غربی مینه سوتا است و مصرف سابق Otter Tail County sheriff معاون به دادگاه فدرال استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته که او دچار آسیب جدی مغز از خشونت دستگیری دو سال پیش.

بیش از حد-نیروی دعوی نام سابق معاون Jeremias “J. J.” Krupich و شهرستان به عنوان متهمان در ضرب و شتم از Kameron بودین در خانه اش در Parkers دشت — شهر حدود 1000 نفر 2½ ساعت غربی شهرهای دوقلو — on Dec. 13, 2018. مقامات تا به حال شده به دنبال بودین در ارتباط با مبارزه با نوار اوایل شب که با توجه به کت و شلوار.

به دنبال آن 5 میلیون دلار خسارت. یک e-mail به دنبال نظر از Otter Tail کلانتر, رفت unreturned اواخر دوشنبه.

کت و شلوار می گوید که Krupich و چهار نفر دیگر از مأموران اجرای قانون در بر داشت بودین مخفی در خانه اش در نزدیکی نوار. یک معاون بدن دوربین نشان داد Krupich مشت بودین چند بار در در حالی که نشسته در بالای او.

هیچ یک از دیگر افسران و نمایندگان در اتاق مداخله کت و شلوار مدعی با خنده به مبارزه ادامه داد.

بودین دچار صدمه قابل توجه به خود مغز لوب فرونتال کت و شلوار می گوید. او بعد از آن تا به حال به airlifted به یک بیمارستان در داکوتای شمالی که در آن او تحت یک سری از اعمال جراحی که در سمت چپ 27 پیچ و هفت صفحات در سر خود را کت و شلوار می گوید.

“هیچ عینی مناسب افسر را تحویل متعدد بسیار پرقدرت سر حملات به بودین تحت این شرایط” کت و شلوار می خواند و افزود که بودین هنوز با کاهش توانایی های شناختی.

Boudin به اتهام دو فقره پنجم-حمله درجه و واحد شمارش هر یک از رفتار آشوبگرانه و فرار یک افسر صلح همه جنحه. کت و شلوار و گفت: زمان از اتهامات عنوان شده به نظر می رسد “تلافی جویانه در طبیعت است.”

پس از ضرب و شتم این طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند معاون با بدنه دوربین است که در یک ضبط به دیگری گفت: افسر در حالی که خنده که Otter Tail آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف.

دیگر unnamed افسر پاسخ داد: “چرا؟”

پاسخ: “شخص این بچه شروع مقاومت در برابر ما درست است ؟ بنابراین ما در حال تلاش برای تلنگر او را بیش از.” این معاون در ادامه می گویند که Krupich شد در بالا و “مشت این شخص در این صورت مانند شش بار به عنوان سخت به عنوان او می تواند.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه سمور دم کلانتر, بعد پرسید از دفتر امور جنایی و دلهره برای کمک به بررسی این موضوع اما موفق به ارائه یک حساب دقیق حادثه و پاکسازی راه را برای Krupich به تبرئه کیفری تخلف است.

Krupich است از آنجا اخراج شده, کت و شلوار گفت.

کت و شلوار آورده بود توسط وکیل باب بنت که اغلب شکایت مأموران اجرای قانون در خشونت اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de