مطالعه: نزدیک به 20 ، 000 بی خانمان به طور متوسط در مینه سوتا

نزدیک به 20 ، 000 Minnesotans شد بی خانمان در هر شب در سال 2018 و اکثریت آنها را تجربه کرده اند ترومای دوران کودکی و فیزیکی و یا خشونت جنسی بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شد چهارشنبه.

در حالی که این مطالعه توسط وایلدر پژوهش را پوشش می دهد داده های جمع آوری شده قبل از COVID-19 شیوع این نشان می دهد که عمق مشکلات رو یکی از مینه سوتا ترین جمعیت های آسیب پذیر به عنوان دولت تلاش می کند برای جلوگیری و درمان گسترش ویروس.

“ما شاهد افزایش در شدت و شدت بی خانمانی گفت:” میشل دکر جرارد که به کارگردانی مطالعه است. “آنها باید افزایش سلامت جسمی و روانی مشکلات. ما در حال دیدن بیشتر مردم در خیابان به دلیل پناهگاه هستند.”

ضرورت منعکس شد در این حکم اجرایی صادر شنبه توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz.

“افراد بدون خانه هستند معاف از محدودیت های اعمال شده در این فرمان اجرایی و ممکن است آنها حرکت بین پناهگاه های اضطراری, رها در مراکز و encampments” منظور گفت. “Encampments نباید موضوع را به نوردد و یا انحلال توسط دولت و یا دولت های محلی مانند نوردد و یا انحلال افزایش بالقوه خطر و گسترش COVlD-19.”

این مطالعه نشان داد که افزایش بی خانمانی در حدود 10% بین 2015 و 2018. تجارب آسیب زا در دوران کودکی مانند غفلت پدر و مادر در زندان و یا کودک آزاری عجله ورود به بی خانمانی برای 19,600 Minnesotans. نزدیک به سه چهارم از بی خانمان بزرگسالان را تجربه کرده بودند حداقل یک تجربه آسیب زا است.

علاوه بر این مطالعه نشان داد که 58 درصد از بی خانمان بزرگسالان را تجربه کرده اند فیزیکی و یا خشونت جنسی. زنان و افرادی که شناسایی به عنوان تجاوز خشونت را تجربه کرده در بالاترین میزان است.

سایر یافته ها شامل:

• بی خانمان بزرگسالان در سنین 55 و 25 ٪ افزایش یافته.

• کودکان به نمایندگی از 32 درصد از جمعیت بی خانمان.

• 81 درصد از بی خانمان بزرگسالان مزمن, سلامت جسمی, بیماری, بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد مسائل.

این مطالعه بر اساس داده های جمع آوری شده در سال 2018 توسط وایلدر تحقیقات که آهنگ های این ایالت جمعیت بی خانمان هر سه سال چیدن یک روز برای ارسال حدود 1200 داوطلب برای انجام یک تعداد افراد بی خانمان. وایلدر پژوهش بازوی تحقیقاتی از امهرست H. وایلدر پایه و اساس است.

تریسی Berglund, مدیر ارشد, مسکن ثبات برای خیریه کاتولیک گفت: متحیر کردن داده ها نشان می دهد کافی وجود دارد مقرون به صرفه مسکن و دائم حمایتی مسکن به نیازهای بسیار کم-درآمد افرادی که در حال خدمت به پناهگاه است. “این نشان می دهد که سیستم ما ناکافی است,” او گفت:.

مونیکا نیلسون پناه مدیر قوی برج محله و Elim کلیسا پناهگاه در شمال شرق مینیاپولیس گفت: زمان جامعه عمل “به تمرکز بزرگسالان در شلوغ پناهگاه 12 ساعت در روز و سپس انتشار آنها را به مکان های سرگردان و به طور بالقوه گسترش یا قرارداد COVID-19 12 ساعت در روز است.”

“من خوشحالم که قوه مقننه است و این فرصت را برای کاهش این” او گفت:.

فرماندار بودجه شامل $49.2 میلیون دلار برای حمایت از افزایش ظرفیت پناهگاه که پوشش دلار بیشتر برای کارکنان و تجهیزات و همچنین جداسازی برای بیشتر مردم برداشته شود از جمع تنظیمات گفت: کتی ده Broeke دستیار کمیسر مینه سوتا شورای بین در بی خانمانی. تخصیص بودجه شامل 10 میلیون دلار برای جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به بی خانمان و 6.2 میلیون دلار برای حمایت از جانبازان و خانواده خود را از تبدیل شدن به بی خانمان.

ده Broeke گفت: وایلدر مطالعه تأکید این واقعیت است که جمعیت بی خانمان در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری جدی و مرگ خود را با توجه به سن و وضعیت پزشکی است.

او گفت که وزارت خارجه از سلامت هدایت می گوید که در میان کسانی که اولویت برای COVID-19 تست افرادی که دچار بی خانمانی و همچنین به عنوان پناهگاه کارگران و کمک رسانی کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>