زمستان گرم شدن اقیانوسها در حال افزایش است و در حال حاضر bumblebees در حال مرگ هستند, با توجه به مطالعه در اثر تغییر آب و هوا در یکی از کارآمد ترین گرده افشان ایسنا گزارش شده است.

در یک مطالعه از 66 زنبورعسل گونه در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شده در علم محققان از دانشگاه اتاوا نشان داد که با افزايش درجه حرارت و آسمانی نیز افزایش گونه های در خطر انقراض است. احتمال زنبورعسل جمعیت زنده ماندن در یک محل واحد کاهش یافته است به طور متوسط 30 درصد در عرض یک نسل محققان گفتند.

پیتر Soroye یکی از نویسندگان این مطالعه توییتی در مورد این تحقیقات گفت: “در 25 سال, احتمال پیدا کردن یک گونه زنبور عسل کاهش یافته است به طور متوسط 46 درصد در آمریکای شمالی و 17% در اروپا است.”

این تیم همچنین دریافتند اثرات تغییر آب و هوا شانس زنبورها کلونی سازی مناطق جدید. آنها کشف بزرگترین زنبورعسل جمعیت کاهش رخ داده در مکان های که در آن “تغییر آب و هوا بود هل دادن گونه های گذشته آنچه را که آنها تا به حال به تحمل قبل از” رادیو فردا گزارش داد.

کاهش جمعیت زنبورعسل نیز می تواند طلسم مشکل برای کشاورزی ایسنا گزارش شده است. Bumblebees در مورد حیاتی برای جهان اکوسیستم و شناخته شده برای گرده افشانی گلهای وحشی و “تاجریزی” تولید مانند گوجه فرنگی و بادمجان و فلفل و زغال اخته, CBS News در گزارش به نقل از زنبور عسل محافظت.

“ما دیده ایم بسیاری از مکان های که در آن همه چیز بد است, اما ما نیز دیده می شود برخی از نقاط روشن “است که در آن همه چیز به خوبی در وجود تغییر آب و هوا” Soroye توییتی. “با تمرکز در این مکان شاید ما می تواند درس یاد بگیرند که می تواند به جلوگیری از کاهش جاهای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im