Sunniva در پاسخ به پر کردن از اطلاع از حرکت توسط ماتریس Venture Capital Management, Inc. به دنبال ورشکستگی سفارش

VANCOUVER, British Columbia, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — Sunniva Inc. (“Sunniva”, “شرکت”, “ما”, “ما” یا “ما”) (CSE:SNN,OTCQB:SNNVF) تبدیل شده است آگاه باشید که آن نامگذاری شده است در عمل (از “عمل”) در آغاز توسط ماتریس Venture Capital Management, Inc. (“ماتریکس”) که به موجب آن ماتریس ثبت شده است اطلاع از حرکت (“با اطلاع از حرکت”) با دادگاه عالی بریتیش کلمبیا به دنبال ورشکستگی منظور تحت ورشکستگی و قانون عجز از پرداخت دیون (کانادا) در احترام به اموال Sunniva در ارتباط با سفته صادر شده توسط Sunniva به ماتریس در اکتبر 11, 2019 در مقدار USD$6,000,000.

اطلاع از حرکت ثبت شده در آوریل 6 سال 2020 و خدمت در این شرکت در مارس 13 سال 2020. یک شنوایی برای این اقدام برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 ژوئن 2020. این شرکت در نظر دارد به دفاع از عمل است.

شرکت بررسی شده است بالقوه استراتژیک و تجدید ساختار جایگزین خواهد شد و در ادامه به بررسی گزینه های خود را در زمینه عمل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت مراجعه کنید: www.sunniva.com.

کانادا اوراق بهادار مسئولیت را قبول نمی کند کفایت و یا دقت این نسخه.

هشدار توجه داشته باشید با توجه به جلو به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات. همه اظهارات که هستند و یا اطلاعات است که حقایق تاریخی از جمله, بدون محدودیت, اظهارات در مورد این شرکت قصد دفاع از این اقدام نتیجه بررسی روند همه استراتژیک و تجدید ساختار گزینه های در دسترس به شرکت هستند “به دنبال اطلاعات یا اظهارات”. به دنبال اطلاعات و یا اظهارات را می توان با استفاده از کلمات مانند “برنامه”, “انتظار” یا “انتظار ندارد”, “انتظار”, “برآورد”, “در نظر دارد”, “پیش بینی” و یا “آیا پیش بینی نشده است” و یا “معتقد است” و یا تغییرات از جمله کلمات و عبارات و یا اظهاراتی که برخی اقدامات وقایع و یا نتایج “مارس”, “می”, “می”, “ممکن است” یا “خواهد شد” گرفته شده است رخ می دهد و یا به دست آورد. با توجه به رو به جلو به دنبال اطلاعات و اظهارات موجود در اینجا Sunniva ساخته شده است که مفروضات متعدد از جمله در میان چیزهای دیگر مفروضات طور کلی در مورد کسب و کار و شرایط اقتصادی است. چنین اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر مفروضات و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و عوامل دیگری که ممکن است باعث نتایج واقعی, حوادث و یا تحولات به مادی متفاوت از هر آینده نتایج رویدادها و یا تحولات بیان یا ضمنی چنین به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات. از جمله خطرات و عدم قطعیت شامل در میان دیگران, عوامل خطر موجود در Sunniva مداوم افشای اسناد و مدارک موجود در www.sedar.com. این عوامل باید در نظر گرفته شود با دقت و خوانندگان هشدار به جای بی تکیه بر چنین به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات. اگر چه Sunniva اقدام به شناسایی عوامل خطرساز مهم است که می تواند اقدامات واقعی, حوادث و یا نتایج به اختلاف مادی از آن شرح داده شده در به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات ممکن است عوامل خطر دیگر که باعث اعمال حوادث و یا نتایج متفاوت از آن پیش بینی و تخمین و یا در نظر گرفته شده. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که به دنبال اظهارات ثابت خواهد کرد دقیق به نتایج واقعی و رویدادهای آینده می تواند متفاوت مادی از آن پیش بینی در به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات. Sunniva فرض هیچ الزامی برای به روز رسانی به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات حتی اگر اطلاعات جدید در دسترس می شود به عنوان یک نتیجه از وقایع آینده اطلاعات جدید یا به هر دلیل دیگر به جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

شرکت اطلاعات تماس:


Sunniva Inc.

Sunniva روابط سرمایه گذار

دکتر آنتونی Holler

راب Knowles

رئیس و مدیر اجرایی

معاونت توسعه شرکت

تلفن: (866) 786-6482

تلفن: (587) 316-4319


ایمیل: [email protected]

منبع Sunniva Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im