مطالعه: مزارع شاهد موجی از ورشکستگی در سال 2019

مزارع آمریکا در مواجه با موجی از ورشکستگی در سال 2019 تا 20 درصد با وجود کمک از تلاش های واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختصاص داده شده حدود 28 میلیارد دلار کمک به کشاورزان آسیب دیده توسط خود جنگ تجاری با چین در دو سال گذشته اما ورشکستگی ثبت شد در بالاترین سطح خود از سال 2011 با توجه به آمریکایی Farm Bureau مطالعه است.

این اداره گفت: وجود 595 فصل 12 مزرعه خانواده ورشکستگی سال گذشته است.

سال گذشته 20 درصد سنبله نشدم تنها 33 درصد افزایش دیده می شود در سال 2010 پس از رکود اقتصادی اداره موجود در آن جستجو از یک دهه از ورشکستگی داده ها از دادگاه های ایالات متحده.

مزارع در ویسکانسین تولید بیشترین تعداد ورشکستگی براده سال گذشته — 57— به دنبال گرجستان با 41 اداره گزارش شده است. مزرعه ورشکستگی بودند در و یا بالاتر از دهه سطوح بالا در 10 ایالت: ایلینویز, کانزاس, مینه سوتا, نبراسکا, New Hampshire, اوهایو, کارولینای جنوبی داکوتای جنوبی و ویسکانسین, ایسنا گزارش شده است.

در علاوه بر این به تلافی جویانه تعرفه از پکن که صدمه صادرات سویا ایالات متحده مزارع نیز نهفته جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات تجارت با مکزیک و چین است.

“تجارت جنگ شد نمک را در یک موجود زخم” Kara اوکانر دولت مدیر روابط در ویسکانسین کشاورزان اتحادیه گفت: تپه.

کاخ سفید را “فاز یک” توافق با پکن تصریح می کند که چین را خرید تا $200 میلیارد دلار در ایالات متحده کالا از جمله حدود 30 میلیارد دلار به 40 میلیارد دلار در محصولات کشاورزی مانند سویا و گوشت خوک ارائه برخی از کمک به کشاورزان آمریکایی CBS اخبار اشاره کرد.

و در روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جوهر ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق متصل است که شرکای تجاری هم برای حداقل 16 سال است.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر