Sunport قدرت بهینه سازی S6 انعطاف پذیر, ماژول با هدف رشد BIPV بازار

در حال راه اندازی در سال 2018 و بعد از آن زمانی موفق به تولید آزمایشی خط S6 شد به طور مداوم به روز رسانی و بهینه سازی شده توسط Sunport قدرت R&D تیم با انعطاف پذیری آن و با راندمان بالا برای نیازهای مشتریان در حالات مختلف. ماژول وری از 21.2 درصد به دست آمده است با ارتقاء جدید S6 ماژول. با پررونق ساخت مجتمع های فتوولتائیک (BIPV) بازار Sunport قدرت دریافت سفارشات از مشتریان خارج از کشور در اروپا, ژاپن, استرالیا, و غیره.

MWT تکنولوژی

S6 انعطاف پذیر ماژول Sunport قدرت امر منحصر به فرد فلزی بسته بندی از طریق (MWT) فن آوری به عنوان اساسی آن. این MWT پیشرفته عقب تماس تکنولوژی برای افزایش سلول های خورشیدی و ماژول بهره وری با حذف باسبار در طرف مقابل و استقرار هر دو مثبت و منفی الکترود در سمت عقب. در مقایسه با معمولی ماژول قدرت عملکرد MWT محصولات افزایش 3% و در اطراف 15W خروجی بیشتر.

MWT تکنولوژی یک تکنولوژی امیدوار کننده. پروفسور مارتین سبزرئیس دانشمند از Sunport قدرت گفت: “MWT است نه صرفا تکنولوژی اما یک پلت فرم که در آن بسیاری دیگر از فن آوری سلول متصل می باشد ،

ویژگی های عالی از S6 ماژول انعطاف پذیر

مجهز به MWT های S6 انعطاف پذیر ماژول آن شناخته شده است ویژگی های بسیار عالی از نور نازک و انعطاف پذیر و سرب.

سیلیکون مبتنی بر ماژول انعطاف پذیر است که تنها 4 کیلوگرم وزن و 1.4 میلی متر ضخامت نسبت به یک معمولی PV ماژول 19 کیلوگرم وزن و 35-40 میلی متر ضخامت دارد. این باعث می شود S6 به ویژه مناسب برای استفاده از BIPV که نیاز به strict مشخصاتs وزن در بسیاری از حالات مانند سقف, دیوار, آفتابگیر ،

With کمک ویژه انتخاب مواد پلیمریs tاو مقابل لایه از S6 در ماژول برجسته خم شدن و انعطاف پذیری و با حداقل شعاع قوس از 25 سانتی متر که تا حد زیادی گسترش نرم افزار و امکان.

با طراحی منحصر به فرد S6 انعطاف پذیر ماژول با موفقیت دستیابی به سرب با استفاده از رسانا فویل می شود و سازگار با محیط زیست محصول.

گارانتی محصول

به تازگی توسعه یافته S6 ماژول مفتخر به کسب گواهینامه TUV. سال اول تخریب کمتر از 2% و خطی قدرت خروجی خواهد شد تضمین شده بالاتر از 82 درصد در عرض 25 سال گارانتی re-بیمه ارائه شده توسط لوید پوشش بازار جهانی است.

“Sunport قدرت را S6 ماژول به دست آوردن مزایای استفاده از کارایی بالا و قابلیت اطمینان بالا و برتر گارانتی ROI بالا, زیبایی و طراحی و سرب. های مختلف از معمولی ماژولsS6 را می توان به شکل و هنر طراحی به ارمغان می آورد که بیشتر برنامه های کاربردی و امکانات به BIPV بازار نیاز به ظاهر,” سایd Dianna تائو, معاون رئیس جمهور از Sunport قدرت. “در واقع با انعطاف پذیری بسیار عالی نور و نازک S6 ماژول است که به ویژه مناسب برای سطح منحنی پایین-ظرفیت بار سقف و نمای غیره,یکdded Tao.

دکتر ژانگ Fengming, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Sunport قدرت بیان جاه طلبی خود را از S6 انعطاف پذیر ماژول به مطبوعات: “ازدواج S6 انعطاف پذیر ماژول و BIPV در حال حاضر شروع به نشان می دهد وعده خود برای آینده نگر. و این روند تا کنون هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت در مسیر خود را. در آینده Sunport قدرت ادامه خواهد داد و تلاش برای تحقق متنوع نیاز بازار در بخش های مختلف با ما به نفع محصولات است.”

منبع Sunport قدرت

لینک های مرتبط

http://www.sunportpower.cn/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de