مستاجرها تلاش برای پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس همه گیر می تواند به نفع از 5 میلیون دلار در دولت جدید بودجه دولتی mlb جمعه اعلام کرد.

این اجاره کمک های ایجاد شده در Ducey مارس 24 اجرایی به منظور به تاخیر اخراج برای آن نهفته است — یا قرنطینه و یا در مواجهه با چالش های اقتصادی — توسط COVID-19.

اجاره کمک مالی بخشی از اجاره اخراج پیشگیری برنامه کمک خواهد کرد که توان اداره آریزونا وزارت مسکن.

“این کمک ها ارائه خواهد شد برخی از اندازه گیری برای کمک به بسیاری از مستاجرها به عنوان به خوبی به عنوان خود را صاحبخانه در طول این وضعیت بی سابقه ای که منجر به یکباره از دست دادن درآمد و گفت:” کارول Ditmore مدیر دولت در بخش مسکن در یک بیانیه منتشر شده.

پیدا کردن کار: این آریزونا کسب و کار در حال حاضر

نظر براي اجاره به کمک دو جانبه است. خانواده ها باید:

  • زندگی در آریزونا اجاره واحد خود را به عنوان محل اقامت اولیه.
  • باید شاهد یک کاهش در درآمد با توجه به COVID-19 که زمانی که رشد می کند بیش از 100 درصد از منطقه متوسط درآمد تنظیم برای اندازه خانواده برای شهرستان که در آن زندگی می کنند.

وقتی پرسیده شد که برای اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط مسکن, سخنگوی وزارت Janelle Johnsen گفت: اطلاعات در دسترس خواهد بود آنلاین در روز دوشنبه است که هنگامی که این برنامه است که میله میله به راه اندازی.

Ducey در اعلام بودجه گفت: آریزونا خواهد حمایت از کسانی که دیده می شود ساعت کار خود را کاهش و یا از دست شغل خود را به طور کامل به دلیل COVID-19.

“ما می خواهیم مردم قادر به ادامه ساخت اجاره در حالی که هیچ کس مجبور است در خارج از خانه خود را به دلیل آنها مریض شدم کسی در خانواده مریض شدم یا آنها در مواجهه با مشکلات اقتصادی گفت:” در این نوشته اعلام.

بودجه اضافی ممکن است اضافه شده بسته به نیاز با توجه به فرماندار. به درخواست بازدید www.azhousing.gov تماس بگیرید و یا شهرستان مربوطه اقدام جامعه آژانس.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im