بعد از پرو مرزهای خود را بسته و خود را پرواز لغو شد, ققنوس ساکن Neelesh Bagrodia که سفر کرده بود در این کشور آمریکای جنوبی رفت و به جای او فکر خواهد به او کمک: کنسولگری ایالات متحده در کوسکو.

او برای پیدا کردن درب های بسته و ثبت نام در پنجره گفت: کارکنان فرستاده شده بود خانه با توجه به جدید کروناویروس. آن گفت: “برای شهروند آمریکایی اضطراری, دریغ نکنید برای تماس با ما توسط ایمیل.”

او فرستاده و شنیده است هیچ چیز نیست.

“آنها شده اند از هیچ کمک به او گفت:” در یک ایمیل به Arizona Republic.

او نه تنها آریزونا ساکن تعجب کنید که چگونه و یا هنگامی که او را به خانه.

ویکتوریا کیلر و Damin Kippes از گلندیل همان توجه داشته باشید هنگامی که آنها وارد کنسولگری در کوسکو. آنها بیش از حد دریافت کرده اند, چند پاسخ.

“همه ما یک پیام ضبط شده تکرار اطلاعات ما در حال حاضر شده است که در اصل که ما گیر” کیلر گفت: از طریق ایمیل.

مانند بسیاری از آمریکایی ها به سفر خارج از کشور زمانی که coronavirus محدودیت های مسافرتی در آمد آنها غافلگیر شده توسط دولت پرو ناگهانی تصمیم به بستن مرزها و لغو پروازها. و با وجود تماس با سفارت و خود شرکت های هواپیمایی آنها را بدست چند پاسخ و کمی کمک کند.

#Stuckinperu برچسب برای کمک به

نا امید با عدم آمریکا واکنش آمریکایی ها در پرو آغاز شده سازماندهی برای جلب توجه به وضعیت خود و کمک به یکدیگر.

آنها در حال به اشتراک گذاری داستان های خود را در توییتر تحت هشتگ #stuckinperu.

Ainsley کاتز که زندگی در واشنگتن دی سی و که پدر و دختر در پرو آغاز شده یک گروه واتساپ دوشنبه برای کمک به آمریکایی ها در کوسکو اتصال و به اشتراک گذاری اطلاعات مهم مانند مورد جدید منع رفت و آمد در محل در پرو.

“من بهترین کاری برای انجام به از بین بردن هر کس برای قرار دادن آمریکایی ها در لمس” او گفت:.

این گروه رشد بسیار بزرگ به سرعت که در آن بیش از WhatsApp 256-عضو ظرفیت برای چت و مجبور به حرکت به تلگرام برنامه است که هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از اعضا می توانند با پیوستن به چت.

کاتز نیز آغاز شده GoogleDoc گسترده برای پیگیری نام و اطلاعات تماس برای آمریکایی ها که نمی توانید از پرو. مردم اضافه کردن نام خود را به طور داوطلبانه به لیستی که در این زمان نشان می دهد که بیش از 1 ، 000 آمریکایی ها می گویند که آنها به دنبال یک راه از پرو.

کاتز می گوید او مشترک گسترده با کارکنان وزارت امور خارجه و همچنین چند قانونگذاران’ دفاتر.

“این قطعا گردش و من امیدوارم که این کمک می کند تا” او گفت:.

بیشتر: ققنوس خانواده در تلاش است تا به خانه از مراکش

چه آریزونا سناتور انجام می دهند

سخنران برای دفاتر بهداشت ، مارتا McSally (R-Ariz.) و از سوی دیگر ، Kyrsten Sinema (D-Ariz.) می گویند سناتور آگاه هستند که بسیاری از آمریکایی ها گیر کرده خارج از کشور است.

سخنگوی McSally را گفت: آن را باز کرده و موارد مربوط به ده ها تن از Arizonans در سراسر جهان از جمله در آرژانتین, پرو, هندوراس, مراکش و یکی کروز.

هر دو سناتور’ دفاتر گفت: آنها در تماس با وزارت امور خارجه به شکل از چگونه برای رسیدن Arizonans صفحه اصلی. McSally دفتر رسیده به کاخ سفید به عنوان به خوبی.

این وضعیت را ایجاد کرده است بسیاری از عدم قطعیت برای مسافران مانند کیلر و شوهرش که می گویند آنها بررسی می شود مشاوره های مسافرتی از وزارت امور خارجه و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از آنها به سمت چپ و گرفته شد شگفت زده در چگونه به سرعت مرزها بسته شد و پروازها لغو شد.

آنها می گویند که آنها فقط می خواهم به خانه خود را به چهار کودکان و نوجوانان سنین 12 تا 21.

“در ابتدا آنها مصرف شد این خبر بسیار خوبی شده است اما بیشتر نگران و ناراحت به وضعیت نامشخص تر می شود,” کیلر گفت. “به همین ترتیب بیشتر در آن غرق می شود که ما نمی توانیم به خانه ما بچه ها زمانی که تمام جهان به نظر می رسد دیوانه ساخته شده است آن را سخت به وحشت نیست.”

چه باید بکنید اگر شما یک Arizonan گیر کرده در خارج از کشور

تا زمانی که یک راه حل بازگشت یافت Arizonans که نیاز به کمک گرفتن خانه باید کارهای زیر را انجام دهید:

  • تماس با دفتر یکی از آریزونا و سناتور.
  • سناتور. Kyrsten Sinema دفتر: ایمیل casework@sinema.senate.gov تماس بگیرید و یا 602-598-7327.
  • سناتور. مارتا McSally دفتر: ایمیل phoenix@mcsally.senate.gov یا tucson@mcsally.senate.gov. ققنوس شماره تلفن 602-952-2410; در توسان تماس 520-670-6334.
  • تماس با سفارت آمریکا در این کشور که در آن شما در آن قرار دارد و ثبت نام آنلاین برای مسافر هوشمند برنامه ثبت نام برای دریافت مشاوره و اجازه دهید سفارت می دانم محل خود را.
  • یادگیری آنچه در وزارت امور خارجه می تواند و نمی تواند انجام دهد در طول یک بحران در خارج از کشور. به عنوان مثال اگر وزارت امور خارجه ترتیب یک بازگشت پرواز شما پراخت کرایه.
  • بررسی بیمه سفر خود را و یا کارت اعتباری بیمه برای دیدن آنچه که ممکن است تحت پوشش از نظر تخلیه اضطراری.

شما می توانید با اتصال Arizona Republic مصرف کننده سفر خبرنگار ملیسا یاگر در melissa.yeager@azcentral.com. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید در Twitter و Instagram.

پشتیبانی محلی نگاری مانند این داستان با اشتراک امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de