جریان-تنها رادیو آزمایش برای اوکلند در این نیست بخشی از دوقلو — و در عین حال

هنگامی که دوقلوها باز 2020 فصل به طور منظم در 26 مارس در اوکلند در ایالت مینه سوتا طرفداران قادر خواهد بود برای گوش دادن به رادیو و پخش در شبکه ای از ایستگاه 81 پوشا پنج متحده است.

طرفداران پشت در اوکلند اما نمی قادر خواهد بود به گوش دادن به بازی در روش سنتی است. آنها تنها قادر خواهد بود به جریان بازی از طریق یک برنامه رایگان – تصمیم گیری در این هفته اعلام کرد در euphemistic آینده متمرکز بر شرایط این تیم است.

“ما هیجان زده هستیم” یک رئیس جمهور دیو Kaval گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل. “ما در حال تلاش برای نوآوری ما در حال تلاش برای پاسخ به طرفداران و تلاش برای جذب جوان طرفداران.”

این حقیقت بیشتر احتمال دارد که یک را در تبدیل شدن به اولین تیم بزرگ لیگ به رفتن این مسیر هستند در چرخش حالت پس از عدم تامین امنیت یک رادیو های محلی حامل. بازی های خود را انجام شد در بحث محافظه کار ایستگاه رادیویی در منطقه خلیج در سال گذشته یک راه حل است که بزرگ نیست برای هر دو طرف است. نزدیک ترین سیگنال حامل یک بازی در این سال خواهد بود در ساکرامنتو خوب 90 مایل دور از اوکلند.

اما حتی اگر یک مصرف اولیه و به طور کامل در نظر گرفته شده شیرجه رفتن به این نوع از پخش تنظیم آن را در برخی از راه های نشان دهنده موج آینده است.

همه بازی های لیگ در دسترس هستند از طریق جریان برای هزینه 19.99 دلار در سال است که کنترل شده توسط MLB. در برخی از نقطه که ممکن است تبدیل شدن به یک ارائه رایگان. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق از تیم ها از جمله دوقلو “از نوع یک پا در هر دو مکان” وقتی که می آید به جریان سنتی و رادیو گفت: تیم رئیس جمهور دیو سنت پیتر.

“آنچه مطلوب است این است که بازی ها در دسترس هستند در جریان است که آنها برای دوقلوها و شما به حداکثر رساندن پوشش خود از طریق سنتی رادیو ایستگاه – مترو وابسته و شبکه خود را” سنت پیتر گفت. “که قطعا این رویکرد دوقلوها گرفته اند.”

بیس سرعت خود را به خوبی آشنایی به رادیو. وجود دارد برخی از نوستالژی و تاریخ غنی است که همراه با گوش دادن به یک بازی بیس بال در رادیو و تلویزیون – که انجام داد حتی با تعداد بی شماری از پیشرفت های فنی هر دو صوتی و تصویری.

سنت پیتر نیز آگاه است هر چند که “پا در هر دو مکان” رویکرد ارقام به تغییر به عنوان سال رفتن با افزایش توجه به زنده ماندن از جریان. پس از همه جریان است فقط در مورد ارائه محصول مشابه را در راه های مختلف – شبیه من فرض کنید به روزنامه’ مداوم انتقال به دنیای دیجیتال از نسخه قابل چاپ-تنها آغاز است.

“سوال: آیا سنتی رادیو فقط تبدیل به جریان. من انتظار دارم که رفتن به همگرا در برخی از نقطه,” او گفت:. “من می گویند قطعا بیش از ده سال آینده شاید حتی دو یا سه سال وجود خواهد داشت افزایشی تغییر در دسترس ما جریان سیستم عامل است.”

اوکلند نیز رنج می برد از بسیاری از آن جاده های bumping به سودآور درایو-زمان ساعت به دلیل زمان منطقه تفاوت ارائه خواهد شد جالب اولیه آزمون ،

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای سنتی over-the-air radio پخش از دوقلوها مخاطبان که “کج, مسن” سنت پیتر گفت.

“اگر ما رفت و به جریان به طور انحصاری در این سال گوشی من خواهد بود زنگ خاموش قلاب با طرفداران نا امید آنها نمی تواند پیدا کردن بازی ها,” او گفت:.

Kaval یک رئیس جمهور و ارقام به فیلدینگ کسانی که تماس در کمی بیش از یک ماه از زمانی که فصل به طور منظم آغاز.

پست های قدیمی تر

آن را (ESPN) رسمی: ادینا است ‘مرکز آمریکایی هاکی جهان’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>