بادهای قوی انتظار می رود روز شنبه به عنوان خدمه در ادامه مبارزه با آتش سوزی آریزونا

خدمه مبارزه با آتش سوزی های متعدد در سراسر کشور شد و نیروبخش برای قوی تر بادها جمعه که می تواند به احتمال زیاد مانع از مهار تلاش برای دومین روز این هفته است.

در اینجا چه چیزی سوزش در آریزونا شنبه:

Bighorn آتش

این Bighorn آتش و رعد و برق باعث آتش سوزی سوزاندن شمال, توسان, اندازه گیری در 115,000 هکتار با 45 درصد مهار صبح روز سه شنبه.

حدود 1000 نفر پرسنل مشغول به کار بودند در آتش با توجه به InciWeb یک وب سایت دولت است که آهنگ آتش سوزی در سراسر کشور است.

پیما شهرستان در روز سه شنبه صادر تخلیه سفارش برای ساکنان در جنوب شرقی Catalinas منطقه اطراف Redington جاده ها است. مناطق مختلف نزدیکی آتش شده بود تخلیه و اجازه بازگشت به خانه پس از آتش شروع به سوختن در تاریخ 5 ژوئن.

پیش بینی آب و هوا نشان می دهد آتش سوزی در منطقه شد و انتظار می رود برای دیدن بادها اعم از 10 تا 20 مایل در ساعت با gusts اندازه گیری تا 30 مایل در ساعت است. این زوج با رطوبت کم سطح می تواند ایجاد آتش رسیده شرایط.

چوب چشمه 2 آتش

چوب چشمه 2 آتش سوزی در شمال شرقی آریزونا در نوجو ملت باقی مانده در 0% مهار همانطور که از شنبه شب.

آتش آغاز شده در روز شنبه و سوخته 5,816 هکتار از شنبه.

جوامع کارخانه اره کشی و شیاردار سنگ شد در “آماده باش” با توجه به InciWeb با مقامات گفتن ساکنان آنها باید شروع به آماده شدن برای تخلیه ممکن است.

دود از آتش بود و انتظار می رود به افزایش و سفر, شمال, شنبه, تغییر سمت نوجو فورت تمرد و پنجره راک یک شب.

بوش آتش

انسان ناشی از خار و آتش و سوختن در شمال شرقی مسا شد 98% موجود که از صبح روز سه شنبه.

آتش آغاز شد که در ژوئن 13, سوخته 193,455 هکتار آن زمان حفاری جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین آتش سوزی در دولت تاریخ است.

یک شنبه آتش update گفت که بادهای قوی خواهد ارائه یک چالش به 166 نفر از پرسنل مشغول به کار در فروغ.

Mangum آتش

نزدیک به 500 پرسنل اختصاص داده شده به گراند کانیون Mangum آتش سوزی که از صبح روز سه شنبه.

شعله های سوخته 71,450 هکتار و 63% موجود در آن زمان با توجه به InciWeb.

دور دیگری از پرچم قرمز شرایط انتظار می رود روز شنبه در حالی که دو خانه در منطقه آماده شد به تخلیه در صورت لزوم.

Bringham آتش

پرچم قرمز وزش شرایط آزمایش آتش خط تلاش در Bringham آتش که رسیده 23,142 هکتار و 40 درصد مهار و از دوشنبه صبح. آتش سوزاندن 22 مایل در شمال Morenci در شرق آریزونا.

به روز رسانی در آتش ارائه نمی شد که از 8:30 صبح روز سه شنبه.

“بیش از آخر هفته ماموران آتش نشانی ادامه داد: ساختار حفاظت کار برای کابین و خصوصی خواص درون آتش را در مجاورت” آتش مقامات گفت: در صبح روز دوشنبه به روز رسانی. “پرچم قرمز شرایط ادامه داشت بیش از Bringham آتش در روز یکشنبه و آزمایش کنترل خطوط.”

ایالات متحده 191 باقی مانده بسته شده نشانگر مایل 189 گذشته خوان میلر جاده و نشانگر مایل 225 در آبی ویستا. از بسته شدن آن است که برنامه ریزی شده بود به گذشته از طریق جولای 4, می تواند تمدید شود.

Avondale آتش

در اوندیل آتش غرب ققنوس آغاز شده است که در نزدیکی Gila بستر رودخانه بود 80% موجود از دوشنبه.

به روز رسانی در آتش ارائه نمی شد که از 8:30 صبح روز سه شنبه.

آریزونا صلیب سرخ اعلام کرد صبح روز دوشنبه که آن تخلیه مرکز در نزدیکی Avondale آتش بسته شد و پس از تخلیه سفارشات برای جوامع اطراف برداشته شد.

FEMA مجاز به استفاده از بودجه فدرال برای کمک به دولت در مبارزه با Avondale آتش در صبح روز دوشنبه این درخواست را برای آن ارسال شده بود در ژوئن 27.

Arizona Republic خبرنگار امیلی وایلدر کمک به این گزارش.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>