“در سال 2004 از من برادر و Timmy به خودکشی. پس از ما از دست دادن ناگهانی من و خانواده ام به رسمیت شناخته شده است که ما نیاز به صحبت می کنند تا برای کمک به از بین بردن انگ و به مدافع برای دسترسی بهتر به منابع برای جلوگیری از خودکشی است. امروز و هر روز من مدافع برای صرفه جویی در زندگی برای کمک به بازماندگان از خودکشی از دست دادن زخم التیام یابد, برای از بین بردن ننگ برای پایان دادن به خودکشی و به افتخار حافظه برادر من Timmy گفت:” هیلی Thompson, AFSP ویرجینیا فصل عضو هیئت مدیره و حمایت کمیته صندلی.

این AFSP ویرجینیا کنگره روز است یک روز ویژه برای همه کسانی که یک ارتباط یا یک داستان شخصی در اطراف موضوع از خودکشی. شرکت کنندگان را با قانون گذاران خود را برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد اینکه چرا آنها در این شرکت تلاش مدنی دادن یک چهره انسانی به این مسأله مهم بهداشت عمومی. طرفداران امید است که با به اشتراک گذاشتن داستان خود را, آنها کمک خواهد کرد که نمایندگان مجلس با درک کنند که سرمایه گذاری در سلامت روان و پیشگیری از خودکشی می تواند زندگی را نجات دهد.

AFSP ویرجینیا و AFSP سرمایه های ملی منطقه طرفداران بخشی از یک جنبش ملی AFSP حامیان داوطلب خواهد شد که بازدید از دولت capitols در سراسر ایالات متحده در سال 2020 را به بهترین شیوه در پیشگیری از خودکشی به قانونگذاران و کارکنان خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AFSP ترویجی تلاش به اینجا مراجعه کنید: https://afsp.org/our-work/advocacy/.

به طور متوسط 132 آمریکایی درگذشت خودکشی در هر روز در سال 2018 و بیش از 90 درصد از این افراد تا به حال تشخیص بیماری روانی در زمان مرگ خود را. AFSP داوطلبان خواهد مصرانه از دولت و قانونگذاران به صدای برای هزاران نفر از ساکنان در سراسر کشورهای مشترک المنافع تحت تاثیر بهداشت روانی شرایط و خودکشی در هر سال.

این بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی اختصاص داده شده به صرفه جویی در زندگی و آوردن امید به کسانی که تحت تاثیر خودکشی. AFSP ایجاد یک فرهنگ است که هوشمند در مورد بهداشت روانی از طریق آموزش و پرورش و جامعه در برنامه های توسعه پیشگیری از خودکشی از طریق پژوهش و حمایت و فراهم می کند پشتیبانی برای کسانی که تحت تاثیر خودکشی. رهبری مدیر عامل شرکت رابرت Gebbia و مقر آن در نیویورکبا یک سیاست عمومی در واشنگتن AFSP محلی فصل در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا با برنامه ها و حوادث در سراسر کشور. اطلاعات بیشتر در مورد AFSP در آخرین گزارش سالانه و پیوستن به مکالمه در پیشگیری از خودکشی پس AFSP در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

منبع بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی

لینک های مرتبط

www.afsp.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su