مطالعه: ما Coronavirus مرگ و میر ممکن است بیش از 80,000

بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده می تواند مرگ از coronavirus محققان می گویند در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی.

IHME نوشته شده مطالعه خود را در روز پنج شنبه. آن را مفصل در گزارش AFP.

و محققان دریافتند COVID-19 پایمال می تواند ظرفیت بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان اوایل ماه آوریل – حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات به دنبال دارد.

آخرین coronavirus اطلاعات از محلی سطوح ملی و بین المللی بدست آمده توسط محققان که مطالعه تاخیر بین اولین کشنده مورد و مداخلات.

خبرگزاری فرانسه گزارش محققان همچنین به مطالعه متحده’ واحد مراقبت های ویژه تخت خواب و یک ظرفیت است. آنها دریافتند که تقاضا برای هر دو خواهد به مراتب بیش از ظرفیت برای COVID-19 بيمار در اوایل هفته دوم در ماه آوریل است.

این مطالعه تخمین زده است که حدود 81,000 مردم در آمریکا می میرند از این ویروس در آینده چهار ماه. خبرگزاری فرانسه اشاره کرد که تخمین زده است که در بازه زمانی بین 38,000 و بیش از 160000.

“ما تخمین زده می شود مسیر COVID-19 مرگ و میر فرض ادامه و بدون وقفه هوشیاری توسط عموم کارگران بیمارستان و سازمان های دولتی گفت:” کریستوفر موری IHME مدیر.

“مسیر همه گیر تغییر خواهد کرد — و به طور چشمگیری برای بدتر اینکه اگر مردم سهولت در اجتماعی فاصله و یا استراحت با اقدامات دیگر.”

ایالات متحده پیشی گرفته 1,000 مرگ و میر ناشی از جهانی coronavirus همه گیر تبدیل شدن به ششمین کشور برای انجام این کار با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

از آن شده است می ترسید سازمان بهداشت جهانی (WHO) ممکن است در نهایت اعلام کرد ایالات متحده در کانون به صورت همه گیر در هفته های آینده, اما, مرگ, شمارش در ایتالیا و اسپانیا هنوز هم ویرانگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>