Minnesotans گیر در مکان های دور افتاده در سراسر جهان در حال رشد به طور فزاینده ای از کوره در رفته به عنوان آنها سعی کنید به بازگشت به خانه از کشورهایی که مرزهای خود را بسته اند و در پی جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از آنها به نظر می رسد به دام افتاده در پرو و مراکش اما گزارش ها از رشته مسافران باید ظاهر از چین, لتونی, گواتمالا, هندوراس و اکوادور با توجه به گزارش ایسنا ، تینا Smith, D -, Minn.

برخی از مسافران همگرا خارجی در فرودگاه قبل از خاموش شدن ناگهانی در این امید عبث تامین بلیط های هواپیمایی به ایالات متحده است. دیگران را جمع آوری کرده اند در خارج از ایالات متحده سفارتخانه ها و کنسولگری دفاتر در تلاش به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات در مورد گزینه های فوری خود را.

در به سرعت در حال گسترش جهانی بیماری همه گیر که در آن خدمات مسافرت هوایی تجاری است که هرج و مرج در بهترین حالت آنها خواستار دولت فدرال برای استقرار ویژه پرواز به کشتی آنها را به خانه.

صدها نفر از آمریکایی ها در حال گزارش رشته در سراسر کشور پرو که در آن رئیس جمهور مارتین Vizcarra روز یکشنبه با صدور 15 روز در سراسر کشور وضعیت اضطراری و بسته مرزهای این کشور.

“ما اساسا تا به حال 24 ساعت به سعی و خارج از کشور” گفت: Jayson خطابه سنت لوئیس پارک بود که در یک هتل در پرو مقدس دره با همسر و 12-year-old daughter زمانی که او کلمه از تعطیلی قریب الوقوع.

آنها در زمان یک اتوبوس گردشگری به کوزکو در پرو و سپس پرواز به لیما, اما در این کشور وارد پایتخت دقیقه قبل از نیمه شب مقررات منع رفت و آمد — با زمان کمی به کشور را ترک کنند.

سفر به یک هتل همراه طرز مرموزی خالی معابر آنها متوقف شده توسط پلیس مسلح. در حال حاضر امن در یک هتل ها و خطابه نامشخص است زمانی که آنها را به بازگشت به ایالات متحده با توجه به 15 روز قرنطینه.

“این یک احساس عجیب و غریب که شما نمی توانید خانه,” او گفت:.

در مارس 17 نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo دیابت اسمیت پرسید که چه در حال انجام است به منظور تسهیل در بازگشت از شهروندان ایالات متحده با هیچ دسترسی به پروازهای تجاری در کشورهای با محدودیت های مسافرتی.

اسمیت اشاره کرد که انگلستان و فرانسه و دیگر کشور ها به تخلیه شهروندان خود از کشورهای با محدود سفر. اسمیت اذعان کرد “قابل توجه حقوقی پرسنل و چالش های لجستیکی درگیر در extricating شهروندان ایالات متحده در طول این زمان از بحران جهانی” اما خواست وزارت خارجه به “سریع و قاطع عمل” را به اطمینان حاصل شود که همه شهروندان ایالات متحده می تواند بازگشت بلافاصله.

برخی از رشته گرفته اند به رسانه های اجتماعی به اعتراف خود موارد است. هشتگ #گیر inperu منتشر شده در توییتر و چندین Facebook گروه ایجاد شده است.

جاناتان Du یک دانشگاه مینه سوتا فارغ التحصیل گفت: او ایجاد شده WhatsApp پیام برای برادران خود به نام گیر پرو “و آن را به سرعت اشباع شده با 250 نفر است.” Du تلاش کرده است در تماس با رسانه ها و مقامات منتخب وزارت امور خارجه ایالات متحده و سفارت در مورد وضعیت خود را با مخلوط و اغلب نتایج ناامید کننده.

رقیق و دوست او دن غرب رزویل سفر به پرو در 14 مارس با آرزوی صعودی ماچو پیچو طبقه 15 قرن اینکا سایت باستان شناسی در بخش جنوبی کشور است. آنها در حال حاضر رشته در یک Airbnb آپارتمان در کوزکو تلاش برای پیدا کردن یک پرواز به خانه.

Donn راننده ادینا بخشی از یک 24-فرد تور پرو و آمازون آغاز شد که در مارس 9 و قرار بود برای بازگشت مارس 23. پس از این سفر لغو شد روز یکشنبه اعضای گروه خود را قرنطینه در یک هتل در لیما Miraflores منطقه.

در یک درخواست برای کمک به, تور, اعضای, به نظر می رسد در یک تلفن همراه تصویری در اینترنت رسما بیان نام خود و شهر محل زندگی در حالی که نگه داشتن آنها گذرنامه آمریکایی. “ما همه هنوز هم سالم و برگزاری نمایشگاه نیست هیچ نشانه ای از ویروس” راننده نوشت در پست الکترونیکی.

شادی McBrien سنت پل است در خصوص وضعیت مخاطره آمیز در چیمبت, پرو, پس از او گذرنامه و کارت های اعتباری و پول به سرقت رفته بودند مارس 13. او نمی تواند به سفارت در لیما هفت ساعت دور برای مقابله با سرقت گذرنامه به دلیل جاده ها و سفارت بسته شده است.

McBrien اجرا می شود که یک سرمایه گذاری اجتماعی به نام منصفانه آنیتا که ایجاد نمایشگاه-تجارت و شغل شده است در پرو از اواخر ماه فوریه و راه اندازی شد برای بازگشت به خانه و یکشنبه. در حال حاضر او در انتظار آن را با کمک از “جامعه زنان” در پرو و در ایالات متحده آمریکا که با ارسال یک بسته مراقبت با برخی از پول نقد.

برای stateside بستگان خود تلاش به ترتیب مسافرت برای بچه ها رشته در خارج از کشور می تواند یک مصیبت. دولت مراکش روز یکشنبه ناگهان به حالت تعلیق در مسافرت های بین المللی و دستور داد تمام هتل ها و رستوران ها به با توجه به گزارش های رسانه ها.

جنیفر Schmaedeke از رزویل گفت: او 21 سال دختر قدیمی, داخل حمام, حمام است رشته در رباط مراکش است.

“دولت متوقف شد و تمام پرواز” Schmaedeke گفت.

او نگه می دارد و رزرو پروازهای جدید برای دختر او یک روزنامه نگاری ارز دانشجویی که با حضور در کالج اکسیدنتال در لس آنجلس. اما او گفت: حداقل سه پرواز لغو شده است.

Corrine شده است در مراکش پس از ژانویه بود و داشتن “غنی و جذاب تجربه” مادر او در گفت و اشاره کرد که مراکش میزبان شده اند مراقبت.

اما در حال حاضر Schmaedeke گرفتن متون از دختر او شفاعت به خانه آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de