رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند استفاده کنید به طور قابل توجهی بر سلامت روانی نوجوانان, با توجه به مطالعه منتشر شده روز دوشنبه در کانادا canadian Medical Association Journal, گزارش, ایسنا.

محققان pored بیش از ده ها تن از مطالعات که دخیل گوشی های هوشمند و استفاده از رسانههای اجتماعی در افزایش “پریشانی روانی رفتار خود آسیبرسان و suicidality در میان جوانان است.”

در یکی تحصیل در ایالات متحده نرخ کودکان و نوجوانان پس از رسیدن به بیمارستان به دلیل افکار خودکشی و یا تلاش “تقریبا دو برابر شده بین سال های 2008 تا 2015 با بالاترین افزایش در میان دختران نوجوان.”

در انتاریو تعدادی از نوجوانان گزارش “متوسط تا شدید پریشانی روانی” رفت و از 24 درصد در سال 2013 به 39 درصد فقط چهار سال بعد.

یکی دیگر از مطالعه انجام شده در آلمان دریافتند که کودکانی که زمان بیشتری را صرف در Facebook بودند بیشتر در معرض ابتلا به احساسات منفی مانند حسادت و نا امنی در مورد وضعیت خود را.

یکی دیگر از بررسی از 20 مطالعات نشان داده است که استفاده از رسانه های اجتماعی همراه بود با “تصویر بدن نگرانی و اختلال خوردن” تیم تحقیقاتی گزارش شده است.

“پزشکان و معلمان و خانواده ها نیاز به کار با جوانان را کاهش دهد ممکن است اثرات مضر گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی در روابط خود را, حس, خود, خواب, عملکرد تحصیلی و عاطفی رفاه گفت:” مطالعه منجر نویسنده دکتر Elia Abi-Jaoude کارکنان روانپزشک در بیمارستان برای کودکان بیمار و تورنتو غربی بیمارستان در تورنتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de