گاو آن خود را منتشر Premium Web Application Firewall Modshield SB در Amazon Web Services (AWS)

SHERIDAN, Wyo., Aug. 3, 2020 /PRNewswire/ — گاو آن جهانی امنیت اطلاعات خدمات شرکت متخصص در آسیب پذیری ارزیابی آزمون های نفوذ و امنیت ممیزی اعلام کرد از انتشار گل سرسبد نرم افزار فایروال – Modshield SB.

Modshield SB در حال حاضر در دسترس در AWS بازار در یک ابر مدل اشتراک و خود را به ارمغان بیاورد مجوز (BYOL) مدل.


ادامه مطلب

یک از ویژگی های غنی مقیاس پذیر و مقرون به صرفه نرم افزار فایروال Modshield SB طراحی شده است برای ارائه محافظت در برابر تمام حمله بردار (OWASP Top 10 و بیشتر). این پشتیبانی از چند دامنه و برنامه های کاربردی با استفاده از یک نمونه واحد بدون مجوز اضافی هزینه های.

با سرپرستی تهدید هوش به روز شده به طور مداوم Modshield SB ارائه می دهد زمان واقعی حفاظت از رباتها خزنده عنکبوت بد IPs و Tor IPs. ساخته شده است در انکار سرویس (داس) حفاظت می کند حفاظت نرم افزار از تصادفی تکراری حملات حصول اطمینان از در دسترس بودن برنامه های کاربردی.

Modshield SB با استفاده از Modsecurity و OWASP هسته تسخیر آن به عنوان موتور و گاو این کد اختصاصی به عنوان یک UI و توانایی های لفاف بسته بندی.

“با اثبات اجزای اصلی و یک میزبان از ویژگی های کاربر پسند Modshield SB در حال رفتن به یک انتگرال ابزار برای کسب و کار به دنبال اجرای اولین خط دفاع برای کسب و کار خود سیستم بدون هیچ گونه سازش در هزینه اقتصاد. Modshield SB توسط کاربر پسند راه حل های امنیتی موجود در سمت راست در AWS بازار و تا کنون یکی از مقرون به صرفه ترین بیش از حد” گفت: Joseph Martin, گاو, آن, مدیر عامل شرکت.

بدون سازش ویژگی های امنیتی قدرتمند

 • با Modsecurity و OWASP هسته تسخیر در قلب آن Modshield باعث می شود آن را ساده و کارآمد برای محافظت از وب سایت و برنامه های کاربردی تلفن همراه از OWASP Top 10 برنامه خطرات
 • Modshield SB پشتیبانی از HTTP و HTTPS ترافیک برای برنامه های کاربردی میزبانی در یک سرور و یا بار متعادل در سراسر چندین سرور
 • اجازه می دهد تا علاوه بر این از حوزه های مختلف و برنامه های کاربردی با استفاده از یک نمونه واحد بدون هیچ هزینه اضافی
 • سرپرستی تهدید هوش به روز شده است به طور مداوم برای حفاظت از زمان واقعی
 • ساخته شده انکار سرویس (داس) حفاظت می کند حفاظت از نرم افزار از تصادفی تکراری حملات
 • ربات خزنده عنکبوت حفاظت
 • تعداد نامحدودی از قوانین سفارشی برای نظارت بر ترافیک به و از برنامه های کاربردی
 • ورود به سیستم مدیریت قابلیت اجازه می دهد برای خارجی آرشیوی FTP نقل و انتقالات و در زمان واقعی حمل و نقل ورود به خارجی سیستم های مانیتورینگ
 • Modshield کاربر پسند ساخت داشبورد kpi ها در دسترس مفید برای مانیتورینگ و برای پیروی از مقررات
 • از دست دادن داده ها حفاظت (DLP)یک بتا قابلیت اجازه می دهد تا تعریف از اطلاعات حساس در نتیجه حفاظت از داده های خاص نشتی
 • Modshield SB در حال حاضر در دسترس به عنوان یک AMI در AWS بازار و به عنوان یک ماشین مجازی (VM) برای پیاده سازی فیزیکی

اطلاعات بیشتر در مورد Modshield SB نرم افزار فایروال می توان در اینجا یافت نشد.

عملیاتی خدمات تست از جمله تست امنیت برای وب و تلفن همراه برنامه های کاربردی و زیرساخت های امنیتی تست بارگذاری و تست استرس ارائه شده توسط گاو آن را به سازمان های پیشرو در تمام صنایع.

مطبوعات تماس با ما

بتی یوسف

مسئول مطبوعاتی روابط گاو آن LLC

[email protected] |+91 99404 00522

تصاویر مرتبط

modshield-sb.png
Modshield SB
Modshield SB Web Application Firewall

لینک های مرتبط

گاو آن

Modshield SB نسخه ی نمایشی زنده

منبع گاو آن LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im