دو دهه طلسم خشک است که خشک بسیار از غرب ایالات متحده در حال تبدیل شدن به یکی از عمیق ترین megadroughts در منطقه در بیش از 1200 سال یک مطالعه جدید در بر داشت.

و در حدود نیمی از این تاریخی خشکسالی می تواند در انسان تغییر آب و هوا بر اساس یک مطالعه در روز پنجشنبه مجله علوم.

دانشمندان در یک نگاه نه کشور منطقه از اورگان و وایومینگ را از طریق کالیفرنیا و نیومکزیکو به علاوه یک خرده از جنوب غربی مونتانا و بخش هایی از شمال مکزیک است. آنها با استفاده از هزاران حلقه های درخت به مقایسه خشکسالی که در سال 2000 آغاز و هنوز هم — با وجود یک مرطوب 2019 — به چهار گذشته megadroughts از سال 800.

با رطوبت خاک به عنوان کلید اندازه گیری آنها دریافتند تنها یکی دیگر خشکسالی که به عنوان بزرگ شد و به احتمال زیاد کمی بزرگتر است. که یکی در آغاز 1575 فقط 10 سال پس از سنت آگوستین اولین اروپایی شهر در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و خشکسالی به پایان رسید قبل از زوار فرود در پلیموث راک در 1620.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر است “خشکسالی بزرگتر از آنچه در جامعه مدرن دیده است” گفت: مطالعه منجر نویسنده A. پارک ویلیامز bioclimatologist در دانشگاه کلمبیا.

دانیل Swain یک UCLA آب و هوا دانشمند بود که بخشی از این مطالعه به نام پژوهش مهم است زیرا آن را فراهم می کند شواهد “است که انسان ناشی از تغییرات آب و هوایی تبدیل آنچه ممکن است در غیر این صورت شده است متوسط دراز مدت خشکسالی به یک شديد رویداد قابل مقایسه با ‘megadroughts’ از قرن گذشته است.”

آنچه اتفاق می افتد این است که طبیعی است اما متوسط خشکسالی در حال بدتر با درجه حرارت که در حال 2.9 درجه فارنهایت (1.6 درجه سانتیگراد) داغ تر از گذشته و که خورد رطوبت از زمین ویلیامز گفت. آن را بسیار شبیه چگونه لباس ها و گیاهان خشک سریع تر در گرما از داخل خانه از آنها در خارج از, او گفت:.

برای تعیین کمیت نقش گرمایش جهانی, محققان با استفاده از 31 مدل های کامپیوتری برای مقایسه آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به آنچه اتفاق می افتد در یک دنیای افسانه ای بدون سوزاندن سوخت های فسیلی است که spews میلیاردها تن از گرما به دام انداختن گازهای. آنها به طور متوسط است که 47 درصد از خشکسالی می تواند در انسان ناشی از تغییر آب و هوا.

“ما شده است به طور فزاینده ای دست خوش پیشامد میشه به یک جهان که گرفتن خشک کن” ویلیامز گفت.

تاپیک بحث در میان دانشمندان بر سر اینکه آیا این زمان خشکسالی حکم به عنوان “megadrought” از آنجا که تا کنون آن را تنها به دو دهه به طول انجامید و دیگران هستند و حداقل 28 سال باشد.

آب و هوا دانشمند کلارا Deser در مرکز ملی تحقیقات جوی که نبود بخشی از این مطالعه گفت: در حالی که تحقیقات خوب است او فکر می کند که عمیق خشکسالی به آخرین دهه یا بیشتر به واجد شرایط به عنوان یک “megadrought.”

ویلیامز گفت: او را درک نگرانی و به همین دلیل مطالعه آن را “ظهور megadrought.”

“هنوز در جریان است و این 21 سال طولانی” ویلیامز گفت. “این خشکسالی به نظر می رسد یکی از بدترین آنهایی که از هزاره گذشته به جز برای این واقعیت است که آن را ندارد به طول انجامید به عنوان طولانی است.”

دانشگاه محیط دین Jonathan Overpeck که مطالعات جنوب غربی آب و هوا بود و بخشی از مطالعه آن را “اولین مشاهده multidecadal megadrought در ثبت تاریخ ایالات متحده است.

اگر چه در سال گذشته بود, مرطوب, گذشته megadroughts داشته اند مرطوب سال اخیر باران و برف بود تقریبا به اندازه کافی به را تشکیل می دهند به صورت عمیق خشکسالی سال قبل از ویلیامز گفت.

ایالات متحده خشکسالی نظارت قرار می دهد بسیاری از اورگان و کالیفرنیا کلرادو و یوتا و نوادا و خوب تکه های نیومکزیکو و آریزونا و آیداهو در غیر طبیعی خشک متوسط یا شدید شرایط خشکسالی. وایومینگ است که دولت تنها ویلیامز مورد مطالعه قرار گرفته است که مناطق زیادی از خشکسالی است.

این هفته مدیران آب هشدار داد که ریو گراند پیش بینی به جریان آب کمتر از نیمی از نرمال در حالی که جدید مکزیک بزرگترین مخزن است که انتظار می رود به بالا در حدود یک سوم از آن 30 سال به طور متوسط.

این است که “آنچه که ما می توانید انتظار رفتن به جلو در جهان با ادامه گرمایش جهانی” گفت: دانشگاه استنفورد آب و هوا دانشمند نوح Diffenbaugh که نبود بخشی از مطالعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de