مطالعه: سیاه PPP متقاضیان وام مواجه تبعیض در بانک

سیاه متقاضیان باید کمتر موفقیت گرفتن دولت حمایت وام کسب و کار کوچک در نظر گرفته شده برای کسب و کار است که تلاش کرده اند در طول coronavirus همه گیر بر اساس یک مطالعه جدید.

جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف تجربه ارسال توسط سیاه و سفید متقاضیان با تقریبا همان کسب و کار پروفیل و نمره خوب اعتباری به بانک ها برای دریافت کسب و کار کوچک امداد وام برای کسب و کار خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 43 درصد از آن بازديد سفید صاحبان کسب و کار رو درمان بهتر از سیاه و سفید و صاحبان کسب و کار با توجه به مطالعه منتشر شده در اوایل این هفته.

این تحقیقات نشان داد که هر گروه نژادی دریافت “سطوح مختلف تشویق به درخواست برای وام های مختلف محصولات ارائه شده و اطلاعات مختلف ارائه شده توسط نمایندگان بانک.”

“این آزمایش نشان می دهد که الگوهای قدیمی سیستماتیک تبعیض در اعطای وام نمی جادویی ناپدید می شوند زمانی که بانک ها ساخته شده PPP وام” گفت: Jesse Van Tol, مدیر عامل شرکت NCRC.

این مطالعه یک نمونه برجسته است که در آن یک مشتری نمی دریافت وام از آنجا که او نمی باید یک حساب با بانک. مشابه سفید متقاضی بود تشویق به باز کردن یک حساب بانکی جدید و سپس ارائه وام مواد توسط همان نماینده.

“بانک ها هنوز راه طولانی برای رفتن به ریشه کن کردن تبعیض و واضح است که آنها نیاز به آموزش بهتر برای کارکنان خود و تست بیشتر برای ایجاد ممیزی داخلی و فشار داخلی به بیرون نژادپرستانه شیوه” Van Tol اضافه شده است.

بانک وام تامین مالی از طریق چک برنامه حفاظت از اداره کسب و کار کوچک است که دست بخشایش وام از طریق موسسات اعطای وام به کسب و کارهای کوچک است که مسئولیت این بیماری همه گیر.

350 $میلیارد برنامه شامل به عنوان بخشی از عظیم $2.3 تریلیون مراقبت عمل بسته امداد. در ماه آوریل آن را دریافت $321 میلیارد زمانی که تامین بودجه اولیه خسته بود تنها در دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im