پاتوژن شناخته شده است به علت بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. Vikor علمی ارائه خواهد شد در عمق آموزش مجازی به جامعه پرستاری کارکنان خواهد شد که اداره آزمون و نظارت بر حمل و نقل نمونه ها به Vikor علمی برای تجزیه و تحلیل در عرض 24 ساعت. تست انجام خواهد شد از طریق QuantStudio™ 12k فلکس باز کردن آرایه از ترمو فیشر است که در یک صنعت پیشرو ابزار برای تست PCR و ظرفیت برای توان بالا اجازه می دهد Vikor علمی برای تست یک حجم بالایی از بیماران روزانه.

با توجه به Luis Serranoمدیر عامل شرکت آفتاب بازنشستگی زندگی, آزمون یک عامل مهم برای حفظ این شرکت در حال انجام دقیق و فعال در پیشگیری از عفونت و کاهش پروتکل های.

“حتی قبل از CDC صدور آن حکم و دستورالعمل برای COVID-19 پیشگیری از عفونت و روش های کنترل و آفتاب بازنشستگی زندگی فعالانه شروع به اجرای افزایش اقدامات برای کمک به حفاظت از ساکنان و کارکنان گفت:” Serrano. “پس از دو هفته تحقیق فوری هنگامی که و چگونه ما می تواند شروع آزمایش در داخل جوامع ما, ما تصمیم Vikor علمی را Respira-ID تست راه حل به دلیل آزمایشگاه برتر, شهرت, سریع, تست ظرفیت بالا ظرفیت و تایید FDA. برای بیش از 20 سال سلامت و ایمنی ما ساکنان و کارکنان بوده است بالاترین اولویت ما و این تست به ما کمک خواهد کرد نظارت بر شناسایی و جلوگیری از COVID-19 عفونت علاوه بر ده ها تن از دیگر عفونت های حاد تنفسی است که ممکن است منبع علایم بیماری.”

ماه گذشته Serrano نیز صادر نوشته شده و تصویری بیانیه در ارتباط با شرکت هوشیاری با توجه به COVID-19 و بی امان تمرکز بر مراقبت و حفاظت از آن ارشد ساکنان و مراقبان آنها. جمله کلیدی و ضروری پروتکل در حال حاضر اجرا در هر جامعه:

  • ساکنان در تمام زندگی مستقل جوامع که ممکن است احساس بد و یا شروع به نمایشگاه هر گونه علائم خواسته به باقی می ماند در آپارتمان خود و هشدار به جامعه خود را مدیریت بهداشت و درمان, تیم, خواهد شد که به دنبال CDC پروتکل برای جلوگیری از هر گونه بیماری از گسترش.
  • ملاقات محدود است و در همه زندگی کمک و مراقبت از حافظه جوامع برای حفاظت از آسیب پذیرترین سالمندان است. بازدید کنندگان به آفتاب مستقل زندگی جوامع محدود و بر اساس دستورالعمل از CDC. همه مردم از ورود به جامعه خواهد شد به نمایش در درب جلو از جمله ساکنان و کارکنان.
  • برای کاهش استرس در اطراف این وضعیت هر جامعه همچنان به کمک به تسهیل ویدئو کنفرانس و دیگر مجازی ابزار ارتباطی بین ساکنان و عزیزان.
  • فعال اجتماعی-فاصله و کاهش فرد-به-فرد تماس در اتاق فعالیت ها تشویق می شوند و همه خانه ساخته شده وعده های غذایی دست-تحویل سه بار در روز به اقامت در آپارتمان مستقل زندگی جوامع است. ناهار خوری و فعالیت در مراقبت از حافظه جوامع باقی می ماند در محل این جوامع در حال حاضر در حالت محدود.
  • برای حفظ بالاترین اولویت ایمنی و سلامت در هر جامعه و آفتاب در حال حاضر استخدام و آموزش بیشتر کارکنان به خصوص در میان کسانی که ممکن است به تازگی شغل خود را از دست با توجه به این بحران بی سابقه ای.
  • برای آن دسته از سالمندان که در حال حاضر به دنبال و یا نیاز به یک خانه جدید در یکی از آفتاب جوامع تمام تورهای در حال انجام دیجیتالی و اضافی غربالگری دقیق فرآیندهای در حال اجرا برای ساکنان جدید به همه اطمینان می ماند به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

در مورد آفتاب بازنشستگی زندگی
بر اساس خم شدن سنگ., آفتاب بازنشستگی زندگی موفق 32 جوامع بازنشستگی در ایالات 16, ارائه, ارشد, آپارتمان مستقل, زندگی, زندگی کمک و مراقبت از حافظه. یک خانواده متعلق به کسب و کار با بیش از 20 سال در صنعت مسکن و آفتاب بازنشستگی زندگی می کنند ماموریت این است که به دلخواه زندگی ارشد ارائه دهنده, ارائه, ارزش, انتخاب و استقلال در حالی که ترویج سلامت و تعامل اجتماعی است که بیش از ساکنان انتظارات و غنی زندگی هر دو ساکنان و کارکنان. با ارائه وعده های غذایی, خانه داری و فعالیت حمل و نقل و آب و برق و خانه, مدیریت کارکنان, آفتاب, زندگی بازنشستگی همچنان به ساخت بی نظیر جامعه احساس در هر یک از اموال. برای اطلاعات بیشتر www.SunshineRet.com و یا اتصال, اجتماعی, @SunshineRetirementLiving.

منبع آفتاب بازنشستگی زندگی

لینک های مرتبط

http://www.sunshineretirementliving.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru